Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Cesty osudu sú nevyspytateľné

Vojaci

Alex bol rozhodnutý stať sa tým najlepším vojakom. Sľúbil to svojej najlepšej kamarátke, keď mal 6 rokov. Dnes je najmladším generálom a druhým najlepším mužom v kráľovskej armáde. Ale Riu videl naposledy pred viac ako 400 rokmi.

Raisha celý život plnil príkazy svojej rodiny. Jeho priateľov mu vybrali rodičia, knihy, ktoré čítal starý rodičia, voľný čas trávil so strýkom. Vojakom sa stal na príkaz hlavy rodu. A vtedy konečne získal skutočného priateľa, Alexa, jeho učiteľa. Veľmi si ho vážil, pretože podľa proroctva iný vzťah okrem priateľstva nikdy nezažije, ženu mať nikdy nebude. Ale, koho vníma jeho rodina ako ženu?

Čas, keď zložím zbrane...

 


Bojovať s celý svetom, je ako bojovať sám so sebou. Možno si myslíš, že ťa to zocelí, ale nakoniec prídeš na to, že mier je asi tá najlepšia taktika...

Černé duše

Série tří povídek, tří mladých slečen, které na růžích ustláno nemají, ale snaží se žít alespoň z části normální život, jako ostatní. Aneb příběh jedné "vyléčené" alkoholičky a drogově závislé (Ilja), druhé společnice a prostitutky (Ema) a třetí slečny (Ida), která není schopná prožívat hlubší vztahy a navazovat a rozvíjet intimní vztah, rozumějte sex. Asexualita se v dnešní době prostě nenosí. a když nad tím tak přemýšlím, kdy se vlastně nosila?

Černý dým

 

Černý dým

»Věžněm sám v sobě«

Nick Sorensen nemá tušení, čeho je součástí. Osudové setkání uprostřed hor otevřelo bránu jeho prokletí a stal se zajatcem sil, které stojí mimo tento svět. Černý kouř a neodbytná touha od té doby ovládají jeho vědomí, jeho úsudek i jeho zorné pole jako temný stín. Nickovým základním instinktem je bezohledně si brát, co mu nepatří, ničit životy nevinných lidí; jeho jedinou zbraní jsou jeho dlaně obdařené nadpřirozenou silou. Sám před sebou nemá úniku, sám pro sebe přitom nemá vysvětlení k ničemu z toho, co ho ovládá. Černý kouř se přitom občas mění v zářivě bílou oslnivou mlhu a černé přízraky, které vídá, v bílé tváře.

Jeho jediným opěrným bodem je Sheyla, vědma a čarodějka, která vidí o něco více než obyčejní lidé. Právě ona mu pomáhá vyhrát sám nad sebou, v rámci omezených možností, které mají, a za cenu, která je větší, než by většina lidí byla ochotna zaplatit.

Křehká rovnováha Nickova světa se rozkolísá, když se v jeho životě objeví odhodlaná Susanna Delarosa a dvojice mužů – Carson Dye a Edwin Eastman. Nick se přesvědčí, že jeho síly ani jeho odhodlání nejsou nevyčerpatelné; dokonce i on, navzdory všemu, stále zůstává člověkem. Světské síly se protnou s nadpozemskými stejně jako životy postav, z nichž ani jedna nedokáže odhadnout, k jakému konci je události dovedou.

Čtyři roční doby

Sbírka čtyř romantických příběhů na téma Jaro, Léto, Podzim, Zima :D

Ďábelský anděl

Existují? Jsou mezi námi?

Jaké tajemství ukrývá dívka, která poblázní Jordanovi hlavu?

Velká přitažlivost, která je mezi nimi, znamená nebezpečí a potíže.

Ďaleko od domova

 

 

Na svete existujú dva kontinenty, ktoré obývajú úplne odlišní ľudia. Na Ligawe žijú ľudia, ktorí odmietajú technologický pokrok. Naopak na Zibile žijú tí, ktorí uznávajú výdobytky modernej doby. Ligawe sužuje epidémia, na ktorú umierajú tisíce ľudí, preto sa ľudia z druhého kontinentu rozhodnú pomôcť zdravým tým, že ich prepravia na Zibi.
Ellie a Eddie sú súrodenci a Ligawčania, ktorí sa spolu s mnohými dostávajú proti svojej vôli na druhý kontinent. Ocitajú sa v nových rodinách, medzi novými ľuďmi, ktorých nepoznajú... bez chorej matky, bez súrodencov, bez priateľov. Dostanú sa medzi osoby, ktoré majú na starosti správny chod Zibilu.
Aké bude ich prekvapenie, keď zistí, že hlavným cieľom Zibilčanov je niečo úplne iné? Kto im pomôže v náprave chýb? A prečo na Zibil nevzali všetkých, ktorí boli zdraví?

