Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Pieseň zradených

piesen zradenych

Yelena sa prebudila do nového života. Zvyká si na nové schopnosti, na nové prostredie a nové priateľky. Nepamätá si na nič predtým, ako otvorila oči. Alebo predsa?

V hlave sa jej objavuje neznáma tvár. V ušiach počuje ozvenu mena Luka. Odrazu zisťuje, že možno mala iný život predtým, než sa stala rusalkou. Kým bola a čo sa s ňou stalo?

A čo ak nie je jediná, kto sa začína prebúdzať?

Pistáciová zmrzlina smrti

Pod oknem se ozývalo dlouhé, táhlé, bolestné sténání desítek lidí, které Dirk nemohl neslyšet i přes zabědněná okna svého pokoje. Neboť v něm sténání vyvolávalo představy konce světa, která v něm zase vyvolávala představu vojáků, přetáhl si přes hlavu polštář a něžně si hladil své překrásné vlasy, které byl připraven chránit i za cenu nejvyšší.

Protože moc dobře věděl, že se musí vyspat, jelikož bez svých osmi hodin spánku by se dost dobře mohl v tom bledém, nezdravě vypadajícími davu lidí klidně ztratit, sáhl k nejnouzovějšímu ze všech nouzových opatření: vytáhl ze skříně medvídka a když se k němu přivinul a pevně ho objal, vzdálené sténání se dalo téměř zaměnit se vzdycháním jeho rodičů, které se tak často linulo z jejich ložnice, že ukonejšen tím známým zvukem konečně pokojně usnul.

 

Hlubokomyslná, filosofická povídka s prvky eposu, lyrického hororu a červené knihovny. Najdete v ní dokonale skromného a božského hrdinu (který je nejen strašně skromný a okouzlujícíc mladík, ale i osudem vyvolený zabiják zlounů a ochránce nevinných), žhavou nenucenou romantiku, pár kopečků magie a velkou porci zmrzliny, to celé přelité úžasně břitkým ostrovtipem a posypané kopou zombií. Tak co víc si přát?

Pláč

Pokračování Úsměvu probíhající souměrně s Tváří.
Pansy Parkinsonová byla donucená vzdát se svého snu i svého jediného opravdého přítele a stala se pání Goylovou a dobrou matkou. Proč jí ale někdo ze druhé strany zachránil život?

 

Obrázek rodiny Zabini najdete TADY.

Obrázek rodiny Goylů najdete TADY.

Ukázka z Pláče:

Snape mě uviděl a vydal se, i s tím vlkodlačím ocáskem, mým směrem.

„Blaisi,“ pozdravil mě.

„Pane,“ oplatil jsem mu zdvořilé kývnutí hlavou. Podíval se na noviny, které jsem četl.

„Něco zajímavého?“

Křivě jsem se usmál a otočil na něj stránku, kterou jsem si zrovna prohlížel. Byla na ni jen jedna reklama s černě vytištěným sloganem: Chcete být silní? Chcete být mocní? Chcete lidi kolem sebe ovládat? Chcete se pomstít? Připojte se k nám! Na stránce se ještě vyjímal velký obrázek Znamení Zla.

Snape si pobaveně odfrkl. „Přemýšlíš, že by ses přidal?“

„Každý den, pane,“ ušklíbl jsem se.

Finnagan vedle mě ihned ztuhl a zavrčel.

Pod křídly Strážného anděla

 

Pod křídly Strážného anděla

Taky máte někdy pocit, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku?

Přesně takový pocit zažije i sedmnáctiletá Lilly Stanleyová. Ona má ale to štěstí, že u ní to nekončí pouhým pocitem. Dostala se pod ochranná křídla Strážného anděla Willa. Jak se Will srovná se svou novou chráněnkou a její neuvěřitelnou nemotorností a schopností přitáhnout k sobě veškeré maléry, které vůbec obyčejný člověk přivolat může?

Pod maskou

 

Fanfiction ze světa The Vampire Diaries.

Co se stane, když jsou dva lidé nuceni odloučit se za určitých podmínek?

Když jeden zapomene, druhý trpí, ale stále miluje.

Dokáží k sobě znovu najít cestu?

Přijde Elena Gilbertová na to, co za tajemství se skrývá pod maskou jejího života?

