Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Neobjevitelná

Talisa Thrine se možná na první pohled zdá jako chladná a nemilosrdná čarodějka, ale za povrchem všech těchto jejich přetvářek a iluzí, se skrývá žena, již bylo v minulosti velmi ublíženo. Cabal Torres je snad všechno, co by se dalo zahrnout do kategorie odhodlaný a velmi zoufalý lykaj, který se snaží Talisu všude možně nalézt, brání mu v tom ale Talisina snaha, nikoho a obzvlášť ne lykaje, si znovu vpustit do svého života.

Nepotrebujem ťa!

 

lea

 

J*E***A*Ť CELÝ SVET! Všetci sa vysrali na mňa a ja serem na nich. To, čo som zažila v detstve, nechcem už v živote nikdy. Nenechám si kvôli tomu posrať mladosť a nikdy nebudem skákať, tak ako bude chlap pískať. Nikdy!

Vyrastala v rozhádanej rodine, potĺkala sa od mamy k otcovi a zatvára oči pred minulosťou. Chce si užívať svoju mladosť a Lana, jej jediná kamarátka, jej s tým pomáha. Snaží sa zabudnúť na realitu, ktorá sa jej zarýva pod kožu. Zbožňuje párty, jej najlepší kamarát je Kapitán Morgan a chlapci sú nástroje na spríjemnenie života. Jej povaha je zabijácka, jej slovná zásoba neobmedzená. To je Lea Greenová .
"Keď som padla a udrela sa, nepotrebovala som lízatko, aby som to predýchala. Bola som schopná padnúť aj bez úrazu. A inak už som veľké dievča a naučila som sa nepadať. Ani na podpätkoch s troma promilami v krvi."

UPOZORNENIE: Človek, ktorý nečítal Popeldu, nepochopí :)

 

CELÝ PRÍBEH 15+ !

Nepřítel nepřítele

Robert Bavetta. Podnikatel, poslušný syn, truchlící bratr.

Jednou možná někdo bude mít dost mocenských her jejich rodiny. S něčím takovým musíte počítat, když se živíte ne tak úplně normálně. Jenže ani Robert nedokáže odhadnout všechny scénáře.

Nedokáže to ani Jo.

Nepřítel nepřítele, který je volným pokračováním Malých kluků/ Nebezpečné lásky vyjde v únoru 2013 u nakladatelství Fragment.

Nepůjdu Kocourku, nebo mě sníš

Darby Eileen Faulknerová se rozhodla na muže kašlat. Nebo spíš byla donucena se k takovému rozhodnutí uchýlit. Ve svém životě zažila pět vážných vztahů, které jí vážně poznamenaly. První přítel, se kterým se vážně rozhodla bydlet, ji vážně podvedl. Druhý, se kterým se vážně rozhodla pracovat, jí vážně okradl. Třetí, se kterým se rozhodla vážně sportovat, jí vážně zlomil ruku. Čtvrtý, kterého si vážně chtěla vzít, jí vážně pomluvil a pátý… ten prostě zmizel. Vážně. A ne sám. Vše, co se dalo odnést z jejího bytu, vzal vážně s sebou. Kromě Darby. Tu tam jako jedinou nechal, aby splatila jeho dluhy. Darby v tom má vážně jasno. Chce se zbavit dluhů a chce vážně vyhrát auto. A je proto schopná udělat cokoliv. A chlapi… ti ať jí jdou z cesty! A to myslí úplně nejvážněji!

Nesmíš zradit

Nesmíš zradit svou rodinu, základní pravidlo pokud se tak stane, začíná válka.

Máma si myslela, že se jim dá utéct. Ale zdání klame, od téhle rodiny se nedá odejít ne jinak než v rakvi a to se nestalo. Dali nám falešnou naději proto, aby nám pak opět vpadli do životů. Můj osud byl zpečetěn.

Ocitla jsem se ve válce.

To oni zradili mě a mou rodinu.

