Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Nepřítel nepřítele - 1. kapitola

Nepřítel nepřítele - 1. kapitola

Robert Bavetta. Podnikatel, poslušný syn, truchlící bratr.

Jednou možná někdo bude mít dost mocenských her jejich rodiny. S něčím takovým musíte počítat, když se živíte ne tak úplně normálně. Jenže ani Robert nedokáže odhadnout všechny scénáře.

Nedokáže to ani Jo.

 

(Volné pokračování povídky Malí kluci vousy nenosí)Nespoutaná - 4. kapitola

Nespoutaná - 4. kapitola

Vím, trvalo to dlouho. Moc se za tu prodlevu omlouvám. Potřebovala jsem rozmyslet děj. V téhle kapitolce se zatím nestane nic zásadního a stále vás nechá nevědoucí, i když mnohé naznačuje. V dalších dílech už se to trošku rozjede. Tak vydržte, prosím. Budu se snažit napat další kapču co nejdřív.;) Enjoy

 

False truth 4. kapitola

False truth 4. kapitola

JE TO DIVNÝ! Ano, ano, s mojí dokonalou hlavou jsem to mohla vymyslet líp, ovšem nic takové se nepodařilo a my se teď vrháme do, no řekněme, ohraného klišé, které rozhodně všechny potěší. Už to vidím. Budete jásat a přitom mě kamenovat a rajčatovat. Příjemný budoucnost, řeknu vám. 
Ale co naplat, je tu Thea!

Spi sladce - 4. kapitola

Spi sladce - 4. kapitola

Trochu oddychovější kapitolka. Kate hledá novou práci.

Vypadá to, že se jí konečně něco naskytlo.

 

False truth 3. kapitola

False truth 3. kapitola

Tadá!

Jsem zde! A je zde i Thea. A další díl téhle té slátaniny. Už jsem říkala, že jsem ovlivňována filmy? Jo? No, tak v téhle kapitolce se ukáže, jak moc jimi jsem ovlivňována. Budete se divit, co jsem schopná vymyslet. I já jsem se divila. Každopádně tady i zjistíte, že dokážu kecat přes čtyři A4 o ničem, což pro mne samotnou bylo další překvápko. Ale... nebudu nic dalšího říkat.

Na scénu totiž přichází Thea...

Mona Lisa VIII.

Mona Lisa VIII.

Plesová sezona.

Marion pomalu podléhá. Jenže kdo by nepodlehl?

 

False truth 2. kapitola

False truth 2. kapitola

Je tu další otřesný dílek. Nutno ještě říct, že Vaše ctěná autorka je ovlivňována filmy. Takže pokud byste tam našli určitou podobnost s nějakým filmem, nebo tak něco, okamžitě taste kameny, zuřivé výrazy a křičte. Ale je to velice málo pravděpodobné. Snažím se spoléhat pouze na vlastní fantazie. Což ve většině případech dopadá špatně, jak jinak. No, každopádně, byla jsem k Thee hodná a hned jsem ji nezabila - super, ne? Takže se možná dočkáte ještě té třetí kapitoly a pokud mě Thea naštve, možná jí provedu opravdu něco hnusného... sadistického! Muhuhehe!

Spi sladce - 3. kapitola

Spi sladce - 3. kapitola

Setkání s otcem.

Ben.

Hledání práce.

 

False truth 1. kapitola

False truth 1. kapitola

Achich ach. Takže na žádost některých mých "lépe naladěných kamarádek" (se smyslem pro čest), než jsem já sama, jsem celý děj trochu pozměnila. Takže jsem si musela odpustit pikantní scény, které jsem plánovala s Theou, jako prostitukou a... - ach, Pane Bože - pokusila se z toho udělat teda tak trochu romanci.  Takže... naprostým zázrakem se mi do povídky vloudil sexy chlapík, kterého jsem vlastně neplánovala, a udělal mi v tom pěkný guláš. Ale co, Thea se nevzdává! Já taky ne. Takže - do boje!