Tuto povídku jsem začala psát už před nějakou dobou, ale chci se o ni s vámi podělit. Tématem je pouto (tzv. sire bond), které ve 4.sérii vzniklo mezi Damonem a Elenou - takhle bych si jeho vyřešení představovala já. Doufám, že se bude líbit.

Pohádka o Josii a drakovi

"Bylo, nebylo.." Tak obvykle začínají všechny pohádky. Tato je trochu jiná. Josie dávno na pohádky nevěří. Ne s minulostí, jakou má za sebou. Na útěku, se dvěma dcerami, se snaží najít místo, kde by se před jejím exmanželem schovaly. Myslí si, že našly dokonalý dům nedaleko malého městečka. Jenže stará kamenná stavba už má jednoho obyvatele, a ten se o své místo opravdu nechce dělit...

Je to trochu šílený příběh, místy přitažený za vlasy, plný neuvěřitelných situací a zvratů...

... zbývá jen popřát: Hezky se bavte:D

Polibky přírody

Všechny knihy zežloutnou, ale kniha přírody má každý rok nové, nádherné vydání. Malí ptáčci štěbetají a očekávají, co má zase Matka Příroda za lubem. Je stará, má ráda telenovely a jen zapříčiněním svým získává ty nejlepší příběhy.

Pomsta za spravodlivosť

Pomsta za spravodlivosť

Dvanásťročná Lilly stratila behom pár sekúnd všetko, čo mala. Otca, starú mamu a staršia sestra jej zomrela v náručí. No ešte predtým ju požiadala, aby pomstila ich rodinu. Ako sa však môže pomstiť niekomu, koho ani nevidela a ten niekto ešte mal na svojej strane zákon? Nikto by neveril dcére muža, ktorý vraj stál na opačnej strane...

O pätnásť rokov neskôr už nežije ani Lilly. Kaya sa po zmene mena a celého svojho života až priveľmi snaží, aby nikto neprišiel na to, odkiaľ pochádza. Ako agentka FBI stojí na tej správnej strane zákona - na tej istej strane, ktorá kedysi odsúdila jej rodinu k smrti. Držiac si všetkých od tela si potichu plní svoje povinnosti v márnej nádeji, že raz splní sľub, ktorý dala umierajúcej sestre. Sklamaná svojim neúspechom takmer ochotne prijme ponúkaný prípad, ktorý ju aspoň na chvíľu môže odpútať od mesta, ktoré jej pripomína všetko to, čo stratila. V utajení má získavať informácie o mužovi, ktorého sa snažia chytiť už niekoľko rokov. K jej nešťastiu ju pokus o útek od všetkého, čo by si najradšej ani nechcela pamätať, privedie do náručia muža z jej minulosti, ktorý ako jediný pozná odpoveď na jej otázky. Kaya sa po prvý raz v živote necíti ako mimozemšťan, ale ako bytosť s určitými nadaniami, ktoré on môže pochopiť. Ako sa hlbšie ponára do sveta, z ktorého bola násilne vytrhnutá, Sarren jej postupne odpovedá na všetky otázky. Dozvie sa Kaya nakoniec prečo bola jej rodina vyvraždená ešte predtým, než ju tá pravda stihne zabiť?

Poslední Amazonka

 

Frixos, věrný voják velící vojsku svého krále, poráží poslední kmen Amazonek, jejichž královna jej před svou smrtí proklela. Je nucen chodit po světě nikým neslyšen a neviděn, sžírán touhami a lidskými potřebami, jež v jeho stavu nemohou být naplněny. Jedinou jeho nadějí je nalézt Poslední Amazonku, která by ho mohla jeho prokletí zbavit, ale on sám nevím, kde někoho takového hledat, když tu poslední zabil vlastní rukou.

Nalezne Frixos po staletích prokletí dívku, jež je duchem, tělem i duší Amazonkou? Bude mu ochotná pomoci? Dostane Frixos odpověď na svoji otázku, která ho tíží již od dětství?