Musím jen přežít.

Nespoutaná

Tato povídka je o osmnáctileté dívce jménem Megan, která se s ničím nemazlí. Proč taky? Život ji už naučil, že být hodná se nevyplácí. Své španělské předky také nezapře a její horkokrevnost ji už stála mnoho nepříjemností.

Megan ve dne chodí do školy a po večerech si vydělává v jednom newyorském klubu, aby se uživila, protože v sedmnácti odešla od svých rodičů a žije sama. Vše má svůj jasný řád. Jedné noci se však Meg střetne s tajemným Christopherem a to zamotá celý její dosavadní život...

New job

Myslela jsem si, že po škole najdu práci, o který jsem kdy snila, že se zamiluju do dokonalýho chlapa, ten si mě pak vezme a...

Prostě: Happily ever after...


No jasně, žili šťastně, až do smrti.

Jenžě pak jsem se střetla s tvrdou realitou.

Nika - Olomoucká přemožitelka upírů

NIKA - OLOMOUCKÁ PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ, KTERÁ SI ZAPOMNĚLA ČESNEK

Jako mladá novinářka toho má Nika až až. Nemá úpně čas na cokoli jiného než její nejnovější případ. Je na stopě zmizelým miliónům z dotací, které měly jít na přístroj zachraňující životy. Jenže peníze zmizely, lidi umírají a to Nika přece nemůže nechat být.

S velkou mašlí ve vlasech, podivným vkusem hudby a širokým úsměvem, díky kterému by nikdo nečekal, kolik informací dokáže vymánit, se vydá do Olomouce, na místo odpovědí.

Tajemný zdroje pan X, hodiny na lékařské fakultě a hlavně přísný doktor, kterému se jeho nebozí studenti vyhýbají po chodbách - to všechno na Niku čeká. Možná se toho doví víc, něž kdy očekávala.

Nikdy neříkej nikdy!

Snažit se oklamat srdce, je stejně tak zbytečné, jako chtít po něm, aby se chovalo rozumě.

Nikdy neříkej nikdy! (Druhá část)

I takhle nás může láska zaskočit. Když to nejmíň čekáme.

Nikdy!

Seděla jsem na zemi a nevěděla, zda mám brečet kvůli tátově smrti nebo kvůli dědovu křiku. Jedno jsem ale ve svých dvanácti letech věděla. Nikdy si nepřipustím k tělu žádnýho vojáka. Nikdy!

Noční můra

NMVše začíná noční můrou, otevřeným oknem, kapkou krve a zmizelým klukem. Vendulu pronásledují děsivé sny a podivné náhody. Možná jenom stále sní nebo upíři opravdu existují?

„Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.“ – Victor Hugo

 

 

 

Nová generace

Adoráta. Dcera Lenky a Nevilla Longbottomových. Ne dost výstřední, aby mohla proplouvat světem, jako její matka. Moc málo nevýrazná, aby se mohla držet stranou jako její otec. Jenže najít si vlastní cestu je někdy hrozně těžké. Zvlášť když všichni okolo vás se zdají lepší, zářivější a oblíbenější. A navrch, oni nemají tak blbé jméno…

Nová nadějě

 

Přežívá každý den svého života s pochroumanou minulostí, bez naděje v lepší život.

A ve chvíli, kdy to vypadá na návrat do starých zrezlých a rozbitých kolejí, se ukáže, že je i jiná cesta a bude jen na ní, pro co se rozhodne.

Zda se rozhodne zariskovat a dá naději v něco lepšího nebo se ustrašeně schová před světem jako dosud?