Nespoutaná - 3. kapitola

Nespoutaná - 3. kapitola

V tomto díle nám Megan poodkryje něco víc ze své minulosti. Zároveň se znovu pokusí zjistit co s ní Christopher zamýšlí a proč ji unesl. Dozví se to konečně?

 

False truth - Prolog

False truth - Prolog

Takže... echm, echm, echm!

"Můj život je v troskách. Je mi sedmadvacet, nemám přítele a ani děti. Moje rodina si o mně myslí, že provozuju sex za peníze, což jim nakukala věčně opilá teta Lottie. Můj poslední přítel prohlásil na mou adresu, že bych taky mohla trochu zhubout! Moje práce psychologa je taky v tahu, jelikož denně musím poslouchat ubohé problémy děcek ze školy! Chápete to? Ubohý školní psycholog za roky studia!!!  A to nemluvím o tom zatraceným rockerovi z vedlejšího bytu, který noc co noc provozuje párty do tří do rána! Kdy mám, sakra, spát?!"

Thea Nichollsová vede ten nejtragičtější život na světě. A tohle opravdu není vtip.

Snažila jsem se napsat něco, co by nesouviselo s nadpřirozenem. Takže jsem psala tak reálně... až se celý příběh splcl v něco tak reálného, až je to prostě nereálné. Tomu se prostě říká štěstí. No, ještě k označení romance - opravdu to nebude horor, ale taky to nebude plné sentimentálních řečiček. Prostě jsem nenašla žádné správné zařazení, ani komické pro tenhle výtvor prostě neseděl. Takže pro ty, kteří se drží označení slovem romance, tu mám menší připomínku - tohle asi romance jen tak nebude!

Nespoutaná - 2. kapitola

Nespoutaná - 2. kapitola

Kdo je tajemný muž? A co provede s Megan?

Užijte si kapitolku a prosím komentujte. Jsem vděčná za každý názor!!:) Děkuji

 

Spi sladce - 2. kapitola

Spi sladce - 2. kapitola

Kate je první den bez práce. Jak se s tím smíří?

Kdo je Susan?

Dokáže se postavit svému otci?

Nespoutaná - 1. kapitola

Nespoutaná - 1. kapitola

Tato povídka je o osmnáctileté dívce jménem Megan, která se s ničím nemazlí. Proč taky? Život ji už naučil, že být hodná se nevyplácí. Své španělské předky také nezapře a její horkokrevnost ji už stála mnoho nepříjemností.
Megan ve dne chodí do školy a po večerech si vydělává v jednom newyorském klubu, aby se uživila, protože v sedmnácti odešla od svých rodičů a žije sama. Vše má svůj jasný řád. Jedné noci se však Meg střetne s tajemným Christopherem a to zamotá celý její dosavadní život...

 

Spi sladce - 1. kapitola

Spi sladce - 1. kapitola

Kate je mladá žena, která to nemá zrovna jednoduché. Žije ve stínu starších sourozenců. Její matka je alkoholička a otec ji jen využívá. Kvůli péči o matku přijde o zaměstnání. Dokáže toho využít? Je všechno takové, jaké si myslela?

Mona Lisa VII.

Mona Lisa VII.

Zalévej kytky.

Omlouvám se za prodlevu, jenže na mě čekalo nevyhnutelné rozhodnutí. Potkají se, to je jisté, za jakých okolností? Bylo těžké najít místo, kde by se mohl Joel objevit, když zapadlá kavárna není dost reprezentativní.

Zatímco obchody s realitami...

 

Ze života středoškolské osmnáctky - 5. kapitola

Ze života středoškolské osmnáctky  - 5. kapitola

Po dlouhém měsíci přidávám další kapitolu. Moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho, ale nějak mě opustila slečna múza. Snažila jsem se ji přitáhnout za pačesy zpátky, ale moc se jí nechtělo.