Poslední město

Lidé vyhynuli před mnoha staletími. Tehdy se predátoři museli zachránit a místo lidské krve, kterou se doposud živili, vyvinout syntetickou náhražku. Jejich instinkty časem otupěly. Existuje ale legenda o posledním útočišti Lidí - bájném místě zvaném City. Nikdo tomu samozřejmě nevěří. Vlastně ani Jason. Ovšem jen do chvíle, kdy se setká s živoucím, voňavým a lákavým důkazem její pravdivosti, lidskou dívkou. Dokáže čelit své nově probuzené touze zabíjet? A pokud ano, jak ubrání Sheylu před miliardami upírů žijících na planetě Zemi?

Poslední šance

Potlouká se zapadlými ulicemi Chicaga, nemá klid a honí ji její identita. Phie je celkem normální, jen je tu někdo, kdo po ní jde. Její už tak několikrát převrácený život vzhůru nohama převrátí další osoba, která podá pomocnou ruku. Zbývá málo času. Dokáže se postavit konečně problému čelem? Najde rovnováhu ve svém životě? Co všechno ji tento boj bude stát?

Poslední tanec

titulek

Vášeň má mnoho podob. Michaela Kocmanová, zanedlouho již devatenáctiletá studentka jednoho olomouckého gymnázia, o tom ví své. Dívka, které v žilách koluje španělská krev, naplno propadla největší vášni svého života - tanci. Zdá se, že tato mladá dáma má vše, co si jen může přát: doma na ni čekají milující rodiče, ve škole má dobré známky, kam se podívá kupu přátel, pozorného a milujícího přítele. Naučila se dříve tančit, než chodit. Její spokojený bezstarostný život však záhy končí, když do něj vstoupí vetřelec - nepředvídatelný a věčně cinický Robert, který její dokonalý svět rozdrtí na malinkaté kousíčky. Míša ztrácí smysl života, tápe ve tmě. Je svět doopravdy takový, jak si myslela? Jak moc pravda bolí? Co je to za pocit, který se v ní probouzí? Láska nebo nenávist? Touha? Vášeň? Protože svět není jen Tango a Waltz...

Pouto

Moje literární prvotina. Příběh odehrávající se v době událostí z 5., 6., a 7. dílu Harry Pottera v prostředí školy čar a kouzel v Bradavicích a na pozadí války s Voldemortem. Nahlédneme nejen mezi studenty a profesory, ale i do kruhu Voldemortových Smrtijedů.
Příběh o lásce, nenávisti, bezmoci, vnitřní síle, vině a odpuštění.
Za korektury děkuji Jankovi

DOKONČENO!

Povídky psané duší

...aneb když to nejde mozkem, něčím to jít musí!

Soubor třinácti více či méně navazujících prolínajících se příběhů ze současnosti. Žijí mezi námi upíři? Proč se bojím vlkodlaků? A může bludička zabloudit?

Pozitivně

Pozor, kouše!

Christyna Stevensová je velmi tvrdohlavá čtyřiadvacetiletá dívka, která ve svém krátkém životě docílila všeho, čeho chtěla, ale co se stane, když se setká s ještě tvrdohlavějším mužem plně rozhodnutým přesvědčit ji o tom, že on je tou poslední věcí, kterou ještě postrádá?

Pravda lže

Světu vládne Pravda. Pravda řídí každého jednotlivce i celou společnost. Pravda je však taková, jaká chce být. 

Daniel je postaven na okraj společnosti, aniž by kdykoliv on sám učinil špatný skutek proti systému.

 

Je Pravda řízena něčím vyšším?  Lze dokázat, že PRAVDA LŽE?

Pravidla pro boyfrienda

 

 

Tabita Morgan se od mládí řídí několika pravidly, která zamezují komplikacím. Tedy, pokud její bratři a práce nebyli už tak velkým „šutrem“ v cestě.

Ethan Cox odešel od armády a dal se na dráhu knihovníka. Jeho život je poměrně ustálený v zapeklité rovině věčného adrenalinu a zábavy, kterého se nehodlá jen tak zbavit.

Potkat ho v baru není nic neobvyklého, ale malá zakulacená ženská, co pořád dokola vypráví, že vlastně není opilá a obhajuje názor, že mu na sto procent nesedí na klíně, už tak obvyklá zase není.

Prežiť

The Walking Dead/Živí mŕtvi fanfiction.

