Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

O uživateli

TerezieForest

Už. jméno: TerezieForest

Datum registrace: 16.12.2016

Poslední přihlášení: 24.11.2017

Reálné jméno: NamieLee Forest

Věk: 22

Práva: redaktor

O uživateli: Jsem jednadvacetiletý šílenec do urban fantasy, detektivek, hororů, paranormálních thrillerů, hraní her, japonské hudby a kultury, ručních prací a seriálů.

K psaní mě přivedla má dobrá kamarádka kolem dvanáctého roku. Zároveň byla mým rádcem, pomáhala mi zlepšovat styl psaní a byla testovací obětí mých příběhů. Do patnácti let jsem psala doslova a do písmena fantasmagorie. Věci, které postrádaly hlavu a patu. Také byla těžká absence gramatiky. Mám-li přiznat barvu stydím se za ně, ale zase oceňuji to, že jsem v té době tolik nepřemýšlela nad smyslem příběhu tolik jako dnes.

Ze začátku jsem psala povídky o upírech, kteří se mi postupem času znechutili, protože byli všude (a možná stále jsou). Zároveň jsou okoukaní a každá hlavní hrdinka si z nich kecne na zadek a vzdychá div si nesundá kalhotky a neroztáhne před ním nohy.

Po objevení spisovatelky Laurell K. Hamilton jsem začala koketovat s hororem a urban fantasy. Pamatuji si, když jsem dávala známé přečíst kousek povídky. Vyjádřila se, že jsem nechutná. Nepamatuji si, co už přesně bylo nechutný, každopádně mě to potěšilo.

Zkoušela jsem psát fantasy ála trpaslíci a elfové, ale to mi nešlo, i když bylo pěkné vymýšlet prostředí. Vrátila jsem se k hororu a urban fantasy, které mi sedí ze všech žánrů nejlíp. Nyní se stylem psaní kromě urban fantasy a hororu pohybuji na hranici paranormálního thrilleru. Ale už nepíšu o upírech.

Adresa mého blogu, který je převážně o háčkování je ghostof-forest.blogspot.cz
Kontakt na FB, kde mě můžete sledovat: facebook.com/namielee.forest.1

Články: 17

Komentáře: 5

Kontakt

E-mail: hanova [tečka] tereza95 [zavináč] gmail [tečka] com

Povídky na pokračování

Jednorázové povídky

>