Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Pár pořádně překvapivých zjištění :)

Díky Cam a díky taky vám za komentáře! <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

11)  Florence (11.12.2013 09:31)

Vandi, ne, ne, Lil němá není. Rozhodně ne před Dracem :D. Já se zas těším, co mi na další řeknete. Chystá se totiž várka muffinů a pak taky další Roseovský problém v ředitelně . Díky!

Fanny, krááásně? No, zatím to tak hodlám nechat. Ale teď píšu zrovna devátou kapitolu a tam se poprvé objeví pořádná zápletka s Harrym, takže. To jo, s pořádnou slovní zásobou Lil dokáže být stejně kouzelná jako byl Albie žvanící o košťatech, co? Moc ti děkuji!

Fanny

10)  Fanny (10.12.2013 18:22)

:D Tak možná nás nebudeš šetřit, ale zatím je tady tááák krásně, že si to hodlám užívat. Odpoledne strávené s Lily a Hermionou považuju za báječné.
Lily překvapila i mě :D Ale takhle je mnohem kouzelnější :)
Skvělé, Florence

Vanda

9)  Vanda (10.12.2013 14:09)

To bola krásna, kapitola, fakt, nádherná... Takže Lily nie je celkom tak nemá? Aha :D Som rada, že Draco má Hermi rád... Určo sa teším na ďalšiu...

Florence

8)  Florence (09.12.2013 21:45)

Nossko, náhodou, tyhle kapitoly Zrady II. jsou na nějak dlouhé, teď jsem psala 7 a tak jak byla dlouhá :D. Že by si nepamatoval na svého syna? To bych Scorpvi udělat nemohla. Ne, když už má krkavčí matku, co na něj kašle :(. A neboj, procitat bude už brzo ;). Díky!

Nicky, to teda nevychází, to ti řeknu. Rose a Scorp? Jen se neboj, těch se ti dva taky nějak moc nezbaví. Zvlášť Rose ne . Díky ti!

Camil, to teda a jak! Nechat zmizet Harryho nemůžu, ne jen tak, nejdřív se tam budemuset objevit a to s parádou . A jo, všimla sis velmi dobře. Hermi ho nejmenovala schválně ;). Díky ti!

Lutemo, bylo tam varování! A navíc jsem už minule v komentářích nikdy vysloveně neřekla, že Lil je němá. A zákeřnej osud/autorka je dá dohromady ještě častěji :D. Díky!

Nossko, já jsem to dítě vlastně neplánovala zapojit, ne kdžy je to psané z pohledu Draca, který by se o dítě mrtvého člena zlatého tria s mudlou asi mocnezajímal

Ter, dobrý konec? Proč vy všichni žadoníte o uzavřený dobrý konec? Ale jo, možná se ho i dočkáte. Díky ti!

Kejt, taky ve frontě? Ale přece víš, že můj pojem dobrého konce je trochu odlišný od toho vašeho, že? Co je s tou holčičkou? No, nevím,jestli to budu zmiňovat, možná se k tomu nějak dostanu, ale původně jsem to v plánu neměla. Ginny není ani s Nevillem ani s Theem a vlastně ani s Hermionou ne, ale o tom až později. Nevím, jestli by Hermi byla nadšená z vlastní cukrárny a vlastně ani... jetu takový problém, peníze, ale o těch taky jindy. Moc ti děkuji!

7)  Kejt (09.12.2013 20:54)

Flo, řadím se do fronty těch, co se těší na povídku s dobrým koncem = Draco a Hermiona budou spolu, s dětmi, v klidu, pohodě, šťastní jak blechy a Harry může dál trajdat o světě... Na to se moc těším. A taky by mne zajímalo, co je s holčičkou po Ronovi a taky jestli je Ginny s Nevillem, či sama, měli se rozvádět, tak trochu jsem doufala, že se dá dohromady s Theem, když se Nott divil, že se rozvádí. Tahle kapitola byla skvělá, díky. SUšenky, dorty, zmrzlina... mňam. Mione se může otevřít kouzelnickou cukrárnu, ne? A nebo že by Draco zatahal za špagátky a ona se vrátila jako vedoucí odboru? PS z Lily mám velkou radost.

6)  Ter (09.12.2013 19:43)

řekněte mi prosím, že tahle skvělá povídka, bude jediná, který bude mít zjevný dobrý konec.. já si tak moc přeji, aby ti dva byli spolu.. nádherná kapitola..

Nosska

5)  Nosska (09.12.2013 19:03)

Teď mě ještě napadlo, jak je to vlastně s tím dětskem po Ronovi? Zdědil kouzelnické nadání po tátovi? A uslyšíme o něm někdy?

4)  lutema (09.12.2013 19:01)

To seš celá ty Flo, takhle na nás bez varování vybalit jedno překvápko za druhým...Lily mluví..Hermiona pracuje ....i když teď koukám, že tam to varování vlastně bylo. Jsem ráda, že Hermionu a Draca dal ten zákeřnej osud, konečně dohromady na tak dlouho, aby si hezky popovídali A honem rychle další kapitolku Díky!

Camilla13

3)  Camilla13 (09.12.2013 18:25)

Lily mluví! Chudáček Dráček...takhle ho praštit, ještěže přijela Hermiona na bílém koni! A ty 3 zjištění, když se probral Moc díky, nezapomenutelná kapitola....fakt nemůžeš Pottera nechat nějak zmizet? Jen trošičku, aby tam nezacláněl. A vůbec, všimla jsem si, že Jeho Hermi nejmenovala, když mluvila o těch, se kterými Lily mluví. Copak nám to o "slavném otci roku" asi vypovídá....Moc ti děkuji a těším se na další.

2)  nickynickyn (09.12.2013 17:54)

OOO !!! Bože, to mu plán vyhýbat se Hermioně moc nevychází :D Ale hlavně, že je nakonec rád :) Lily je zlatíčko ... němé zlatíčko :D :D :D Moc jsem se těšila i na Rose a Scorpa.. tak snad příště :D
Moc povedená kapitola, díky Flo

Nosska

1)  Nosska (09.12.2013 17:44)

Krááása, klidně bych snesla i mnohem víc písmenek
Lily taková rozumbrada
V prvním okamžiku, jsem čekala, že se proberea nebude nic pamatovat od doby, co byl s Miou, to by bylo opravdu zajímyvý, ale zas chudák Scorp
Hurá, konečně se otevřel kousek Pandořiny skříňky.
Nesmírně se těším, až Draco procitne a uvědomí si, že tu lhostejnost si namlouvá úplně zbytečně

1

>