Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

V zajetí stínů

Alex si užívá své nově dosažené štěstí po Veroničině boku. Zdá se, že všechno zlé je již zažehnané a až na pár všedních problémů a rozporů neexistuje nic, s čím by si měl kdokoliv z nich dělat starosti. Jenže něco pokazit se může vždycky. Zvlášť, pokud určitá kapitola z minulosti není tak docela uzavřená...

Pokračování "Zatracení".

Vanesa Woodová: Hvězda

Romantika šmrnclá fantasy pro holky tak od 15 let...

 

V paměti jí chybí týden života. Pohřešovali ji a celostátně hledali. Kde byla? Co dělala? Proč si nic nepamatuje?

Ve hvězdách

Život každého z nás je ve hvězdách....

Ve stínu kříže

Myslíte si, že znáte svět? Mýlíte se. Mezi námi je totiž kultura, která i přes běh času zůstala nepoznamenaná dnešním moderním světem. Společenství, kde musíte absolutně poslouchat velekněze, protože jakýkoliv prohřešek může být ten poslední, co uděláte. Společenství, kde záleží pouze na vašich dovednostech a schopnostech, nikoliv na vašem původu. Společenství, kde každý dostane do vínku kouzelnou moc a musí bojovat za své přežití. A nebo je to jinak? Pojďme se společně ponořit do světa, kde A znamená B a Madame je šedou eminencí, která chodí v překrásných šatech a vládne.

Odmalička byl sám – a proto mu to nikdy nevadilo. Dostal do vínku neuvěřitelnou moc, která pro něj byla prokletím. Ani mezi sobě podobné nikdy nedokázal zapadnout, přizpůsobit se. Po několika letech to vzdal. Stal se sám sebou.

Je nejnebezpečnější z nich a přesto krotký jako beránek. Má nezastavitelnou sílu, kterou je třeba zkrotit. Jeho černých očí se každý bojí a přesto v nich může zářit láska…

Vílí prach

Víly opravu existují. Jedna z nich, bezstarostná Sam, právě prožívá svůj nejdůležitější den v životě. Po maturitě se rozhodne, kam její kroky budou směřovat dál. Naštěstí má u sebe svou věrnou kamarádku Nallu, která je v používání vílího prachu velice dobrá. Jenže co se stane, když se Nalle změní jednou osudnou chybou celý svět? Jak to Sam potom zvládne?

Vílí prach: Nové naděje

Nyf je víla, o které se říká, že má dvojí duši. Vílí svět, nebo-li Livenjawa, to bere jako vzácnost a taky dar, ale pojí se s tím i pár nepříjemností. Nová práce ji však nebaví a do světa lidí se až na výjimky netěší. Práce ji však postupem času dá novou naději, ve kterou už nedoufala. Ve kterou nedoufal nikdo v jejím okolí.

Nebo je tou nadějí ona sama?

 

Vílomeniny

Víte, že po našich luzích a hájích se prohánějí víly? Ráno, když sluníčko zasvítí do rosy a foukne ten správný vánek, narodí se víla. A jednou foukl vánek od fotbalového hřiště... a narodil se místo víly víl. Nesnáší tančení při měsíčku, vílí oblečení z pavučin se na něm trhá a taky z něj nejdou ušít kalhoty, pošťuchuje rusalky a zlobí jak vodníka, tak hejkala, a kamarádí s Apolenkou, holkou, co nerada mašle a radši by hrála ten fotbal.

Jaká dobrodružství náš víl zažije a co ho všechno potká, to vám zkusím odvyprávět.

Vítej doma

Shane Mason, seržant americké námořní pěchoty, sloužící v Afghánistánu, se vrací domů. Dokáže se vyrovnat s traumaty z války a zároveň s problémem, který se v Oklahomě rozpoutá?

*ne zcela volné pokračování Jiskřičky, najdete zde. Pokud se rozhodnete nejdříve přečíst Vítej doma, budete vědět, jak Jiskřička dopadne!

 

* dokončená

Vlčí smečka

Freya, mladá dívka, která ztratila oba svoje rodiče a je vlkodlakem. Jediná její přítelkyně je Katrin, která ji i vychovávala. Obě se stěhují z Kanady, kam musely utéct do Beacon Hills, kde prožívají různá dobrodružství.