Na svete existujú dva kontinenty, ktoré obývajú úplne odlišní ľudia. Na Ligawe žijú ľudia, ktorí odmietajú technologický pokrok. Naopak na Zibile žijú tí, ktorí uznávajú výdobytky modernej doby. Ligawe sužuje epidémia, na ktorú umierajú tisíce ľudí, preto sa ľudia z druhého kontinentu rozhodnú pomôcť zdravým tým, že ich prepravia na Zibil.

Ellie a Eddie sú súrodenci a Ligawčania, ktorí sa spolu s mnohými dostávajú proti svojej vôli na druhý kontinent. Ocitajú sa v nových rodinách, medzi novými ľuďmi, ktorých nepoznajú... bez chorej matky, bez súrodencov, bez priateľov. Dostanú sa medzi osoby, ktoré majú na starosti správny chod Zibilu.

Aké bude ich prekvapenie, keď zistí, že hlavným cieľom Zibilčanov je niečo úplne iné? Kto im pomôže v náprave chýb? A prečo na Zibil nevzali všetkých, ktorí boli zdraví?

Dante`s střípky - DVOJČATA

Víceméně jednorázovky ze života Bereničiných a Robinových dvojčat. Volné pokračování série „Osud je někdy srandista...“ (najdete zde)

Jak to půjde dokonalým klukům v dospělosti? Budou tak nerozluční i v případě, že dojde na holky?

Darius

Děj se točí kolem Wrathovy sestry, princezny Marianne. Marianne má své tajemství, které s příběhem vyplývá na povrch. Tajemství, o kterém neví nikdo… kromě Daria. Její povaha je svérázná a od Bratrstva si nenechá nic líbit. Mezi ní a válečníkem je tak pouto mlčení, které příběhem buďto praskne, anebo se zocelí. Darius si ovšem s sebou nese hrozbu. Krouží kolem něj symfonie minulosti a smrt natahuje své pařáty. Je záhadou, kde všude se příběh shoduje s informacemi, které nám naservírovala J. R. Ward, a kde přišla na scénu má fantazie. No, nechte se překvapit, jaký osud bude mít Osamělý milenec.

 

Deníček jedné smolařky

Jak už název série napovídá, jedná se o příběh mladé holky, která díky svým "dobrým" nápadům nemá zrovna lehký život. Je plný starostí, problémů a rozhodnutí, kterých se také bohužel lituje. Přeji příjemné čtení :)

Pozn: V textu se nachází slangové výrazy, které do slovníku teenagera zkrátka patří.

Deník Darceline W.

Nudné město, nudní lidé, nudný příběh jedné dívky. Darcy Westonová je snílek, který většinu času tráví ve svém světě fantazie. Tato mladá slečna si začne psát deník. Nejdříve píše své příhody čistě podle pravdy a svých celkem obyčejných zážitků. Když se ale začne nudit, vymyslí si svůj vlastní děj, jako by ona a její přátelé byli pouhé literární postavy. Jaké bude její překvapení, když zjistí, že příběh, který píše inkoustem na papír, se v tom okamžiku odráží i ve skutečném životě?

Dice

Megan Duplingová je šestadvacetiletá společnice, která si na svůj současný život nemůže stěžovat. Má peníze, milujícího bratra a pozornost mužů. Dokud nepotkala pana Tajemného, neuvědomovala si, že jí něco chybí.

Diva


Diva

... Napadlo vás už niekedy, že ľudí vo vašom okolí tak blízkych k vášmu srdcu nemusíte vôbec poznať? Ako rýchlo sa vám môže zrútiť svet? Ako zistiť pravdu a odlíšíť od klamstva? Nie je to také ťažké upadnúť na dno a nepostaviť sa. Aká bolestná môže byť strata milovanej osoby? Aký zázračný môže byť život? Aké nebezpečné môžu byť spomienky? Ako ochotná som bojovať za svojich blízkych , za seba samotnú? Čo je to nebezpečenstvo? To slovo mi už nedáva žiadny zmysel. Už veľmi dlhú dobu...

