Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Jsem hrdá na to, že jsem ze Zmijozelu. Nebelvír je blbej! Choděj do něj jen samí tupci!

Děkuji vám za ty komentáře, holky! A díky patří taky Cam ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

19)  Florence (15.12.2013 18:34)

Ann, díky! Depresi? To snad nééé... no, možná to moc vesele nevypadalo, ale slibuji, že se to k horšímu už moc neobrátí ;). Díky ti

18)  ann (15.12.2013 12:21)

úžasný....konečně se to posunuje k lepšímu. Na začátku povídky jsem z toho měla málem depresi . Už se těším na další

Florence

17)  Florence (13.12.2013 22:02)

Lutemo, jé moc děkuji! To ráda slyším. A na rašpli/husu zaslepenou neměj ráda, tady to moc kladná postava nebude ;). Díky, díky ti!

16)  lutema (13.12.2013 20:45)

Teda nemyslela jsem si, že to někdy řeknu, ale Minerva je zaslepená husa...zato Rose a Herminona, holky válí a obě jsou úžasný A ty jsi taky naprosto úžasná, Flo, tak jsem se do tvého vyprávění vžila, jsem se úplně naštvaná na svojí oblíbenou postavu Minervu. Děkuji ti a těším se na další výživný díl .

Florence

15)  Florence (13.12.2013 16:03)

Ahoj Percy! Žádná hanba, já sama toho mám teď do školy až až, tak se vůbec nemusíš hanbit ;). Tak tys taky četla a dočetla Zámky? A jak se ti líbili?
Moc ti děkuji za tu pochvalu! Po přečtení tvého komentáře, se usmívám až se mi málem roztrhnou koutky.
Zatímco ve Zradě I. jsem si užívala postavu Scorpa, tak tady si užívám malou Rose. Sice se někdy chová jako spratek, ale je to můj malý rozmazlanec. Slibuji, že té bych už nic špatného neudělala ;).
Moc ti děkuji!

14)  Percy (13.12.2013 15:39)

No konecne po 6 kapitolach (hanba mi,ze nie skor ) som si medzi skuskami nasla cas aj komentovat. Flo ty si jednoducho majster v tom,co robis. Iste, vsetkych nas vytacas tymi svojimi "happy" koncami,ale aj tak ta milujeme. Ci uz u Mozajky, Zrady alebo Zamkov. A teraz Zrada II., na ktoru sme si pockali a oplatilo sa. (ako inak u teba,ze?) Rose je neuveritelna, mala a drzejsia verzia Hermiony. Som zvedava, co je s Lily, ako je na tom primus Albie a ako skonic Rose. Pevne verim,ze tentokrat nam das koniec, po ktorom nezostanu uz ziadne otazky(som ja ale naivna,ze?). Ale nie, aj s otazkami to bude isto skvele a dufam,ze este nie sme ani v polke(ved Draco sa stale este nerozhybal). A btw. som zvedava ako sa vyvinie strieborne trio Rose, Scorp, Luis

Florence

13)  Florence (13.12.2013 14:23)

Nóóó, možná budou na Manoru ladit techniku, možná budou bruslit... teda, jestli tam teda budou spolu :D

12)  Kejt (13.12.2013 14:14)

Rose má srdce lva, někde se ty Nebelvírské geny musí ukázat a Hermiona se s Minervou nemaže, to se mi líbí! včetně toho, že se zastala Zmijozelu. Trochu bych čekala, že ji to protěžování už přeslo, Severus přece body nevyrovnává... Ps, kdo je teď kolejní ředitel Zmijozelu? Souhlasím s Dracem, nechat se chytit, to je vážný prohřešek, asi by měli přes vánoce ladit formu, tj, děcka na Manoru pilují techniku:-)

Florence

11)  Florence (13.12.2013 14:08)

Vandi, líbila? To jsem moc ráda! Chtěla bys odhalení Harryho už teď? A není moc brzo? Vždyť víš, jak dlouho jsem vás napínala s Ronem :D. Já mám Rose taky moc ráda. Je to taková bojovnice. Moc díky!

Ewilan, Rose má dobrý důvod, o to bych se nebála. Vy se ho ostatně taky dozvíte ;). Díky!

Kejt, no, von vlastně nemusí. Teda musel by, ale to by mu to musel přikázat soud teda kouzelnický starostolec a to by tam na něj musela podat Hermiona stížnost a to by rovnou mohla vykřičet do světa, že jejich manželství je v troskách. Ale neboj, všechno bude vysvětleno

10)  Kejt (13.12.2013 11:35)

Mno a pan Potter neplatí výživné? Teda, u kouzelníků se tomu asi říká jinak, jsou to jeho děti. Předpokládám že žijí jinde než na Grimmaualdově náměstí, že? Těším se na vysvětlení, proč Hermiona nepracuje mezi kouzelníky, proč ne ministerstvo, kdo je teď vlastně ministr? Nechce se mi věřit, že by všichni šli na ruku Harrymu.

9)  Ewilan (13.12.2013 09:00)

:D Rose je prostě Rose :D Ale zajímalo by mě, proč je na Harryho tak naštvaná
P.S. Vše je kouzelné, stačí se pořádně dívat ...