Postavy: Freya, Katrin, Derek, Scoott, Stiles, obyvatelé Beacon Hills

Podle seriálu: Teen Wolf

Vlčí volání

 

 

Vlkodlačí svět si žije svým vlastním životem. Má svůj řád, pravidla, záležitosti, které se nedají obejít. A Adamovi to nikdy nevadilo. Ale co když se stane něco, co z nutnosti se podle toho řídit udělá prokletí a začne ho nutit jít proti všemu, co on sám chce?

Spoluautorská s Bosorkou.

Děkuji Mátě za grafiku k povídce :)

Vlčí volání 2

 

Slíbené pokračování povídky Vlčí volání, odehrávající se o nějaký čas později.

Vzájemné soužití Adama, Jess a Darrena už funguje normálně, ale to neznamená, že vždy idylicky. Na pořadu dne k řešení jsou tedy další členové smečky. Čeká nás i pár překvapení a zvratů, nové postavy... A ne vždy půjde vše jako po másle. Koneckonců problémy jsou běžnou součástí života. Zvlášť u vlkodlaků.

Spoluautorská s Bosorkou, grafika od Máty :)

Vlhká komplikace

Vlhko je sFiňa. Obzvlášť to, které nejde podsekat a odizolovat...

A ono nejen vlhko...

Taky chlapi, andělé v různé fázi padlosti, magie, geny a v neposlední řadě i vlastní libido...

Vlkouš

Když se z jednohubky stane bagetka, aneb představy jedné chlípné vlčice o jejím dokonalém/nedokonalém vlkovi.

Raději na celou povídku 15+

Volání ticha

Jak moc se změní život malé dívky poté, co potká umírajícího muže? Kdo byl ten muž, plný zvrácených myšlenek, kterému se zželelo dítěte? Jaké tajemství nutilo někoho, aby zabíjel?

Všechno má svou cenu

Někdy se dopustíme chyb, které zásadně ovlivní náš život, ale i životy ostatních. Toto je přesně případ Gilese Wadea. Velkoměstského frajírka a lamače dívčích srdcí. I když by se na první pohled mohlo zdát, že měl vše, ani zdaleka to tak nebylo. Velký zlom v jeho životě nastane po tragické autonehodě, kdy přijde o zrak. Náhle pochopí, že pozlátko popularity ani zdaleka není všechno. Stejně tak jako falešní přátelé. Jeho život se naprosto rozpadne. Je jen na něm, jestli se dokáže vzchopit. Poučit se z vlastních chyb a pochopit co to znamená, mít někoho komu na vás skutečně záleží.

Všichni za jednu!

 

Nová povídka na téma Tři mušketýři je tady:<br/>
Charlotte je typická zlodějka. Taková, kterých je Paříž za dob Ludvíka XIII. plná. Jenže potom okrade královského mušketýra a dostane se do velkých problémů. Alespoň do doby, než se přijde na to, kdo byl její otec.

Charlotte je typická zlodějka. Taková, kterých je Paříž za dob Ludvíka XIII. plná. Jenže potom okrade královského mušketýra a dostane se do velkých problémů. Alespoň do doby, než se přijde na to, kdo byl její otec.

 

 

Vůně jasmínu

Jay nikdy neměl zrovna pohádkový život. Jeho rodiče byli feťáci a on jen těžko procházel školou. Pak se ale naskytne příležitost žít se třemi kluky stejného věku v jednom bytě. Jay má pocit, že tím jsou všechny jeho problémy vyřešeny...

Ale je to skutečně pravda?

Jay Cody Blush Darren Virwen

Jay                                                     Cody                          Blush                        Darren                              Virwen

Delancy Alice Trish Vivian Ashley

Delancy                                        Alice                                   Trish                               Vivian                                  Ashley

Vyfič!

- Fanfiction k The Vampire Diaries -

Po třech letech se do městečka Mystic Falls vrací Elenina příbuzná, které nemůže zapomenout, že se za celou tu dobu neozvala. Nathalie je její pravý opak. Je to živel, je cílevědomá a cholerická, má ráda svůj život a... ví toho více, než by si kdokoliv jiný myslel. Snaží se získat svůj ztracený život zpět, ale to, že se setkává s mýtickými tvory, jí touhu po normálním životě kazí. Krom toho, najde se někdo, kdo jí neuvěřitelně leze na nervy. Mystic Falls je pro oba malé, takže pokud se neusmíří, jeden bude muset vypadnout.