Je to príbeh dievčaťa, ktoré vo svojom šťastnom živote začne odhaľovať, že všetko okolo nej je len zástierka. Spomienky, sny, obrazy, ľudia, nečakané situácie. Zmätok je jej najlepší kamarát. Je to príbeh dievčaťa, ktorá odhaľuje dlho ukrytú pravdu a zároveň hľadá... Samú seba.

 

Divano

Nemusíte věřit tomu, že příběh, který se bude před vašima očima odehrávat, se doopravdy stal. Nebo že se stále děje.  Nehledejte mezi řádky přesvědčení. Nehledejte důkazy. Nehledejte klíčové body ani pádné argumenty. Nic z toho by pro vás nemělo smysl. Hledejte Divano. To jediné má smysl hledat, to jediné má smysl najít.

Divný

Nikdo neví, jak dlouho lidé žijí vedle Divných.

Možná od doby, kdy se vyvinula jejich krevní skupina, možná mnohem déle. Víme ale, že na začátku prý bylo Divných – mutantů, jak se jim většinou mezi lidmi říkalo - jen pár. Stranili se společnosti a měli na pažích zvláštní znamení.

Ze začátku sice měli jen lepší smysly a sílu než ostatní, ale postupně jejich schopnosti začaly být výraznější a vyvíjely se, měnily a formovaly, byly silnější a děsivější.

Někteří lidé o Divných začali mluvit jako o nebezpečné a zlé rase, která měla být zkázou lidstva. Možná se jich báli, děsilo je, že můžou být ohrožení něčím, čemu přesně nerozumí. Přesto se ale našli i lidé, kteří s nimi spolupracovali a měli s nimi dobré vztahy; a nebylo jich málo.

Jenže většina lidí se mutantů prostě děsila a svůj strach maskovala za nenávist.
Když jsem byla malá, v televizi často běžely zprávy o zločinech, které spáchali Divní. Možná na ně ale ostatní jen sváděli zločiny, které spáchali obyčejní lidé, kdo ví?

Můj život byl celých sedmnáct let stejný. Spokojený, zajištěný, bezpečný.

Ale potom se změnil. A změnil se právě, když jsem jednoho mutanta potkala.

Divocí

 

Vlády po celém světě se spojily s korporacemi, aby lidem zlepšily a usnadnily život. Děti jsou zařazeny do oborů, pro které mají vlohy. Počítače vybírají partnery. Noví potomci jsou rozeny ze zkumavek, přičemž jsou odstraněny dědičné nemoci a postižení. Všichni mají dostupné zdravotnictví a bydlení.
Může se to zdát, jako ráj na Zemi, ale realita je jiná. Dětem jsou od mala vštěpovány názory korporací a vlády. Hesla, práva a i pravidla. Lidé od útlého věku nemají vlastní názor. Kromě těchto věcí je jim do hlavy vtloukáno, že kdo odmítá pravidla, práva a vše, co udělala korporace s vládou, patří mezi Divoké.
Alex je jednou z Divokých, je drogově závislá a drogovým dealerem. Již od mala jí nedávaly smysl všechna tato pravidla, práva a hesla, která korporace a vláda vytvořily. Před svými devatenáctými narozeninami prchla od rodiny a začala skrývat svoji identitu. Jenže po šesti letech ukrývání je při útoku na Divoké v Podzemí chycená a přinucená žít v tolik jí nenáviděném světě.

 

 

Divoký Alfa

Do Beacon Hills přichází smečka Alfů s prosbou o pomoc. V jejich městě se totiž divoký alfa rozhodl vytvořit smečku kanim a jediný, kdo má s kanimou zkušenosti, je Derek a jeho smečka. Podaří se jim zvládnout nezvladatelného Alfu? A co Derek a jeho vztah ke Stilesovi?

Obsahuje homosexuální sex, mužské těhotenství, OMC a OFC.

Do you speek English?

Nataša Slibná se rozhodne pro lekce angličtiny.Místo paní Hronkové, se ovšem dostaví pan Dobrman. A lekce můžou začít.