Vanda

8)  Vanda (13.12.2013 07:14)

To je úúžasné! Spýta sa na Pottera ako teraz? :D To bola úžasná kapitola... Rose je vážne skvelá! A z Potterovej je zase tá Grangerová, ktorú majú všetci radi... Teším sa určo na ďalšiu!

Florence

7)  Florence (13.12.2013 06:07)

Camil, já? Zákeřná? No, to never ever :D. Víš, že ale když budeš takhle doufat a konec pak bude floovskej, tak to bude o to větší zklamání? . Počty kapitol... najednou jsem si vzpomněla, jak jsem tvrdila, že Tvář bude mít tak 25 kapitol . A napořád tam Harry nezůstane, i když ještě nějakou dobu ano ;)

Kejt, díky za upozornění. Já tu nejednoznačnost hned opravím ;). Jo, v tomhle máš teda zatracenou pravdu. Rose musí pořádně štvát, jak jí všichni porovnávají a taky neustále mluví o jejím otci jako o hrdinovi, když u nich doma je cokoli, jen ne hrdina :p. A Minerva? Myslím, že válka ovlivnila každého, Minervu bohužel v takovémhle slovy smyslu. Však už i v originále nechala studenty Zmijozelu zavřít v poslední bitvě, ne? Nemyslím si, že časem by to nějak zmírnila... Moc ti děkuji

Nossko, tak to chápu. Já jsem posledních pár dní jenom prospala ;). Díky!

Nicky, jo jo, mezi těma dvěma se to už rozvíjí na skoro plné obrátky. :D Já bych ti adresu Harryho dala, ale stejně jako Hermiona a jeho děti jí vlastně neznám, takže ho ještě nebudeš moct zabít. Díky!

6)  nickynickyn (13.12.2013 05:53)

Nádhera!! S Dracem a Hermi to vypadá slibně :) :D a Rose je prostě skvělá :D miluju její povahu... Jen tak mimochodem, když mi na něj dáš adresu půjdu zabít Pottera! :D :D :D a nepotřebuju ani žádný oprávněný vysvětlení co provedl :D

Nosska

5)  Nosska (12.12.2013 22:57)

To se nám to ale zajímavě vyvýjí...
Dnes jsem totálně grogy, víc nedám:p

4)  Kejt (12.12.2013 22:46)

Tak to bylo velkolepééééé, Minerva asi stárne, nečekala bych, že bude nadále podporovat mezikolejní rivalitu a hlavně averzi. Čím vším si musela Rose projít, že nenávidí jméno Potter, chápu, všichni ji sledují a předhazují ji ho, ale zdá se, že nejvíc toho podělal Harry, že? Jen přesně nerozumím, jak to Hermiona (nebo ty) myslela v této větě: "Až se tak stane, očekávám že nebude vystavena další šikaně mladých studentů Zmijozelu, ani nebude přísně trestána, pokud se postaví za někoho, kdo byl šikanován. Já myslela, že ji šikanují Nebelvíři, ne mladí Zmijozelové nebo ano? A Draco, jdi do toho... a závidím ti ty muffiny, hmm. Harrymu bych ráda nakopala zadek, pokud brání Hermioně ke karieře mezi kouzelníky, případně normální práci, stal se z něj hnusnej zlej zahořklej zmetek.

Camilla13

3)  Camilla13 (12.12.2013 21:59)

Ani potom ti to neřeknu, ty totiž umíš být zákeřná. A já chci mít alespoň nějakou naději na lepší konec (neboli happy end - pro ty méně znalé tohoto slovního spojení...tím myslím tebe). Co se počtu kapitol týče...tomu uvěřím, až to uvidím, známe svý lidi. A jen tak mimo, co se mě týče, Harry za humny může zůstat NAPOŘÁD. Tady by jen zacláněl.

Florence

2)  Florence (12.12.2013 20:52)

To víš, musím mít nějakého záporáka, když Harry je ZATÍM za humny. Copak Rose, ta toho ještě rozehraje. Nenapíšeš? Ani když na tebe vyvalím psí oči?
Konečný počet... Mno... Teď jsem dopsala 11 a myslím, že se mi to do těch 15 kapitol určitě vejde. Takže takhle ;). A neboj, toho vysvětlení se taky dočkáš!
Díky ti, Camil

Camilla13

1)  Camilla13 (12.12.2013 20:35)

No sakra! Že je Minerva taková mrcha.... Nemám slov! Ale malá Rose rozehrála velmi zajímavý rozhovor.... Copak se asi děje v domě Potterových? A jsem zvědavá, co Dráček udělá, tak nějak tuším, ale nenapíšu to, ty jsi schopná to změnit. Moc krásná kapitola, díky Jak jsi se nám pěkně rozjela, už víš konečný počet? Říkala jsi, že u 10 to nezůstane. Já vím, že s tím pořád otravuju, ale nemůžu si pomoct. A jen tak mimo, ty Hermioniny sladkosti bych chtěla ochutnat a jako "zákusek" si k tomu dát vysvětlení, proč dělá v cukrárně.

1

>