Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

O uživateli

AdelleR

Už. jméno: AdelleR

Datum registrace: 20.9.2014

Poslední přihlášení: 6.12.2015

Reálné jméno: Adéla

Věk: 0

Práva: redaktor

O uživateli: Během jednoho krásného červnového dne se maličkaté holčičce konečně zachtělo na svět. Narodila se celá modrá. A ta barva jí už zůstala. Nenajdete věc, kterou nemá v modré.
Ta holčička byla tak krásně roztomiloučká, vlásky blonďaté a kudrnaté jako beránek a na tváři neustálý škleb. Její největší starostí bylo, kdy konečně do řad jejích Barbín přibyde Ken, a taky kdy se sama naučí číst.
Pak nastoupila do školy s tím, že číst už dávno uměla, a poznala milion úžasných a otravných lidí, kteří jí změnili život. Prošla prvním a druhým stupněm. Z malé holčičky se stala protivná puberťačka, šílenec a především knihomolka, která už neměla vůbec žádné stopy po kudrnatých blonďatých vlasech. Neustále všechny otravovala s tou nejbožejší skupinou Mandrage a rockem celkově, všem doporučovala jakoukoli knihu a mluvila. Mluvila, mluvila a mluvila. A pak svoji řeč převedla do černobílé podoby a začala psát.
A to jí zůstalo.

My magical me, ve zkratce.
Modro-šedooká bruneta s závislostí na čmuchání nových knih, psaní těch svých slátanin, poslouchání Mandrage, sledování úžasných Troškových komedií, animácích od DreamWorks a Disneyho a takhle bych mohla pokračovat donekonečna.

Co se může pokazit, to se pokazí.

S láskou,
Adelle

Podpis: Ta, jejíž jméno se nevyslovuje

Články: 51

Komentáře: 163

Kontakt

E-mail: aderos1 [zavináč] atlas [tečka] cz

Povídky na pokračování

Jednorázové povídky

Poezie

>