Do/Ze dna

Miláček Hollywoodu, nadějný mladíček, sexy muž.

Nic z toho už neplatí. Trentu Ellisovi se všechna ta sláva trochu vymkla z rukou. Večírky a párty se změnily v jeden dlouhý řetězec opíjení a střízlivění. Z nadějného herce se stal problémový člověk, u kterého nikdy nebylo jisté, v jakém stavu dorazí na natáčení nebo tiskovou konferenci. Nafoukaná, sebestředná hvězda, o kterou najednou přestává být zájem.

Někdy stačí málo k tomu, aby se člověk dostal až na dno. A někdy stačí jedna nepovedená večeře, od které se dá odrazit zpátky nahoru.

Dodatky aneb Co se do "Dobra" nevešlo

Soubor krátkých povídek pro doplňující hlavní linii mojí povídky na pokračování Pro větší dobro. Zde rozvíjím příběhy, které byly jen lehce naznačené.

Pro pochopení je nutné znát děj "Dobra".

Za korektury děkuji Jankovi

Fanfiction ze světa Harryho Pottera

Dokonalý Klam

 

dokonaly klam

 

 

 

Mohla som mať všetko, ale nechcela som to. A čo som chcela, to sa mi unikalo pomedzi prsty. Chvíľu som si vravievala : Shit happens! Lenže potom som sa zmierila s tým, že život si zo mňa robí srandu. A možno to nebol život, ale ja, kto to všetko posral. Človek by mal byť rád s tým, čo môže mať.

 


Amelle je 17-ročné dievča z Bostonu, ktorá má všetko, čo človek potrebuje. Alebo skôr, na čo ukáže prstom. Bostonská smotánka, obletovaná novinármi, smrdí po peniazoch a podvodoch. Jej navonok dokonalá rodina na ňu pozerá z každej titulky až jej je z toho zle. Bohatstvo neznamená vždy šťastie. Jej život je spletitý a plný komplikovaných okamihov. Je taká ako polovica z nás. Chce byť. Chce sa zbaviť svojej nálepky a žiť inak. Čo však bude robiť, keď sa jej to podarí? Jej minulosť sa stráca a do sveta sa tlačí len prítomnosť. Bez budúcnosti. Jej rozhodnutie, zvoliť si cestu do budúcna však nie vždy znamená, že len jedna cesta je odpoveď.

Doma

Ne vždycky nám všechno vyjde podle plánu. Ne vždy se můžeme řídit naší obvyklou rutinou. Takže když vám do nudného života vtrhne holka, co má na krku pokus o sebevraždu, všechno se mění. Bude to ještě hodně zajímavé.

Dotek temna

Pokračování Duše v temnotách

Co peklo jednou schvátí, to už nenavrátí. Ale co když prostě musíte zařídit, aby se přesně to stalo? Protože pro vás neexistuje jiná možnost.

Ale zároveň se zdá, že neexistuje ani žádná cesta ven.

Jessica zaprodala svou duši pro Danielovu záchranu. Z lásky. Jenže on ví, co přesně to obnáší. Ví, že až Jess prohlédne, pochopí, jak velká chyba to byla. Daniel si je jistý, že její neskutečná oběť stejně nic neřeší. Protože s jeho démonskou existencí a stupňující se touhou po cizí bolesti, se zřejmě nic dělat nemůže.

Jak se smířit s tím, že někoho, koho milujete, čeká stejně krutý osud, jako vás - vaší vinou? Jak se snažit o záchranu, která se zdá nemožná, zatímco vy sami se topíte v bezmoci? Čeho se chytit, když se vám vše bortí pod rukama? Když nemáte čas? Když sami sebe jste zachránit nedokázali, přesto, že jste vyzkoušeli snad vše?

A jak zůstat pohromadě, když se do vzrůstajícího zoufalství přidá něco, co všechno vlastně ještě zhorší?

Drabless

Drabblata miluju a to jak jejich čtění, tak i psaní. A pár na téma "Harry Potter" už v šuplíku mám...

Takže, moji kraťoučí miláčci, seznamte se se svým novým úložním prostorem!

Drakem v bouři


Ona je nejmladší dcerou vůdce draků na Kontinentě.
On je nejmladším synem dračího boha ze Skotange.

Z temné strany na tu světlou...