 

DOKONČENO

Výhra

Ač různé předpovědi říkaly, že konec světa nastane v prosinci 2012, nestalo se tak. Konec světa nastal až o tisíc let později. Lidé, dychtící po moci, vyvolali po celé zeměkouli války, a tak se planeta Země ponořila do tmy plné smrti, bolesti, strachu a beznaděje. Hrstka lidí, kteří přežili ve státech Texas a Louisiana, se shromáždila v Houstonu a čekala na jedinou záchranu, která by mohla přijít.

Vzdálená planeta Chance, která se nacházela v jedné galaxii v Kupě galaxií v Panně, byla stejná jako kdysi planeta Země. Když z Houstonu vyslali zprávu o situaci na Zemi, žila na Chance komunita lidí již tři sta let. Ani na vteřinu nezaváhali a vyslali k zemi dvě vesmírné lodě.

 

* scifi romance

Vzdušné zámky

 

Povídka... nebo spíš teda zatím nápad v hlavě. Žádné HP 

Když se mám popsat, říkám, že jsem tak nějak obyčejná. Prostě normální. Proč taky lhát, že? Když mi ale na tenhle strohý popis někdo odpoví, že normální je to nejkrásnější, co kdy potkal, usmívám se nad svým notebookem jako blbec. A v tu ránu se do toho pořádně zamotám.

 

Ukázka ze Zámků:

Stranger: Hey

Zamrkám, když se náhle na obrazovce objeví text. Mé rty se zformulují do překvapeného óčka. Hned střelím pohled po blondýnce vedle mě, co se vesele kření.

„Na co čekáš?“ drcne do mě loktem. „Odepiš mu!“

Vytáhnu na ni obočí, ale ona mi moc nevěnuje pozornost, tak se obrátím ke klávesnici.

You: Hello

Rozpačitě se usměju nejdřív na to, co jsem napsala a pak na svou kamarádku, co si zatím na mé posteli lehla.

„A co teď?“ ptám se jí.

„Teď je na řadě on,“ krčí rameny.

Vzkaz

Debby je normální dívka, která žije přítomností. Po ničem netouží, má vše... Až na matku. Nemá matku, po které touží. Je to jediná věc, kterou kdy chtěla... Jeden jediný telefonát zmaří všechny její touhy...

Vzlétnout

Jedna zajížďka, jedna nehoda, jeden kůň. Jedna žena, jeden muž... Nebo těch žen je víc?

Jeden červnový víkend. Jedny věčně zmrzlé končetiny.

Jedna kočka, co vypadá jako Adolf.

A písničky.

 

Vzlétnout vyjde knižně během podzimu ;-)

Warrior of Valhalla

Valkýry. Objevují se po staletí a na bojištích hledají duše padlých vojáků. Ti, kteří jsou hodni, jsou jimi pozvány do Valhaly. Osudy vojáků jsou dávno utkány ve wyrdu. Tuto pavučinu osudu pletou tři sudičky: Urd, Verdandi a Sklud. Nikdo z lidských bytostí ani bohů ještě nedokázal ovlivnit svůj osud. Devecia je valkýra, která má zdánlivě lehký úkol. Je povolána do amerického městečka Mystic Falls, aby odnesla duši jednoho upíra. Na první pohled lehký úkol se pro ni však záhy stane nesplnitelným. Protože jak může odnést duši někoho, za koho by byla ochotná položit život?


Moje první povídka na téma TDV.

What the hell?

Amanda je mladá studující dívka, která právě úspěšně dodělala první ročník na vysoké škole. Už rok žije sama, její rodiče zemřeli a její bratr David se odstěhoval za přítelkyní do Ameriky. Mandy (jak si nechává říkat) však nikdy pořádně nedospěla, většinou se chová jako puberťačka. Až když utratila téměř všechny svoje úspory na vysokou si uvědomila, že se musí změnit a začít konečně pracovat. Dlouho hledá, než konečně najde jednu brigádu, která ji nejen přinese slušné peníze, ale jak i ona později zjístí, tak i lásku.

When you light up my world

FanFiction povídka na téma slavného televizního seriálu "Ztraceni". Zaměřeno na Shannon Rutherfordovou a Boona Carlyla.

