Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Zatoulaná ovečka

V době, kdy svět dobylo Stmívání, planetu Zemi zachvacuje nové šílenství. Upíři jsou všude. Knihy s touto tematikou se stávají trháky, seriály mají největší sledovanost a lidé jsou ochotni udělat vše, aby se těmto smyšleným bytostem alespoň vzhledově podobaly. Světlý make-up, výrazné oční stíny, barevné kontaktní čočky a samozřejmě nesmějí chybět i nasazovací upíří zuby. Společnost se z toho snaží získat, co se dá, a proto není divu, když se po celém světě začnou pořádat takzvané upíří slety. Policie však s narůstající davovou mánií nemůže spát a nakonec se vyplní její nejhorší obavy – nějaký šílenec si začne myslet, že je upír a vraždí nevinné dívky a ženy, přičemž své oběti nechává s rozdrásaným hrdlem.
Melinda Drakeová je především poslušná dcera. Nepije, nekouří, nechodí na diskotéky. Místo toho zpívá v kostele. Jejím jediným hříchem je zakázaná láska k jistému Steavu Williamsovi, bubeníkovi velmi populární kapely Red Ink, která se proslavila svými upířími songy. Kapela je kromě toho opředená mnohými tajemstvími. Chlapci nechtějí nic zanedbávat a hrají pouze v noci, díky čemuž jejich popularita jen vzrostla. Melindina matka však o nich nechce slyšet, protože podle ní se jedná o bezbožné hříšníky. Když se však k Melindě dostanou lístky na jejích koncert v Dublinu, neváhá a pod falešnou záminkou utíká z domova, aby zažila ten nejúžasnější zážitek ve svém životě. Jenže to netuší, že si zanedlouho bude přát, aby tam nikdy bývala nejela...

____________________________________________________________________

Aby to nebylo tak jednoduché, začínám pěkně od konce, tudíž prolog zdánlivě nesouvisí s popisem uvedeným výše. V první kapitole se však vrátíme o rok zpátky, kdy to všechno začalo a postupně se budeme přibližovat k tomuto okamžiku.

Povídka je věnovaná mojí drahé, zlaté, briliantové a kdo-ví-ještě-jaké, ale hlavně bláznivé Nenci. :)

Kapitoly

>