Tuto kapitolu již všichni napjatě očekáváte. Dozvíte se v ní, co se vlastně stalo v pátek večer u doktora Williamse, když na nečekanou návštěvu přišla jistá Jodie. Jak to všechno skončilo se dozvíte níže.

Jako bonus přidávám další fotografii.

Jackiiny perníčky - II. část

Jackiiny perníčky - II. část

Summer a Bradley, nerozlučná dvojka. Jacqueline, kuchařka s nejlepšími perníčky široko daleko. Elliot, vtipálek a stále ještě puberťák. Všichni čtyři mají něco společného. Pracují ve vyhlášeném Kalifornském hotelu a jsou jako rodina. Jenže jeden z nich rodinu opouští. Přiměje něco Summer, aby zůstala?

I. část

 

Jackiiny perníčky - I. část

Jackiiny perníčky - I. část

Summer a Bradley, nerozlučná dvojka. Jacqueline, kuchařka s nejlepšími perníčky široko daleko. Elliot, vtipálek a stále ještě puberťák. Všichni čtyři mají něco společného. Pracují ve vyhlášeném Kalifornském hotelu a jsou jako rodina. Jenže jeden z nich rodinu opouští. Přiměje něco Summer, aby zůstala?

Povídka je rozdělená na dvě části.

Mona Lisa VI.

Mona Lisa VI.

Vánoční

 

Ze života středoškolské osmnáctky - 4. kapitola

Ze života středoškolské osmnáctky  - 4. kapitola

Tak jsem si pospíšila a je tu 4. kapitolka. Doufám, že Vás tím potěším, a pokud ne, tak to bude asi mít souvislost s obsahem. Na konci článku opět naleznete nějaké obrázky.

Jak jsme se dozvědli, Carolin je u doktora Williamse doma. Zasáhla ji tam zpráva o smrti babičky. Jenže do domu se žene ještě další žena. Kdo je Jodie? A co s naším oblíbeným doktorem má? To se možná dozvíte v tomto článku.

Ze života středoškolské osmnáctky - 3. kapitola

Ze života středoškolské osmnáctky  - 3. kapitola

Konečně je tu třetí kapitolka, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale nějak jsem ji nedokázala dopsat a stalo se mezi tím tolik věcí, že jsem ji napsala úplně jinak než byl původní záměr.

Raději k ději. Nechci moc prozrazovat, ale seznámíme se s vaším oblíbeným doktorem o něco blíže. Snad se vám to bude líbit. Setkáme se i s Carolin, která nechala nebohého (a taky vaše oblíbeného) Charlieho uprostřed temných uliček LA. Kde někdo Carolin najde a kdo? To se dočteto v této kapitolce...

 

Ze života středoškolské osmnáctky - 2. kapitola

Ze života středoškolské osmnáctky  - 2. kapitola

Tak již víme, že Carolin má "údajně" problémy s tím, že často mění sexuální partnery, proto se v tomto dílku trochu dozvíme, čím to je způsobeno. Poznáme i dívčinu matku, která je jiná než se na první pohled zdálo. Dokonce i doktor si s ní neví rady a raději odchází.

To už Carolin prostě nevydrží a opět uteče, jak to je jejím zvykem, ale po cestě potká dobrého kamaráda, kterého zná už od dětství. Poradí jí? To se dočtete v této kapitolce.

Upozorňuji na 15+


Spinney Abbey 7. kapitola

Spinney Abbey 7. kapitola

Drahé dámy, dovoľe aby som Vás pozvala na univerzitný ples.

 

Ze života středoškolské osmnáctky - 1. kapitola

Ze života středoškolské osmnáctky  - 1. kapitola

Carolin je typická středoškolačka na obyčejné střední škole kdekoliv v Americe. Do školy jezdí svým starým oprýskaným autem, jaké tu má každý třetí student ze třetího nebo čtvrtého ročníku.