 

Je to príbeh o mŕtvych, ktorí zrazu ožívajú, o apokalypse a o tom, kam až ľudia dokážu zájsť, keď sa ocitnú vo svete bez pravidiel a bez zákona. Je to príbeh o žene, ktorá sa snaží navzdory všetkému prežiť - tak ako ostatní. Je to príbeh o láske a pokání, o prekonaní svojich hraníc a o viere v sebe samého. Je to o živote vo svete, ktorý je krutejší než kedykoľvek predtým.

 

Dej sa odohráva na začiatku tretej série. Hoci si myslím, že príbeh sa dá čítať aj bez pozerania seriálu, aspoň také základné znalosti, o čom seriál vlastne je, by ste mali mať, pretože v príbehu nie sú dopodrobna vysvetlené. Napriek tomu, že seriál nie je nutné poznať, odporúčam si ho pozrieť, lebo je skvelý!

 

Niektoré časti dialógov budú prepísané zo seriálu, poprípade trochu pozmenené, aby sa hodili do deja. Nič z toho nie je moje! Okrem mojej originálnej postavy a môjho originálneho deja všetko vlastnia autori komiksu a seriálu.

 

Daryl Dixon

Becca

Príbehy z viacerých svetov

Svety

Ich osudy sú pevne prepletené, nezlomeniteľné ani časom či smrťou. Ich život je plný smiechu, radosti, hádok, hnevu, smútku a sĺz. Podľa nich normálny, ničím zvláštny, ale pravda je iná. Neustále boje plné krvi, mágia a rôzne iné druhy nebezpečenstiev na nich čakajú na každom rohu.

Ich príbehy sú zmesou normálnosti a výnimočnosti. Tvoria časti mozaiky, plnej živých farieb a zároveň hlbokých tieňov. Ale je len na vás či si ich pospájate do jediného krásneho umeleckého diela.

Pro větší dobro

Fanfiction povídka ze světe Harryho Pottera:

Kniha první: Fénix, drak a pohádky

Dva mladí muži, velmi nadaní kouzelníci, Gellert Grindelwald a Albus Brumbál. Jeden velký nebezpečný sen a souhra podivně osudových událostí. Přelom 19 a 20 století, konvence, zvyky a zakázaná láska.

Kniha druhá: Fénx, drak a hra s osudem

Rok 1945, Evropou zmítá válka. Ale kdo za ní stojí? Kdo tahá za nitky? Dva muži, kteří kdysi snili stejný sen stojí na opačných stranách barikády. Kdo z nich za dlouhých čtyřicet let více získal? Kdo se lépe poučil ze svých chyb? Minulost nejde vymazat, nejde zapomenout, ale jsou oba schopni postavit se jí čelem?
Psychologické drama o vnitřním boji rozumu a citů, o velkých snech i osobní prohře. O neopětované lásce a palčivé touze. O světě, který není černobílý, kde má své místo bolest i nenávist, láska a přátelství. Kde krev není voda a nechtěné se může stát skutečností.

Za beta-read a konzultace historických událostí děkuji Jankovi.

Upozornění: Preslash

K povídce patří soubor dodatků, který najdete zde.

Probuzení

Série krátkých příběhů ze světa kříženců.

Prokletá blondýna

Abbygaill “Gail” Cox je pronásledována duchem minulosti. Když se v sedmnácti letech stala obětí znásilnění, změnil se celý její svět k nepoznání. Jenže kromě ní a psychologa Martina Foresta o tomto dávném zážitku nikdo neví.

Martin Forest byl dvaadvacetiletý muž, který čirou shodou okolností našel před sedmi lety v parku mladou dívku, co se krčila pod stromem. Nikdy netušil, že ve chvíli, kdy se rozhodne nebohému dítěti pomoci, změní se mu život.

Teď, o sedm let později, se ti dva znovu setkávají. Gail, taktéž psycholožka, ale se zaměřením na oběti znásilnění, potřebuje sama pomoc. A jediný, kdo jí je schopen vyhovět, je Martin...

Prokleté ruce

Středověké město, stísněné za mohutnými hradbami, je jako samostatný organismus žijící si svým vlastním životem, stejně jako vlastní smrtí. V něm se proplétají příběhy jeho obyvatel, kde každý naráží na každého bez rozdílu postavení i původu. Vzestup k bohatým výšinám je stejně snadný jako bolestivý pád do bláta. Zde se svoboda, vzdělanost, láska i bohatství snoubí se špínou, nemocemi, nenávistí a hříchem tak těsně, že často nelze rozeznat jedno od druhého.

