Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Zrada


Povídka z poválečného světa Harryho Pottera. Dramione/Harrmione. Psáno v er formě převážně z pohledu Hermiony.

Válka skončila a Hermiona má vše, co kdy chtěla. Přežila do světa bez utrpení od smrtijedů a nemusí zažívat předsudky vůči mudlorozeným, dobře se vdala a narodil se jí zdravý syn. Takže, všechno je pefektní, ne? Dokonalost sama. Nebo alespoň do doby než se někdo zeptá na Rona...

Albie:

 

DĚCKA Z EPILOGU

Ukázka ze Zrady:

„Grangerová…“

„Takže když ti prostě přijdu neatraktivní, prostě to řekni!“

„Grangerová…“

„Já jsem velká holka, Malfoyi, já to zvládnu!“

Stál metr a půl od ní, když na něj křičela, ale náhle, v jedné sekundě, stál přímo u ní se zoufalou potřebou v očích. Chytil její hlavu do dlaní a přitiskl její rty k těm svým.

Hermiona v první chvíli jen zmrzla, ale on se vůbec nikam nestáhl. Prostě stál a dál ji líbal. A Hermiona si postupně dobře uvědomovala, že se jí to líbí. Že se jí líbí, ten dotek jeho rtů, tak jemný a přesto dravý a požadovaný. Líbilo se jí, že měl ruce na jejím obličeji takovým panovačným způsobem. Líbil se jí ten pocit, že ho přitahuje.

A možná proto její tělo nakonec povolilo a ona zatlačila ten kousek zdravého uvažování daleko do mysli, zatímco kolem jeho krku obtočila svoje ruce a přiotevřela ústa, aby jí do nich mohl vniknout jazykem. A to on udělal.

 

TWILLY SE ROZHODLA, ŽE JAKO ZASTÁNCE HARRYHO Z MÉ ZRADY, NAPÍŠE KOUSEK Z JEHO POHLEDU. POVÍDKU "ZŮSTAL JEN POPEL" SI MŮŽETE PŘEČÍST TADY.

 

Pokračování Zraď sama sebe navazující na epilog povídky.

Draco Malfoy se vždycky snažil zapomenout. Léta buďto nenáviděl tu ženu, která s ním nezůstala, nebo se jí snažil nenávidět nebo se alespoň snažil o to, aby mu byla lhostejná. Jenže když ji znovu potká, všechno je jinak. Už to není ta žena, kterou miloval. Takhle je jiná, trochu zničená, trochu zamlklá, trochu ustrašená. Možná už tu lhostejnost ani nebude muset předstírat a nebo taky ne.

DĚTI

Kapitoly

>