Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Tak tady to je - pokračování Zrady, které jsem slíbila, navazující na její epilog. Pro připomenutí bych vám tedy asi doporučila, abyste si ho znovu přečetli (já jsem taky musela *shy*).

Doufám, že se bude líbit.

Díky Cam <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

20)  Florence (24.11.2013 17:19)

Ewilan, jsem ráda, že se ti mé předchozí výtvory tak líbili. A jo, myslím, že mám schopnost, své čtnáře dost naštvat, že? Doufám, že tě Zrada II. nezklame . A neboj, další kapitola se určitě objeví ;)
Moc ti děkuji!

19)  Ewilan (24.11.2013 14:22)

Tak po dlouhé době jsem opět narazila na povídku, kterou budu s napětím sledovat . Četla jsem od tebe ze světa Harryho Pottera vše, tak doufám, že i tahle povídka mě stejně jako ty předešlé rozesměje, rozpláče a v některých částech i naštve . Prosím nenech mě dlouho čekat na další kapitolu, protože já jsem velice nerada nedočkavá . Píšeš úžasně a skládám ti poklonu. Ewilan.
P.S.: Ať je tvá hůlka vždy připravena ke kouzlu...

Florence

18)  Florence (24.11.2013 07:29)

Ann, moc ti děkuji! To je páni úžasný komentář na přečtení po ránu . Jop, přiznávám, že u Zrady to bylo spíš hořké než cokoli jiného, ale myslím, že tahle druhá část dopadne snad líp. Ostatně nevím, nevím, ale za ta léta je oba dva tolik potkalo, že si ten hepáč nebo alespoň polo hepáč zaslouží o dost víc. Moc ti děkuji!

17)  ann (23.11.2013 20:04)

Flo....jako vždy úžasné!!! Miluju všechny tvoje povídky. Do Dramione jsem se zamilovala bezmezně v Mozaice a Zraď sama sebe byla taky úžasná. Nejde říct, která je lepší, protože prostě obě jsou božské, mnohem lepší než originál. :) Každopádně jsem byla celkem naštvaná u konce Zrady. Chtěla jsem vážně Happy end, protože i když v Mozaice byli nakonec spolu, tak ten konec byl takový, no...hořko-sladký. Víš, takže jsem doufala, že Zrada bude mít ten SPRÁVNÝ happy end....a ono nic. Vím, že to píšeš, jak to cítíš, podle tvých představ, ale vážně bych byla moc ráda, kdybys u téhle povídky neprodlužovala jejich utrpení. Oba je strašně miluju(díky tobě) a myslím, že si opravdová šťastný konec zaslouží.
Těším se na další kapitolu. :)

Florence

16)  Florence (23.11.2013 18:35)

Vandi, no jo, přiznávám, že veselé moje HP příběhy moc nebývají. Moc ti děkuji!

Fanny, to víš, že to jsou pořád oni, jen o pár let zestárli, o trochu snad zmoudřeli a o něco víc zahořkli, protože se už nejdenou spálili. A neboj, tohle poslední sbohem nebylo, přece jen bych jinak neměla o čem psát. Však on už Draco bude v další kapitole nemile překvapen. Anebo že by možná mile? Díky ti!

Fanny

15)  Fanny (23.11.2013 15:31)

Vešla jsem do starého známého. K Hermioně a k Dracovi. A ať si říká Draco, co chce, jsou to stále oni. Starší a jiní, ale pořád oni.
Nevěřím, že tohle sbohem bylo poslední. A doufám, že svítí na začátek nové cesty. Která snad bude pokračovat líp.
Děkuju Florence!

Vanda

14)  Vanda (23.11.2013 10:46)

Achjo, smutné, ale stále úžasné, ostatne, ako vždy. Teším sa na ďalšiu

Florence

13)  Florence (23.11.2013 06:23)

Lutemo, stýskalo (nebudu tvrdit, že z toho nemám radost, protože bych lhala ). A s tím koncem? No, to uvidíme . Díky ti!

12)  lutema (22.11.2013 22:52)

Pár dní bez tvých povídek a mě se normálně po tvém psaní stýskalo Jsem ráda, že si se vrátila ke Zradě a pevně věřím, že začátek (a třeba i prostředek) bude takový nahořklý, ale konec bude slaďoučký, že jo? :D

Florence

11)  Florence (22.11.2013 20:51)

Já děkuji tobě, nicky! Takový hezký komentář zase vliv mě pořádný úsměv na tvář. Docela jsem se bála, jak vezmete pokračování Zrady po tak dlouhé době, ale vypadá to, že jste na moji Hermionu a Draca ještě nezapomněli. To jsem moc ráda!
Další, co chce hepáč?
Díky ti!