 

 

Do královského města v českém pohraničí se přivdala mladá žena ze zchudlého šlechtického rodu.

Jak se jí povede? Dokáže se naučit žít mezi měšťany, řemeslníky i žebráky, které potkává na každém kroku? Přijme ji město samotné a jeho obyvatelé se svými zavedenými pořádky, společenskými pravidly i intrikami, hladovými lidskými vlky, kteří číhají na každém rohu a v rukou nosí zkázu? Dokáže odolat pokušení a hříchu, když vše je na tomto místě na dosah ruky?

Vždyť stačí se jen natáhnout... a brát.

Historické drama zasazené do druhé poloviny 14. století.

Průsvitná smrt

Po hádce se svou starší sestrou se Anna probudí mrtvá a její tělo je průsvitné. Ví, že její smrt nebyla jen náhoda a je připravená zjistit pravdu. Za pomoci Cartera, normálního živého kluka, se snaží najít důkazy a předat svého vraha policii. Nejprve se ale musí naučit žít ve světě duchů a osvojit si jejich triky. Když si ji ale najde záhadný duch Gas, její priority se začnou pomalu měnit.

První láska

Příběh inspirovaný albem korejského skladatele a klavíristy Yirumy s názvem First Love líčí osudy (ne)obyčejné dívky Danieli. Jaké to je prožívat svůj úplně první vztah? Žádná láska prý není taková, jako ta první. Je silnější? Hlubší? Vydrží věčně?

Dvanáct kapitol, dvanáct autorek a nejméně jedna osudová láska...

http://www.youtube.com/watch?v=x2hjTNJkt0Q

První stránka

Darren je lovec. Je zrovna na lovu, když cosi zaslechne. Jeho život se obrátí naruby, když mu dojde, že to nejsou jeho vlastní myšlenky. Jak je to vůbec možné? A proč zrovna on?

Přeplněno

Její pleť připomíná čerstvě padlý sníh, její vlasy jsou jako peří labutí a oči jako hlubiny oceánu. Naopak jeho vlasy jsou plameny ohňě, pleť má jako zlatavý písek a oči jsou spíš dvěma uhlíky.

Ona je na vrcholu společenského žebříčku a on na vrcholu jejího jídelníčku.

Ona Vobira, on jen pouhý člověk.

vWv

Země už není taková, jaká kdysi bývala. Ovládla ji mimozemská rasa a činí si nárok na vše, co se tam nachází. Nejvíce však na její nejvyspělejší obyvatele.

Přes práh Západu

Joselyn se vrací na Západ za svým otcem, kterého dlouho neviděla. Chybí ji divokost této oblasti i zážitky, které tu prožila, jako dítě. Místo slibovaného odpočinku tu nachází vášeň, touhu, zmatek a možná i lásku mladého Matthewa, který má své malé tajemství.

Přeživší

Sci-fi apokaliptická kniha vyprávící o dvanáctiletém Petrovi, jeho otci a posádce malé lodi jménem Falcon. Petr a jeho otec touto lodí vyrazili za Petrovou matkou Jessikou, která bydlí na kolonii mars. Cestu jim ale skříží pás asteroidů který jim změní celý život.

Příběhy Doctorových společníků

Občasné jednorázové příběhy o lidech, se kterými se Doctor za svůj dlouhý život setkal.

Popisy jednotlivých příběhů vždy v popisku článku.

Příběhy rychtáře Ertena a jeho družiny

Série detektivních fantasy příběhů zasazených do světa podobného naší ranné a částečně i vrcholné gotice.

Příběhy se odehrávají ve městě jménem Laif. Město se rozkládá na březích řeky, která jej dělí na dvě části. V jedné žijí prakticky výhradně lidé nebo alespoň humanoidní obyvatelé království a ve druhé mytologické bytosti, dlaci a chlupatí. V jejich případě se jedná o bytosti vzešlé ze všech možných zvířecích předků, ale nyní mají lidskou postavu - jde tedy o anthro bytosti. Jsou však porostlí srstí, která k jejich druhu patří, mají také patřičné drápy, tesáky a podobně, ale chovají se a jednají jako lidé a jsou stejně inteligentní jako oni. Přestože jsou lidem natolik podobní, nemohou s nimi mít potomky, což je odlišuje od dlaků. Tak například vlk chodící a jednající jako člověk, je člověku jen podobný a jde stále o vlka, kdežto vlkodlak je stále člověk, který se vlku jen podobá, a proto může mít s člověkem rodinu.