Wicked Lust

Trinity, byla nejrozmazlovanější princeznou rodiny. Nejmladší, , poctivá, nevinná a blond. Ale každému království je předurčen pád.

Poprvé utíká z domova a zhroutí se na ulici, kde jí někdo začne obtěžovat, ale od nich ji osvobodí spolužák. Ona si přesto uvědomí že adrenalin je lepší než bolest. Přestává věřit v lásku a všechny ideály. Začíná návštěvovat pochybná místa, stýkat se s pochybnými lidmi.

I přesto je příliš nolesní pro známého Javaida Chalida, chladného, nebezpečného lamače srdcí a zákona. Ten večer se rozehrává hra kde není vítěze.

Mezi nenávistí je tu nezkrotná vášeň, touha po něčem víc,ale i touha zabíjet

Wingless one

Vanessa a Kelsey jsou obyčejné holky z obyčejných rodin. Jejich život se ale stane neobyčejný ve chvíli, kdy je Vanessin kamarád z dětství brutálně zavražděn a ona se stane svědkem něčeho nadpřirozeného, co si neumí vysvětlit…

WTF?!

- Fanfiction k The Vampire Diaries -

- Volné pokračování Vyfič! -

Damonovi a Nathalie to klape. Dokud Damon nezačne skrývat menší tajemství. I jeho nežárlivé přítelkyni dojde trpělivost. Jenže to tajemství je větší, než si myslela.

 

DOKONČENO

X-men

Je to jednoduché. Miluju je a přála bych si, aby je stejně milovalo mnohem víc lidí, protože oni si to zaslouží. Spousta z vás viděla filmy, ale popravdě, to je jen slabý odvar střípků příběhů. Proto jsem se rozhodla představit vám X-meny tochu víc do hloubky, tak jací jsou podle originálních komiksů. Snad se vám moje pokusy budou líbit a i když nejspíš sem tam uklouznu, doufám, že ve vás probudí alespoň špetičku toho nadšení s jakým si jejich příběhy užívám já.

XXX

Zbierka básní, zo života a lásky.

You´re fugly!

Laney je obyčejná holka s pár kamarády, nudným životem a žádnou touhou po životě zábavnějším. Všechno se ale změní v den, kdy do jejího domu vstoupí ty nechutné bestie. Dá se na útěk, ale jak dlouho můžete přežít, když po vás jdou? Pokud vběhnete do cesty Winchesterovým, tak docela dlouho. A ona to štěstí měla.

 

- Fanfiction k Supernatural

Z jeho krve

Osmnáctiletá Mite má za sebou první rok na vysoké. A zdá se, že poslední...

Cystická fibróza, kterou od dětství trpí, se dostala do stadia, kdy už se nedá čekat zlepšení. Přijíždí do Phoenixu, aby absolvovala experimentální léčbu u známého odborníka na tuto chorobu. Jenže už při prvním setkání se ukáže, že Mite není obyčejná pacientka. Dokonce ani obyčejná dívka. Ví to sice zatím jen profesor Adam Flowers, ale Mite se to musí brzy dozvědět také. Ani Adam totiž není jen obyčejný lékař. Obyčejný člověk.
Mite si neuměla představit, jak děsivý je skrytý svět kolem nás. A nechce si připustit, jak významnou roli v něm má hrát. Ona chce jen žít.

A možná chce Adama.

Nebo Davida?

Za aurorou borealis

Zdánlivě středoškolská romance, která se někde v půce přeleje v nečekanou osudovou fantasy.

Za Zdí

Ve městě obehnaném vysokou zdí žijí poslední lidé na Zemi. Zeď je chrání před zlým světem za ní. Nikdo neví přesně, jak a proč byla postavena, jisté ale je, že není radno za ni vycházet. Existuje několik teorií o důvodu jejího vzniku, pravdu ale nikdo nezná.

Život místních lidí je těžký a velmi detailně naplánovaný. Nejdůležitější je zachovat lidstvo, mít děti a nedovolit, aby člověk jako druh vyhynul.

Sedmnáctiletá Stella Zeď i všechno, co představuje, nenávidí. A i když ji to bude pravděpodobně stát život, rozhoduje se zkusit dokázat to, co generace před ní nedokázaly - dostat se za Zeď a prozkoumat to velké tajemno za ní.