Nečekejte však nějakou blondýnku, která má růžové nehty a oblečení, ale pořádnou rebelku, která svému okolí nedává spát a hlavně spolužačkám, které ji nenávidí, kvůli její kráse a jejímu neobvyklému štěstí na kluky.

Mona Lisa V.

Mona Lisa V.

Útěky

 

Volba

Volba

Krátká povídka o tom, že i pravá láska někdy nemusí dopadnout tak, jak bychom si přáli.

Spinney Abbey 6;kapitola

Spinney Abbey 6;kapitola

Dva semestre

 

Teď je čas jít - část třetí

Teď je čas jít - část třetí

Takže nakonec přidávám jetě třetí část :)

Budu strašně ráda za komentáře, protože mi nepřijde, že by tahle část byla nějak dobrá, nevím, nemám z toho moc dobrý pocit (možná jen z toho celkového konce :))

Takže, jak si Rachel s Willem žili dál? Jaký bude konec? To se dočtete teď :)

Piskot94

P.S.: nemám ráda špatné konce...

Teď je čas jít - část druhá

Teď je čas jít - část druhá

Přídávám druhou a poslední část své původní jednorázovky :)

Chci moc poděkovat všem, kteří první část četli a komentovali, moc mě to potěšilo :)

Tak teď jen doufám, že nezklamu a že se i tento díl bude líbit :)

Piskot94

 

Spinney Abbey 5;kapitola

Spinney Abbey 5;kapitola

"Šťastné a veselé."

Teď je čas jít - část první

Teď je čas jít - část první

První část mé jednorázové povídky :)

Je to má úplná premiéra v přidávání povídek, tak buďte hodní :D

Prosím o komenty :)

Piskot94

 

Spinney Abbey 4; kapitola

Spinney Abbey 4; kapitola

Tak milé damy,

príjmite moje srdečné pozvanie na daľšie čajové posedenie. Dovoľte aby som Vás však upozornila na blížiacu sa búrku, nezabudnite si prosím dáždniky prípadne slabšie povahy i vreckovky.

s pozdravom vaša skromná autorka :)

Mona Lisa IV.

Mona Lisa IV.

Přirozený koloběh života

 

Spinney Abbey 3; kapitola

Spinney Abbey 3; kapitola

„On ju miluje...“

Jen jeden tanec

Jen jeden tanec

Když se kamarádství změní v lásku, je těžší odhalit své city. Jenže co když čekáte tak dlouho jako Christian a všechno vám uteče mezi prsty? Vyléčí se zlomené srdce úplně, nebo zanechá jizvy?

 

Spinney Abbey 2; kapitola

Spinney Abbey 2; kapitola

Dámy, príjemne sa usaďte v pohodlnom kresle, vyložte si nohy na mäkký vankúš. Vdýchnite vzduch nasiaknutý vôňou levandulového čaju a čokoládových koláčikov a nechajte sa unášať príjemnou melódoou od Debussyho. Ideme si zaplesať.

Spinney Abbey 1; kapitola

Spinney Abbey 1; kapitola

Niečo pre ľahké povahy k čaju o piatej. :)

Poviedka z predpredminulého storočia, kde boli všetci muži gentlemani a všetky dámy pôsobili étericky. Slovo chlapa malo váhu a babské klebety dokázali zlomiť nie jedno srdce.

 

Nevíš kdy, nevíš kde...

Nevíš kdy, nevíš kde...

Pravá láska může čekat za každým rohem, jen ji musíme včas objevit. Jak se vlastně pozná ten pravý protějšek?

Aneb povídka o poznání jedná dívky, která přišla na to, že pravá láska nemusí být vždy jen princ na bílém koni.

Mona Lisa III.

Mona Lisa III.

Tuhle v půl pátý ráno

 

«   1 ... 35 36 37 38 39 40   »

>