Pokud by snad někdo toužil po příbězích, kde spolu žijí a společné děti vychovávají například člověk a  anthro-liška, musí si najít jiného autora. V mých příbězích toto skutečně nenajdete ;)

Příhody kata Jaroše

Dovolte, abych se přestavil. Mé jméno je Jaroš. Mistr ostrého meče. Tak mě ale tituluje jen hrstka lidí. Pro ostatní jsem kat. Vyvrhel společnosti stojící níže než židé.

Připoutaný milenec

V Caldwellu je vše při starém. Wrath vládne jejich světu a miluje Beth, Rhage se čím dál víc sžívá se svým netvorem a miluje Mary, Zsadist se učí žít a miluje Bellu, Butch se učí být upírem a miluje Marissu.

A Vishous rozhodně nestojí o žádnou shellan.

Rebekah

Vítejte v zemi, kde panuje strach a smrt, v zemi, kterou ovládají upíři.

Vzali jí rodinu, vzali jí život i možnost smrti. Její jméno je Adria.

Na nenávisti k upírům postavil svůj život. Ale pak potká ji. Jeho jméno je Richard.

Rebellious Lovers

Co kdyby Qhuinn nenašel Luchase a místo něj se v sídle objevil malý uzlíček, který si přisvojí Rhage a Mary?

Co kdyby se z toho uzlíčku vyklubala jeho pokrevní sestra a perfektní polízanice pro ostatní členy domácnosti.

Co kdyby Wrath a Beth měli syna a on se zamiloval do Qhuinnovi sestry, ale měl to s ní těžké?

Co kdyby se do Bratrstva vrátil zase Murhder?

A co kdyby Stvořitelka byla opravdu velká mrcha a měla s Qhuinnovou sestrou svůj vlastní záměr?

 

Moje prvotina na téma fanficke a nevybrala jsem si lepšího, než Bratrstvo černé dýky... Jak už tu jednou napsala moje oblíbenkyně Wolfik, nejsem Wardka, takže nečekejte její myšlení, pohled na věc a její přežblechty. Prostě si užijte nový příběh :-) Jsme zvědavá na vaše ohlasy. Buďte na mě prosím hodné dámy :-)

Revenge

- Fanfiction k The Vampire Diaries -

- Zasazeno za konec 2. řady -

Do Mystic Falls přichází nová dívka. Vzbudí rozruch už jen tím, že vypadá naprosto městsky. Je krásná, je chytrá a je sebevědomá. A rozhodně není tak křehká, jak se zdá. Její počátky sahají až do dávné minulosti. Kdysi měla rodinu. Měla přátele. Měla život… O všechno ji připravil někdo, od koho by to nikdy nečekala. A to jenom kvůli jeho sobeckým záměrům. Celý život trávila na útěku a teprve teď se rozhodla s tím skoncovat. Do Mystic Falls si přichází pro pomstu. Ale přichází pozdě.

 

DOKONČENO

Rikózní příběh

Četli jste Vzdušné zámky od Flo? Chtěli byste se dočkat aspoň jednoho dobrého konce? A co takhle dobrý konec věčné ochránkyně Spika v jejím Rikózním příběhu?

Ruce s vůní kovu


Příběh se středověkou atmosférou o dívce a jejím životě, miluje svět turnajů, nic není víc než čest, vše podléhá řádu a pravidlům, ale v životě tomu tak není. Jako sirotek v ničem nenalézá jistotu a bezpečí, jen ve svém bratrovi, který je jí vším, rodičem, přítelem, učitelem. Jenže najednou není jediný, ke komu by mohla vzhlížet, nebo koho by mohla milovat a to ji děsí. Dočká se mnoha ran, než se zbaví svojí naivity, než ji život ošlehá a zformuje v silnou osobnost.

Rýmovaný rok

Kdysi jsem napsala sérii 12ti básniček pro děti - za každý měsíc v roce jednu. Snad se vám budou taky líbit.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>