 

Nový začátek

Sci-fi příběh z daleké budoucnosti. Lidé ovládli manipulaci s DNA a vytvořili celou řadu nových tvorů. Současně učinili velký pokrok ve výzkumu vesmíru a zakládají kolonie na cizích planetách. Na Zemi však přituhuje. Existence uměle vytvořených obyvatel Země není všem po chuti a výraz "rasové násilí" dostává nový význam. Hvězdná flotila, hlavní zaměstnavatel nově vytvořených tvorů, je pod stálým tlakem různých organizací a politických stran. Neustále čelí hrozbě sabotáže a útoku na své zaměstnance. Již několik let probíhá více či méně organizovaná evakuace ne-lidských obyvatel Země do kolonií.

Nový začátek je jméno lodi letící s prvními osadníky k nové planetě. Všichni na palubě si oddechli, když lidští technici opustili krátce po startu palubu lodi a loď zamířila k nové planetě.

Příběh začíná 12 let po odletu ze Země.

Nullo modo

Harry se vrací na prázdniny k Dursleyovým. Poslední prázdniny, než bude dospělý. Vypadá to jednoduše, dokud nezjistí, že se nemá kam vrátit.

Jedná se o variaci na poměrně časté téma svazku mezi Harrym a Severusem, přesto doufám, že vás nebudu nudit. Očekávat můžete akci, emoce, vypjaté situace i humor.

 

Do konce šestého dílu se drží kánonu, ale na astronomické věži se věci odehrály jinak.

Slash, Snarry, AU

O myši kočkobijce

Drsná myš chodící světem a vraždící kočky. Temný stín kradoucí se nocí a přinášející zmar a zkázu.

Ano, jsem to já, kdo vám rozbije všechny mističky na mléko!

Jen dřímejte, vy apatické stvůry...

Obyčajné dni jednej normálnej rodinky

Ako prežíva svoje dni rodina a priatelia súrodencov Nathe a Eli? Tie všedné, ale aj nevšedné. Prečo sa vôbec nemenia zostávajú stále mladí? Aká legenda navždy zmení ich osudy? Prečo sú tým kým sú?

Ďalšia story tvoriaca časť Príbehov.

Od zítřka lhát nebudu

Člověk by si o ní myslel, že její první věta, kterou jako malá řekla, byla lež. Ona lže totiž tak často, že už ji ani neodděluje od pravdy. Nikoho si nepouští k tělu a své zásady zásadně neporušuje. Až na jednu výjimku - jeho. V jeho přítomnosti ji polévá horko, tváře červenají a vše, co z ní vypadne, tak nějak postrádá smysl.

Jenže ona tam není pro to, aby se jím nechala okouzlovat. Je lovnou zvěří.

Odvrácená tvář

 

"Netvoři jsou skuteční a skuteční jsou i duchové. Žijí v nás a někdy vyhrávají."
Stephen King

Ne vždy je vše tak jak si představujeme. Ne vždy známe všechny tváře lidí kolem sebe. Odhalí smělá žena co skrývá podivínský muž? A chce to vůbec vědět? Co když je jeho vnitřní svět temnější a děsivější než si vůbec dokáže představit? Chce znát jeho odvrácenou tvář?

Psychothriller pro otrlé čtenáře o tom, že láska někdy nestačí a cesta z temnoty vlastní mysli neexistuje. Lze bolest vykoupit krví? Jak tenké je ostří na kterém se postavy pohybují? Možná tenčí než doufají...

Upozornění: 15 +  obsahuje hrubé násilí a velmi náročnou psychologii.

Text je doplněn portréty postav.

DOKONČENO!

Oheň, voda, vítr...šutr!

Elena po poněkud neortodoxním rozchodu zdrhá zrelaxovat podrážděné srdce a smysly k dědovi na chalupu do hor.

První setkání s poněkud svérázným Jáchymem jí moc na náladě nepřidá, a nepotěší ji ani zjištění, že pohledný chlápek z Horské služby je dědův kamarád.

Korunu všemu nasazuje řada podivných příhod, kdy Elena konečně pochopí, kým je, kam míří a co od života opravdu chce...

A co to znamená se doopravdy zamilovat do toho správného muže!

Ochranca mieru

Ochranca mieruVoľné pokračovanie príbehu Ochranca srdca.

