Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Na rameni draka - 3. kapitola

Na rameni draka - 3. kapitola

Trvalo to, já vím. Ale snad (ťukání na dřevo a na hlavu) to už teď bude lepší.

Na shrnutí jsou k vidění obrázky, kdyby někdo nechtěl při přemýšlení o vzhledu postav spoléhat na svou fantazii ;-)

Tajemná země kouzelníků 1

Tajemná země kouzelníků 1

Saša a její přátelé se dostali do místa, které vypadá, že se tam zastavil čas. Svět je plný legend a mýtů a oni ho mají zachránit. Pokud mají opravdu pomoci, musí získat důvěru lidí a přijmout jejich způsob života. Protože bez podpory zdejších lidí se jim nepovede dostat do míst, kde všechno začalo.

Kapitola 1. Tajemná země kouzelníků

 

Tajemství a lži 49 + epilog

Tajemství a lži 49 + epilog

Začátek?

Poslední kapitolka. Děkuji všem čtenářkám i čtenářům, za čtení i krásné komentáře.

Transylvánská legenda

Transylvánská legenda

Velvyslankyně má za úkol doručit zprávu do Brasova, avšak zároveň se ona i její družina snaží utéct před temným přízrakem, který se po nich sápe uprostřed noci.

Nikdo z nich nevěřil, že by to mohla být pravda. A smyčka se pomalu utahuje...

Co když nikdo z nich nemá šanci přežít?

 

Tajemství a lži 48

Tajemství a lži 48

Spálit všechny mosty

Z jeho krve 4

Z jeho krve 4

Čtvrtá

Jsou tu

 

Tajemství a lži 47

Tajemství a lži 47

Tik, ťak

Z jeho krve 3

Z jeho krve 3

Třetí

Odmítnutá

 

Tajemství a lži 46

Tajemství a lži 46

Normální dospívání

Zatoulaná ovečka - 11. kapitola

Zatoulaná ovečka - 11. kapitola

Po poněkud nudnější části přichází nějaké to oživení. Něco málo ze Steavovi minulosti a taktéž jedna zpráva, ze které nebudou někteří zrovna dvakrát nadšení.

A jako vždy jmenovitě pro všechny, kdo se ozvali: pro Nenci, piškotka, PrincessCaroline, Aberu, Polgaru a Evelyn. Děkuji. Děkuji vám všem za podporu. :)

 

Z jeho krve 2

Z jeho krve 2

Druhá

Ten večer

Tajemství a lži 45

Tajemství a lži 45

Ten, kdo se neptá

 

Z jeho krve 1

Z jeho krve 1

Osmnáctiletá Mite má za sebou první rok na vysoké. A zdá se, že poslední...

Cystická fibróza, kterou od dětství trpí, se dostala do stadia, kdy už se nedá čekat zlepšení. Přijíždí do Phoenixu, aby absolvovala experimentální léčbu u známého odborníka na tuto chorobu. Jenže už při prvním setkání se ukáže, že Mite není obyčejná pacientka. Dokonce ani obyčejná dívka. Ví to sice zatím jen profesor Adam Flowers, ale Mite se to musí brzy dozvědět také. Ani Adam totiž není jen obyčejný lékař. Obyčejný člověk.
Mite si neuměla představit, jak děsivý je skrytý svět kolem nás. A nechce si připustit, jak významnou roli v něm má hrát. Ona chce jen žít.

A možná chce Adama.

Nebo Davida?

Tajemství a lži 44

Tajemství a lži 44

Jenom se nebát

(V tomto dílu Eliot a Markéta)

 

Na rameni draka - 2. kapitola

Na rameni draka - 2. kapitola

(Protože máte paměť jak sloni, musím to trochu vysvětlit: z příběhu o Zoe, který byl v Myšičko, myš..., jsem si vzala hlavní hrdinku, trochu ji přetvořila k obrazu svému a použila ji pro tuhle povídku, stejně jako název. Jinak se ale žádný hotel a únos konat nebude. Stockholmský syndrom jsem si zkusila v Králíkovi a nebylo to nic, co bych měla chuť opakovat.

A pro Lioness: 34. kapitola :-) )

Tajemství a lži 43

Tajemství a lži 43

Překvapení skrytá za lží

 

(V této kapitolce Helena a Luboš.)

 

Na rameni draka - prolog a 1. kapitola

Na rameni draka - prolog a 1. kapitola

Zoe se narodila jako mladší dcera v rodině úspěšného obchodníka. Odmalička věděla, že když se bude dobře učit, hrát na klavír, chovat se slušně a poslouchat rodiče, jednoho dne si vyzkouší práci v tatínkově firmě a pak se vdá za úspěšného mladého muže.

Jenže pak se stalo něco, co změnilo život celé rodině.

