Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Zlá krev

 

Odmala měla rodiči předem daný život a zároveň na ni kladli vysoké nároky od chování, s kým se bude bavit, až po to za koho se v budoucnu provdá.
Sotva pár hodin po příjezdu z Bradavic se toto změní, jakmile odmítne další domluvené rande. Strhne se okamžitá hádka mezi otcem a dcerou, která povede k dívčině vyhazovu z domova s tím, že se má vrátit, až si uvědomí, čí je dcera.
Jenomže proč by to Eleonora dělala, když dostane neopakovatelnou šanci začít žít po svém a ke všemu se konečně seznámí s mužem, který ji tolik let přitahoval?

Odmala měla rodiči předem daný život a zároveň na ni kladli vysoké nároky od chování, s kým se bude bavit, až po to za koho se v budoucnu provdá.Sotva pár hodin po příjezdu z Bradavic se toto změní, jakmile odmítne další domluvené rande. Strhne se okamžitá hádka mezi otcem a dcerou, která povede k dívčině vyhazovu z domova s tím, že se má vrátit, až si uvědomí, čí je dcera.Jenomže proč by to Eleonora dělala, když dostane neopakovatelnou šanci začít žít po svém a ke všemu se konečně seznámí s mužem, který ji tolik let přitahoval?

Kapitoly

    >