 


Dva škótske klany boli po mnohé roky nepriateľmi. Keď napokon za trochu nešťastných okolností uzavreli prímerie, nie všetkým to vyhovovalo. O niekoľko rokov neskôr sa ešte vždy našli ľudia, ktorí radi útočili a rabovali územie teraz už svojho spojenca. Nakoniec sa zemania rozhodnú, že jedinou možnosťou ako udržať trvalý mier je uzavrieť vrámci týchto dvoch rodín silný zväzok. Manželský. Jeden zemen už ženu má, druhý zase nenašiel ženu, ktorú by si zobral. A tak sa stalo, že Vane, polovičný brat zemana si má zobrať za ženu lady Leonie, sestru druhého zemana. Ako sa dá však udržiavať mier, keď do seba narazia dve tvrdé hlavy s neschopnosťou citovo sa pripútať ku komukoľvek inému okrem rodiny?

Ochranca srdca

Ochranca srdca

 

 

Môj príbeh vás privedie do dôb dávno minulých, kde sa česť vyrovnala chamtivosti. V tomto čase ožíva aj príbeh mladučkej Elyon, ktorú sa jej otec snaží ochrániť tým, že ju pošle žiť k tete do srdca nehostinnej škótskej Vysočiny. Keďže potrebuje ochranu, snažia sa ju zveriť do opatery mladému bojovníkovu Keithovi, ktorý sa raz má stať zemanom klanu. Ako bude pokračovať jej život? Bude šťastný, alebo na ňu čakajú len samé príkoria? Dokážu ju udržať v bezpečí pred chamtivým barónom?

 

 

Ochrance

Jack je hasič tělem a duší. Potřebuje pomáhat lidem, ty blízké nevyjímaje. Jenže jeho sestra pomoc od něj nedokáže ocenit, protože od čeho by jinak měla Sama.

Laura se snaží být dospělá, svým způsobem samostatná a hlavně nemá ráda, když se o ni někdo bojí, především její otec.

Co se stane, když se střetnou osudy těchto dvou lidí?

Ona a on

Chris poznal Marrisu jako malinkou holčičku a už tehdy mu bylo jasné, že s ní nikdy kamarádit nebude!

Marrisa poznala Chrise jako chlapce, který se k ní na pískovišti nezachoval moc hezky! Od té doby ho nesnáší!

Jenže Chris zbožňuje Marrisiny koláče!

A Marrisa špatně nese, že jich nemá Chris nikdy dost!

Jak daleko zajdou Koule a Krysák v téhle Koulo-Krysí válce?

A kdo po těch letech zná pravdu, jak se ti dva ve skutečnosti seznámili?

Opojení

Povídka navazující na Tvář bez výrazu, Úsměv a Pláč
Válka skončila a Hermiona Potterová přežila. I když dá se vůbec říct, že žije?

Ukázka z Opojení:

„Jste jako malí, já vůbec netuším, proč jsem s tím souhlasila,“ zakroutila jsem nad sebou hlavou.

Ron se zasmál a s úsměvem na rtech mi řekl: „Protože nás máš ráda, Hermi.“

„To mám,“ usmála jsem se. „Nevím, co bych si bez vás počala.

„Miluju tě,“ prohlásil Ron. Už mi to řekl víckrát, ale já mu nikdy neodpověděla jinak, než tím, že jsem se na něj zářivě usmála, naklonila se k němu a políbila ho. To jsem udělala i tenkrát.

„Můžete se jít oblizovat někam jinam?“ přerušil náš polibek Harry. „Mám vás rád lidi, vážně, ale tohle vidět nemusím.“

„A my tě musíme sledovat, jak se plazíš po Ginny?“ zeptala jsem se ho s úšklebkem. Harry měl alespoň tolik slušnosti, aby zčervenal.