Dospělá Zoe si dělá, co chce. S ničím se moc nepárá a dokáže dát všem jasně najevo, co si o nich myslí. S rodiči nevychází, protože tatérka není žádné opravdové povolání a obrázky na těle jsou symbolem příslušnosti k vrahům a zlodějům. Pak ji náhle začne bolet hlava, dost.

A najednou je všechno jinak.

Zatoulaná ovečka - 10. kapitola

Zatoulaná ovečka - 10. kapitola

Pokud jste na tuto povídku ještě nezapomněli a jste stále zvědaví, jak to pokračuje dál, další dílek je tady. Trvalo to dlouho, některé části byly opravdový porod, ale za většinou si stojím. Jak to tedy s Melindou dopadlo? Dozvíte se, když budete číst dál...

Kapitola pro Nenci (jak jinak?), Evelyn, Kitty, PrincessCaroline, Aberu, piškotka, Lomeril a všechny, kdou i nadále čtou.

PS: Neučím se francouzsky, proto za věty ve francouzštině neručím. Kdyby se ale přesto našel někdo, kdo ví, jak má v totou jazyce věta "Je vám dobře?" znít, klidně se ozvěte. Zlobit se nebudu. ;)

 

Tajemství a lži 42

Tajemství a lži 42

Poté

Edit: DeSs prosila o fotky pro představu, tak jsem něco našla a přidala. Dnes: Saša a Patrik.

Pokračování příště :-).

Diva - 11. diel

Diva - 11. diel

Ja neverím vlastným očiam! Je to tu! Ďalšia časť!

Dievčatá, ja som to naozaj zvládla a z tohto debilného počasia som vyťažila svoje!

Čítala som si vaše komenty a tak neskutočne ma zahrialo pri duši, že som túrovala dokončiť tento diel! Len pre vás 5 a pol strany! Presne 3635 slov!! Som na seba hrdá. :)

Viem, že ste veľmi zmetené. Aj ja som, musím sa priznať (smiech, veľa smiechu). Sama som neočakávala takýto zvrat, ale ono to zrazu prišlo raz nad ránom, keď som sa prehadzovala na druhý bok. Carol, Carol, do čoho si sa to zaplietla? Musím vás upozorniť, je to samo o sebe VEĽMI zložité a tak trochu udivujúce. Chvíľami som si sama búchala hlavu do stola, čo ma to zas napadlo. Dobre, stačilo by umeleckého komentára!

Prajem príjemné čítanie.

 

Tajemství a lži 41

Tajemství a lži 41

Kolonie

Tajemství a lži 40

Tajemství a lži 40

Bouře

 

Tajemství a lži 39

Tajemství a lži 39

Různé přístupy

Tajemství a lži 38

Tajemství a lži 38

Minulost nás dožene

 

Tajemství a lži 37

Tajemství a lži 37

Na povrch

Tajemství a lži 36

Tajemství a lži 36

My a ti druzí

Kurs začíná...

 

Diva - 10. diel

Diva - 10. diel

Je tu nový diel!

Veľmi sa vám chcem poďakovať za to, že to čítate pretože mi dodávate silu aby som pokračovala. Tento príbeh bolo len vzplanutie jednej myšlienky a už je tu toľko dielov. Teda, aspoň pre mňa je to fascinujúce.

Začína sa to rozuzlovať? Musím Vás sklamať ale takú radosť Vám neurobím. :) Ja viem, som zlá... Ale tajomstvo predsa stráca svoje kúzlo, keď je vyriešené.

K príbehu - Ideme na vianočný večierok. Budú sa riešiť problémy? Dozvieme sa niečo viac?

Tajemství a lži 35

Tajemství a lži 35

Proti všem

 

Tajemství a lži 34

Tajemství a lži 34

Připravit, pozor, teď...

Tajemství a lži 33

Tajemství a lži 33

Sólo pro odvážné

 

Zatoulaná ovečka - 9. kapitola

Zatoulaná ovečka - 9. kapitola

Extra dlouhá kapitola. Hm... nevím, co dál psát. To se často nestává. Snad se bude líbit.

A po naléhání Nenci ještě věnování: pro Nenci (i když nevím, jestli si to zaslouží), Evelyn, Aberu, PrincessCaroline a Taru. Jinak... Váš odhad byl správný, dámy, ale bude to pro Mel výhra?

Tajemství a lži 32

Tajemství a lži 32

Akce a reakce

 

Druhá šance VII

Druhá šance VII

Lidé masově vyvražďují slabé křížence upírů s lidmi. Čistokrevní snad už ani neexistují.

V tomto světě žije hispánka Lia. Neví, co je zač, nezná své rodiče. Dobře poznala pouze krutost života chudých a minorit. Umí se o sebe postarat a její jazyk je mnohdy ostřejší než břitva. Nepůsobí na ni upírské triky, ve snech vídá útržky cizího podivného života.