Co když Zeď nechrání lidi žijící ve Městě v ní před okolním světem, ale její účel je právě opačný a nemá nikoho pustit ven?

Záblesk

Vítejte v Alessině světě. Ve světě, který se úspěšně vypořádal s existencí upírů. A taky s válkami, bídou a všeobecným chaosem, do kterého se lidstvo dostalo někdy v polovině dvacátého století.

Jedna zdánlivě nedůležitá školní exkurze změní Alessin život od základů. Teprve teď poznává, kdo je její skutečný přítel. Komu může věřit. A aniž by se ptala, dostihne ji i pravda o tom, kým je ona sama...

Příběh o odvaze a zbabělosti, svobodě a totalitě, ale především o nenávisti, která má překvapivě blízko k lásce...

Začnu znovu!

Některá rozhodnutí bolí. Některá jsou správná. Některá jsou špatná. Některá důležitá.

To nejlepší na nich je, že nás posunou dál.

Elizabeth na to konečně přišla, jak se popere s minulostí? Jednoduše začne znovu!

 

Za podporu a překlad do češtiny děkuji Silvaren!

Zakleti

Pokus o pohadku.

Obvykle se obet prokleti pokousi vysvobodit a jde-li o krasnou princeznu, stoji zachranci ve fronte. Ale co kdyz se princezna k te zachrane stavi doslova vlazne?

Zakletý plyšový medvídek

Jsem plyšový medvídek, který má jen jednu malou chybu, v noci se proměňuji v muže. Toužím po svobodě, ale mé postavení mi to nedovoluje, proto abych mohl v tomto světě fungovat, musím být tvou hračkou. Tak proč si zatraceně už se mnou nejdeš hrát?

Záškodnice

Jedna z mých prvních zamyýšlených sérií ze soudku HP fanfiction.

Nový školní rok. Rok, kdy do Bradavic přijedou i nejmladší ratolesti našich oblíbených hrdinů. Já vám však chci představit novou hrdinku. Mladou čarodějku, kterou osud přivál do vřelé náruče nevlastní, přesto však milující rodiny. Hrdinku, která má své tajemství. Záškodnici z Havraspáru...

Zatoulaná ovečka

V době, kdy svět dobylo Stmívání, planetu Zemi zachvacuje nové šílenství. Upíři jsou všude. Knihy s touto tematikou se stávají trháky, seriály mají největší sledovanost a lidé jsou ochotni udělat vše, aby se těmto smyšleným bytostem alespoň vzhledově podobaly. Světlý make-up, výrazné oční stíny, barevné kontaktní čočky a samozřejmě nesmějí chybět i nasazovací upíří zuby. Společnost se z toho snaží získat, co se dá, a proto není divu, když se po celém světě začnou pořádat takzvané upíří slety. Policie však s narůstající davovou mánií nemůže spát a nakonec se vyplní její nejhorší obavy – nějaký šílenec si začne myslet, že je upír a vraždí nevinné dívky a ženy, přičemž své oběti nechává s rozdrásaným hrdlem.
Melinda Drakeová je především poslušná dcera. Nepije, nekouří, nechodí na diskotéky. Místo toho zpívá v kostele. Jejím jediným hříchem je zakázaná láska k jistému Steavu Williamsovi, bubeníkovi velmi populární kapely Red Ink, která se proslavila svými upířími songy. Kapela je kromě toho opředená mnohými tajemstvími. Chlapci nechtějí nic zanedbávat a hrají pouze v noci, díky čemuž jejich popularita jen vzrostla. Melindina matka však o nich nechce slyšet, protože podle ní se jedná o bezbožné hříšníky. Když se však k Melindě dostanou lístky na jejích koncert v Dublinu, neváhá a pod falešnou záminkou utíká z domova, aby zažila ten nejúžasnější zážitek ve svém životě. Jenže to netuší, že si zanedlouho bude přát, aby tam nikdy bývala nejela...

____________________________________________________________________

Aby to nebylo tak jednoduché, začínám pěkně od konce, tudíž prolog zdánlivě nesouvisí s popisem uvedeným výše. V první kapitole se však vrátíme o rok zpátky, kdy to všechno začalo a postupně se budeme přibližovat k tomuto okamžiku.

Povídka je věnovaná mojí drahé, zlaté, briliantové a kdo-ví-ještě-jaké, ale hlavně bláznivé Nenci. :)

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>