Orlí rytíř

Muž beze jména jezdí od města k městu, aby pomáhal těm, kteří to potřebují. Za to vždy žádá pouze jídlo a vodu na další cestu. Má ale své pomocníky, kteří mu v jeho poutích pomáhají. Co když se ale jednou v jednom neurčitém městě zamiluje do zpěvu, který uslyší, a potom musí zachránit polomrtvou ženu, díky které je nucen zůstat na jednom místě delší čas? Je to pro poutníka, jako on, vůbec reálné?

Osud je někdy srandista...

Pozice středoškolské profesorky na gymplu neznamená automaticky její absolutní odolnost vůči osobnímu kouzlu místních zajíčků.

Proti neodolatelné přitažlivosti studentů nás na fakultě jaksi zapomněli naočkovat...

Osudová sázka aneb Tvrdohlavá Láska

Myslíte, že jste pány svého osudu?

Mysleli si to i Severus Snape a Harry Potter, dokud jim bohyně Láska nezačala komplikovat život.

 

--------------------------

 

Rozhodla jsem se trochu píchnout do vosího hnízda. Hezky se tu rozjela FF na HP. Tak si dovoluji také přispět, ačkoli pro někoho to může být poněkud silná káva :-D

 

Varování: slash (vztah osob stejného pohlaví)

Paring: SS/HP

Přístupnost: 15 -18 +

Pokud vám dělá problém párování muž/muž, prosím, nečtěte tuto povídku, ušetříte sebe i mne nepříjemností

Pád letce na Východu

PÁD LETCE NA VÝCHODU

Povídka se špetkou dystopie a pár deky romance ;)

Válka je noční můra ve dne. Válka přinese jen smrt tisíců nevinných. Národnost není dost důležitá, aby se za ní umíralo nebo zabíjelo.

S těmi pravidli vyrůstala Efka odmalička a ty se jí taky hluboko zakořenily v srdci. Ale při blížící se válce je stále těžší a těžší  při těch jednoduchých principech vytrvat. Jak zabránit válce, když po ní všichni tak prahnou? Jak lidem ukázat, že válka není to, co znají z filmů? A jak se dívat na letce a válečného hrdinu, který si tak pochvaluje její sednviče?

Padající hvězda

Vidět padající hvězdu je takový malý zázrak. A když už se to stane, říká se, ať si něco přejete. Avšak přání jsou nevratná.

Má první Drarry fanfikce. Tak doufám, že se bude líbit :)

Padouchoviny

Padouchoviny jsou vlastně série nepravděpodobných povídek o tom, že i špatňáci nejsou tak zlí :D, ti dobří můžou být opravdu pekelní a někde se sem tam mihne ta osudová dáma se srdcem na dlani a čistou duší, která ty dacany "polepší"!

Panoptikum

 

Kdo má právo se dívat skrz prsty a rozhodovat o tom, co je normální? Každý z je určitým způsobem jiný a přitom mají všichni podobné problémy a každý se s něčím pere a trápí.

Na jednom bytě se sejde šest spolubydlících, kterým jejich odlišnost otevře dveře přátelství. Každý z nich je jiný a každý má svůj svět a boj, ale nemusí na něj být sám.

Vztekloun Maxmilián je k uzoufaní už několik let sužován středoškolskou první láskou, která ho stále nepřešla, co se stane, když se po tak dlouhé době objeví v jeho životě? Krom toho ho trápí jeho mladší sestra Ulrika, nechápe, proč je ta suprová holka stále sama a k nikomu se nemá. Ona o tom ví své, ale bráškovi se nesvěří. Plachý podivín Filip, Maxův spolubydlící a nejlepší kamarád v jedné osobě, mu s tím zrovna nepomůže. Dokonce ani  ztřeštěná Ali, která si k Ulrice najde cestu dřív, než kdokoliv jiný a záhy pochopí, v čem spočívá její malé tajemství.