10)  nickynickyn (22.11.2013 20:44)

Jéééé :) já jsem se tak moc těšila a konečně je to tady :D :)Opět skvělé úžasné a bezkonkurenční :)
Máš pro Draca jiný plány? :D Nepovídej, že by třeba i něco blížící se happy endu??? :D
Musím říct, že jsi mi s touhle povídkou opět vlila sílu do žil :DE už se moc těším na pokračování
Díky Flo ;)

Florence

9)  Florence (22.11.2013 19:58)

No, jo epilog končil docela dobře naladěný (hlavně proto, že jsem nevěděla jestli bude pokračování nebo ne ), ale já jsem varovala, že Zrada II. z pohledu Draca bude poněkud zahořklejší. Ale myslím, že se to časem zlepší ;). Lil bude docela živel :D. Já jsem taky docela ráda, že se na čas vracím ke starým dobrým vodám HP ff . Díky ti!

Nosska

8)  Nosska (22.11.2013 19:48)

Konečně mám čas na komntář...
Teda, pamatuju si, jak epilog končil děsně optimisticky, proto jsem z něj měla děsnou radost. Jenže teď se ten optimismus někam vytratil Doufám, že se do povídky brzy vrátí
Už se mi po HP povídkách stýskalo, jsem ráda že jsi s tím opět začla.

Florence

7)  Florence (22.11.2013 19:41)

Anne, možná v sobě nějaké kousky ze staré Grangerové vážně má, člověk se přece nemůže změnit zas tak hodně, alespoň podle mě ne. A já nemám averzi k hepáčům! Vždyť píšu skoro pořád jen je! Teda Zrada I. happy end neměla, ale jinak myslím, že jsem všechny své povídky ukončila dobře. A neboj, dozvíš se to, i kdybys to doopravdy nechtěla . Moc díky!

Camill, ale chudák Draco se do toho zase pořádně zaplete jako před dvanácti lety snad to tentokrát pro něj bude mít lepší konec, co? A v MOZAICE hepáč měli! Díky!

Kejt, hepáč, hepáč, hepáč... jako bych snad uměla psát něco jinýho

6)  Kejt (22.11.2013 18:06)

I já ze všech sil hlasuju pro happyend. prosím, prosím, oni dva si ho opravdu konečně zaslouží. Po tom všem, čím si je nechala oba projít. Flo, no táááák, prosím prosím. PS. jenom láska zůstává:-)

Camilla13

5)  Camilla13 (22.11.2013 17:59)

Já mu tu smůlu přeju, takže ho moc nelituj, Flo! Máš zase nějaký systém vydávání? A samozřejmě moc díky za kapitolu A mám dotaz...nemůžeš Dráčkovi a Mioně dát ASPOŇ JEDEN šťastný konec?!

AnneCullen

4)  AnneCullen (22.11.2013 17:32)

Tak konečně jsme se dočkali! Těším se na pokračování, jestli je Hermiona opravdu jen zlomená žena nebo v ní ještě dřímá kousek Grangerové, který v ní dokáže oživit jen Draco. A pokud ne, možná to bude o to zajímavější. Jak moc je láska psychická a jak moc fyzická, když se mohou milovat dva lidé úplně stejní, podobně, jako lidé úplně rozdílní. Ať tak nebo tak, věřím, že překonáš svoji averzi k happy endům a dopřeješ jim ho! Vždyť chudák Hermi, co jsi jí za těch dvanáct let, kdy se s Malfoyem neviděla, udělala radši nechci vědět! Anebo jo... já jsem totiž zvědavá:D

Florence

3)  Florence (22.11.2013 17:17)

Kejt, já myslím, že ho něco rozhoupe, přece jenom abych o něčem mohla psát :D. Harry a Hermiona, no ti dva to za ta léta moc dobře neschytali . Ale všechno se to na konci vyřeší ;). Moc ti děkuji!

Alby, ahoj! Jsem moc ráda, že se těšíš já se zas těším na to, co mi řeknete :D. A neboj, budu. Díky ti

2)  Alby (22.11.2013 17:02)

Faaaaaaaaaaaaakt sa velmi tesim na tvoju kapitolovku....a bud k nim nezna. :)

1)  Kejt (22.11.2013 12:02)

Flo, tak to bolelo, hodně bolelo a já o to víc nesnáším Harryho. Tak jak jsem ho měla chuť rdousit ve Zradě, tak po přečtení Epilogu (zatím jsem nesebrala odvahu) bych asi jela do Anglie. Grrr, hnusnej sobeckej Potter a pitomá Grangerová, která zaměnila oddanost za popření sama sebe. Ach jo. No, jsem zvědavá, co je oba čeká. Astorie v háji, Potter v háji, to by konečně mohlo klapnout, pokud by se Draco rozhoupal, ale proč by to dělal, když ho to minule tak bolelo, že?

1

>