Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Úsměv a Tvář bez výrazu

Když končí sedmákům v Bradavicích relativní období klidu a začíná budoucnost, do které každý z nich vkročí sám, odehrávají se ve vznešené koleji Salazara ze Zmijozelu malá dramata, která by mohla změnit výsledek války. Draco Malfoy, který si svoji budoucnost už dávno zvolil, chce dosáhnout jedné věci - chce, aby se na něj usmála Hermiona Grangerová.

Povídka má prolog, dvacet dva kapitol a epilog.

Zmijozelské sedmáky najdete TADY

Ukázka z Úsměvu:

„Přemýšlela jsi někdy nad dohodnutým sňatkem?“ zeptal jsem se jí. Než mi odpověděla, pohodlně se na mně uvelebila a pak zakroutila hlavou.

„Já jsem nikdy nepřemýšlel nad sňatkem z lásky,“ připustil jsem. Pohladila mě po hrudi.

„To je smutné,“ řekla tichým hlasem.

„Není, Grangerová,“ povzdechl jsem si. Proč to nechápala? „Mně přijde smutný brát se z lásky, protože láska odezní. Ale když máš dohodnutý sňatek, tak výhody z něj odezní jen málokdy,“ vysvětloval jsem jí trpělivě.

Chvíli mi neodpovídala, ale pak se přeci jen ozvala: „Aha.“ což v překladu znamenalo něco jako “Nebudu se hádat, ty cynický pitomče.”


 

Pokračování Úsměvu, které probíhá o šest let později.
Draco Malfoyi zachránil Hermionu, když to potřebovala, protože mu ani po šesti letech nepřestala být nelhostejná. Nebude mu ale ukradená, když zjistí kolik se toho u ní změnilo? Ostatně šest let znamenalo i pro něj mnoho...

Obrázky:

Vedoucí mladé generace Řádu

Rada tří

Malfoyovi

Nottovi

Ukázka z Tváře:

Vyhrnula jsem si tričko až k podprsence a tak se mi naskytl výhled na dlouhou nápadnou jizvu táhnoucí se po mém těle. Začínala mi v levém podpaždí a táhla se přes hruď až na začátek pravého stehna.

Vždycky, když jsem tu jizvu viděla, chtělo se mi zvracet. Znovu a znovu. Cítila jsem stejné ponížení, jako když jsem ji viděla poprvé. Cítila jsem bolest, jako když mi ji dělali. Z očí se mi draly slzy, jako když jsem si uvědomila, že ta nezmizí. Připadala jsem si zničená. Nedokonalá. Poskvrněná.

Ta jizva mi připomínala, jak neschopná dovedu být. Připomínala mi, jak jsou naši nepřátelé krutí. Ale také jsem díky ní věděla, že já budu bojovat, dokud nezdechnu. Budu bojovat a buďto vyhraju, nebo zemřu.

Budu bojovat za naději a pro ni také udělám úplně všechno.

Spustila jsem tričko zase dolů, nechtěla jsem se už dívat. Nepotřebovala jsem to vidět. Nepotřebovala jsem se vidět.

 

VŘELE VÁM DOPORUČUJI PŘEČÍST SI SONGFIC STRONG ENOUGH, KTERÝ NAPSALA TWILLY A JE INSPIROVANÝ PADESÁTOU KAPITOLOU TVÁŘE, najdete ho TADY.

Kapitoly

    >