Paprsek slunce

Už vás někdy něco srazilo na kolena? Co všechno se muselo stát, abyste dopadli na tvrdou zem? A zvedli jste se? Rudovlasá, droboučká upírka, která si nechává říkat Nana, se vždy chovala jako krvelačná bestie. Tedy alespoň v posledních desetiletích. Osud jí však přihrál do cesty okouzlujícího pubertálního výrostka, Samuela. Vysoký, vysportovaný a chytrý krasavec z nějakého zvláštního důvodu převrátí její osobní vesmír a dávno ztracené a rozmazané vzpomínky se začnou znovu zaostřovat. A když láska jejího života zjistí pravdu, téměř zapomenutý životní příběh, na pohled křehké, krásky poprvé po více, jak šesti stoletích vyplouvá na povrch. Vzpomene si ještě někdy, kým byla? A bude to stačit, aby si Samuela udržela?

Patálie s Karolínou

Kája Bačkůrková je poděs! Mohly jste se s ní trochu seznámit už v povídce Láska versus Lišková. Ale rozhodla jsem se nepsat povídku z jejího pohledu, ale z pohledu Vojny, neboli Bořivoje, který je do ní- od jejích čtrnácti let- celé roky tajně zamilovaný a očividně ho to nepřešlo. Karolína se vrátila domů do Kocourkova a Vojnovi nastávají kruté časy! Chudáček! Jak si s divokou Kájou poradí? Inu to se dozvíte tady. Hezky se bavte!

Paterova krev

Vážně jsem potřebovala najít novou práci.
Dřív jsem dělala pro svého manžela, ale po našem hořkém rozvodu, jsem práci změnit musela.
A tak jsem se ocitla v dost podivné společnosti... Vlastně společnosti, spíš bych měla říct ve své rodině!

PEK70

 

Romantická komedie s nadpřirozenými prvky. Vznikla v letních vedrech na příšerné brigádě v jedné nejmenované firmě. Na motivy nesnesitelného vedra s nefungující klimatizací. ;P

Pekáč buchet

Ona miluje jídlo. Baví ji vařit, dusit, smažit, péct, grilovat, flambovat a dokonce i nakládat. A hodně ji baví jíst. Ochutnávat, degustovat, testovat, vychutnávat. Má štěstí, že láska k jídlu sejí zároveň stará o živobytí.

Nesnáší cvičení - ale pro krásu se prostě musí trpět, že. A steaky i cupcakeky v sobě mají spoustu mizerných kalorií.

On miluje sport! Čím víc adrenalinu, tím líp. Skákat bungee? Jasně! Zkoušet na snowboardu najít neprojeté trasy? Kdykoliv! Lézt po skalách? Nebo po zamrzlých vodopádech? To je jeho život.

Jak se tihle dva dají dohromady?

Uvidíme ;-)

Peklo

Když se Satan rozhodne odejít do důchodu, nastane ta nejvíce vhodná chvíle pro zvolení nového nástupce. A tím není nikdo jiný než... ženská. A tak se není čemu divit, že se Peklo začne otáčet o sto osmdesát stupňů...

Jenže ani nová vládkyně to nebude mít jednoduché a za doprovodu svých pomocnic se potýká s různými nástrahami a možná i objevuje, že v Pekle se láska démonům ani jiným stvořením nevyhýbá. Háček je však tom, že pokud má najít lásku a ukotvit svou pozici, musí v první řadě přežít... a to nebude zrovna jednoduché.

Persona non grata

Kitty Darrellová má skvělou rodinu, starší sestru, která již našla toho pravého, práci, která ji baví a klidný život. Přestože občas uklouzne, vědoma si postavení své rodiny, vše vždy včas urovná. Očekává se od ní, že si nalezne dokonalého životního partnera a bude žít šťastně do konce svého života, jako princezny v pohádce. Kitty s takovým životem souhlasí a je ochotna následovat rady své rodiny. To by se jí ale do cesty nesměl připlést někdo, jehož hodnoty a náhled na svět je zcela opačný.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>