Sam Draghonis není jenom slabý syn Daefera, jak se všichni domnívají. Je silný, mocnější něž většina jeho rodiny, a přesto je považován za slabý článek.
Jenže pak potká ji a jeho srdce i duše okamžitě poznají, že ONA je tou pravou pro něj. Ale jak se k ní dostane?
Řešení mu skočí do klína prakticky samo...
Athena není schopna manipulovat se svým vlastním tělem a je proto odkázána na pomoc druhých. V tomto případě... jejího neuvěřitelně krásného únosce.Drakem v nebezpečí

Oyga není žádné sluníčko. Nezáří jako diamant na slunci a už vůbec není slabá a křehká jako květinka. Ona je nebezpečí skyté za maskou nevinosti. Stejně jako její dračí podoba.
Sag Ooghel je krásný, pohledný a obávaný pirát z Mezimoří – oceánu mezi Skotange a Kontinentem. Jak to ale dopadne, když v zápalu sázky unesene půvabnou cizinku? A jak dlouho potrvá, než si uvědomí svou chybu?

Další příběh dračí rodiny právě začíná!

Drakem v srdci

Gayleen je dvacet let a má být položena, jako většina dívek jejího věku, na oltář bohům. Co však nikdo netuší je, že jeden z draků, kteří sídlí na vrcholku hory Duncan, dívku unese před tím, než ji stihnou vůbec dopravit na místo.
Eager sledov
al dost dlouho, jak blázniví vesničané popravují mladé dívky jednu po druhé, ale když přijde na řadu mladá kráska, kterou už notnou řádku let sleduje, jeho trpělivost přeteče a nebohou ženu unese.

Co však nečekal byl ostrý jazyk a snad až nadlidská tvrdohlavost. A také to, že jeho srdce se ocitlo v ohrožení.

Druhá míza Smrdi Ruma

I nečekané se může během chvilky stát skutečností.

Pan Pratchett promine...

Druhá strana

Hry o život fanfiction.

Pairing: Gale/original character.

Môj zámer nie je zmeniť nič, čo sa odohralo v knihe, iba čosi málo doplniť a vytvoriť pre Gala taký koniec, aký si zaslúži.

Niektoré vety, niekedy možno väčšie časti budú kvôli presnosti opísané z knihy - NIČ Z TOHO NEVLASTNÍM. Môj je iba príbeh a originálne postavy. Všetko ostatné je vlastníctvom Suzanne Collins.

DOKONČENÁ POVIEDKA

Druhá šance

DRUHÁ ŠANCE 

Lidé masově vyvražďují slabé křížence upírů s lidmi. Čistokrevní snad už ani neexistují.

V tomto světě žije hispánka Lia. Neví, co je zač, nezná své rodiče. Dobře poznala pouze krutost života chudých a minorit.
Umí se o sebe postarat a její jazyk je mnohdy ostřejší než břitva. Nepůsobí na ni upírské triky, ve snech vídá útržky cizího
podivného života.

Co je vlastně zač a jaký je její úkol?

Druhá šance na lásku

Občas žijeme ve vztahu, který není až tak pěkný, jako jsme si mysleli. V jaký jsme doufali, že vybudujeme. A ne vždy to musí být muž, který vysvobozuje. Co když to bude žena? Snad Vás tato kapitolová romance zaujme :).

Duch ohňostroje

Začíná to jako velké klišé: Hannah se s rodinou stěhuje do malého městečka. Jediné, co chce, je zapadnout a užívat si spokojeného života. Jenže některá místa mají svá tajemství, stejně jako někteří lidé. Hannah zjišťuje, že někdy, i když sami vůbec nechcete, vás osud zavede do míst, která jste nikdy nechtěli navštívit.

Duše v temnotách

 

Daniel a Jessica. Ona se zatím marně snaží dostat přes vlastní minulost, on tu svou dávno vytěsnil z hlavy.

Ona je člověk. A nemá nejmenší ponětí o boji dobra se zlem, jehož je on součástí. On je jedním z démonů od doby, co před staletími upsal duši.

Ani jeden nemá nejmenší chuť pouštět si k sobě toho druhého příliš blízko. Ale třeba se dvě zlomené duše sešly právě proto, aby se vzájemně zacelily…

A pokud ano, dokáže láska překonat temnotu, která je jeho součástí? A lze ještě vůbec věřit v její sílu, když již jednou selhala?