Co je vlastně zač a jaký je její úkol?

Zatoulaná ovečka - 8. kapitola

Zatoulaná ovečka - 8. kapitola

Pobavil mě názor Kitty, že je Franclin pedofil. Pokud tomu tak je, či není už budete muset posoudit sami. V této kapitole k tomu však máte dostatek prostoru.

Jako vždy nesmí chybět věnování pro Nenci a další statečné, kterými se tentokrát stávají Evelyn, Polgara, PrincessCaroline, Kitty a Abera.

 

Per aspera ad astra

Per aspera ad astra

Jednorázová povídka, která se dějem a postavami váže k sérii Zatoulaná ovčeka. Nemusíte to znát, abyste pochopili. Nemusíte to chápat, protože tady nejde o děj, ale o pocity. O slíu okamžiku. O vyjádření té dané chvíle. Jak daleko může zajít nenávist? A jak blízko může mít k lásce? Dva upíři. Jedna temná ulice. A miliony hvězd, které se staly svědkem polibku, který pravděpodobně nikdy neměl nastat.

Zatoulaná ovečka - 7. kapitola

Zatoulaná ovečka - 7. kapitola

Poslední kapitola skončila docela zajímavě. Co myslíte, že se stalo? Vážně bych nechala Melindu takto umřít? A co předcházelo? Seznamte se, přichází tajemný Franclin!

A jako vždy kapitola pro všechna moje sluníčka (můžu vám tak říkat?), která se minule ozvala. Přesněji tedy pro Nencouška, Nebrasku, Evelyn, Aberu, Ceru a PrincessCaroline. Děkuju za vaši podporu.

 

Tajemství a lži 31

Tajemství a lži 31

Bou

Diva - 9. diel

Diva - 9. diel

Táto kapitola sa mi písala ťažko. Jasné aj kvôli tomu, že som ju písala snáď cez celé vyučovanie čo mi značne spríjemňovali učiteľky.

Musela som ju rozdeliť na dve časti pretože by to bolo až priveľmi dlhé. Neviem ako sa vám bude páčiť. Na tieto dva diely očakávam, že ma skritizujete.

Či to len ja chytám hystériu?

EDIT: Dala som to celé. Awia, máš pravdu. Pretrhávať to naozaj nemá zmysel...

 

Zatoulaná ovečka - 6. kapitola

Zatoulaná ovečka - 6. kapitola

Melinda se dozvěděla šokující pravdu. Jak se s tím vrovná? A co se vlastně stalo? Kapitola opět pro všechny věrné čtenáře. Pro Nenci (kterou tohle rozhodně nečetla), Nebrasku, Taru, Aberu, Evelyn, Ceru, Polgaru a Princess Caroline. Protože jste moje sluníčka. Protože mi dodáváte chuť pokračovat. Ukazujete, že máte zájem číst dál. A já si toho nesmírně vážím. Tímto vám všem děkuji.

PS: Neberte to jako slova do větru, protože ti, co mě znají ví, že to myslím naprosto vážně. Taktéž si nemyslete, že jsou moji upíří kdovíjací hrdinové současnosti, dokáží své touhy perfektně ovládnat a z pohnutek svého svědomí se živí jen zvířecí krví. To fakt ne. Jestli něco podobného nastane, tak jsem se nejspíš hodně praštila do hlavy. A pokud mi někdo vážně chcete udělat radost, přečtě te si BE (Blue Eyes: Ztráta), protože to je příběh pro který žiju. A teď...

Zatoulaná Ovečka - 5. kapitola

Zatoulaná Ovečka - 5. kapitola

Po delší době další kapitola. Je téměř dvakrát tak delší, než kapitoly předešlé. Doufám, že to nevadí. Nenci si steně pořád stěžuje, jak jsou kapitoly krátké. A doufám, že mě neukamenujete za to, co se tam stane. A to jsem si slíbila, že o tomto tématu nikdy nenapíšu. Proč já vždycky dělám věci, které si zakážu?

Melinda se probudila v cizím pokoji a koho tam nenašla. Objevil se tam Steave z Red Ink. Jak se Mel zachová? A co na ni ostatní členové kapely? A jaké překvapení tam na ni čeká? Pro každou fanynku splněný sen, ale nikdo by neměl zapomínat, že i ten se může každou chvílí proměnit v noční můru. Pro Nenci (která má na svědomí některé výroky v této kapitole), Nebrasku, PrincessCaroline, Evelyn, Ceru, Aberu a taky pro další, co čtou a nekomentují. Z těch, o kterých vím třeba pro takovou Kitty a Polgaru.

 

«   1 ... 36 37 38 39 40 41 42   »

>