 

Za obálku a rady týkající se historie a Itálie vděčím svému bratrovi, za beta čtení své kamarádce Ladě a Margarett :)

Duše v zrcadle

Tato povídka vypráví o ženě, které život hodně vzal, ale také o druhé šanci. Linda Grayová kdysi opustila kouzelnický svět, aby zapomněla... Na pokraji šilenství ji našel Brumbál a pomohl jí začít znovu věřit, doufat, žít.

Píši hlavně o vztazích mezi hlavními hrdiny, které se utvářejí uprostřed války. Válka mezi kouzelníky se odehrává pouze v pozadí toho všeho. Vždy mě zajímaly lidské osudy a složité povahy jedinců. Takže vám přeji příjemné čtení. Margot

Dušička

Jmenuji se Linda a svůj život jsem propila, proflámovala a prokouřila do chvíle, než jsem potkala Lídu. Kamarádku do deště. Seznámila jsem se i Davidem, kterého jsem bohužel nikdy nesevřela v náruči a proč? Protože když se to mělo poprvé stát, umřela jsem. Teď tu poletuji, jako protivná duše a přede mnou leží pár těžkých úkolů. Když je podle Suchara zvládnu ve zkušební době, bude ze mne anděl. Jenže co když nechci být anděl?

Dvě jizvy

 

Dvě jizvy

Dirk Sexton a Corinne Blackburnová – každý z jiného světa. Ona je člověk, on ne tak docela. Je tisíc důvodů, které je rozdělují, přesto je tak těžké  odolat, pro něj i pro ni. A nakonec jedno jediné Dirkovo rozhodnutí, jeho snaha bránit se osudu, jí zavře cestu zpět.

Jak velká bude cena, kterou si neúprosné zákony jeho světa vyžádají za to, že vkročila, kam neměla? Jak těžké pro něj bude rozhodnout o jejím dalším osudu, když bude mít jen dvě volby, obě děsivé? Zvolí pro Corinne věčný prázdný chlad, anebo krutou sžírající tmu, která ale jednoho dne milosrdně skončí, zároveň s jejím životem? A jak těžké potom bude s tou volbou žít?

Existuje vždy řešení neřešitelného?

Povídka bude na pokračování a troufám si tvrdit, že kapitol bude hodně. A zdá se, že to nebude ani zrovna oddechové letní čtení. Ačkoliv se budeme pohybovat v myslích fantasy postav, jejich rozhodnutí i emoce budou stejné jako z našeho světa. Budeme střídat časové roviny i různé více či méně reálné světy. Kromě Dirka a Corinne se objeví i řada dalších postav, které bude možné milovat i nenávidět. A ne vždy se budou věci dít tak, jak by se nám/jim líbilo.

Román má čtyři části:

1. První jizva
2. Druhá jizva
3. Černá a bílá smrt
4. Poslední řez

Dvě tváře lilie

 

Po noci plné hříchu,
té poslední či prvé,
máš ústa plná smíchu
a prachu, slz a krve.
Lilie bílá, kdo tě zlomil?
Jen v blátě leží květ
a oči ještě dětské
jsou staré jako svět...

Dve v jednom

vajko

Shannon nikdy netrpela rozštiepením osobnosti, ale Tereza už raz začala existovať, tak ju nemienila zabiť. Stala sa predsa novou dýchajúcou osobou s vlstným príbehom, nie?
Lenže dokážu sa tieto dve dievčatá zamilovať do jedného muža? Naraz? A neodvolateľne?
To o nejaký čas zistia...

Dvojí tvář

Po těžké životní zkoušce opouští Draco Malfoy kouzelnický svět a žije mezi mudly. Ani zde netrpí nouzí díky rodinnému bohatství, z kterého i po válce s Voldemortem zbývalo stále dost. Je dostatečně finančně i majetkově zabezpečený, ale je sám. A Draco nechce být sám, touží to změnit... Touží příliš.

Přeji příjemné počtení a doufám, že se bude povídka líbit. Vaše Margot

Eat, train, sleep, love & repeat

Když je člověku třicet a jeho život se točí jen kolem každodenních činností. Když je člověku třicet a jeho život nevypadá ani trochu, jak si ho představoval.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>