Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

„Draco?“ zavolala na něj. Zastavil se a podíval se na ni přes rameno.

„Jo?“

„Ráda jsem tě tady viděla.“

 

Moc děkuji Cam za opravu a mé díky taky patří Camil,  Kejt, Percy, lutemě, Vandě a ann. Díky holky, komentářů si moc vážím <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

8)  Florence (20.12.2013 17:20)

Vandi, to jsou. Tohle je pravá trojka, dokonalí nástupci Zlatého tria jen doufejme, že tady nenastane žádná válka, aby tyhle tři zničila, tak jako zničit Voldemort ty první. I když tady by to možná všechno probíhalo trochu jinak, tady přece jenom je vede pevnou rukou Rose, kdežto Hermi v té první na postu toho nejhlavnějšího nebyla . Moc, moc, moc děkuji!

Fanny, no, už je osmá kapitola, už by jim to dojít mohla ;). Hermiona toho už má občas taky dost, jako Rose, akorát Hermi u toho nekřičí. Musí to být těžký pořád poslouchat o úžasném zachránci světa a přitom s ním žít a vědět, že to není takové, že on není takový, jak všichni tvrdí. Moc ti děkuji!

Lutemo, moc ti děkuji. Já jsem za komentáře hrozně vděčná, protože mi říkají, že není zbytečné to vydávat a že jsem se ještě úplně nezbláznila . Harry... mno, co na to říct? Ehm... těch dvanáct let, co se Hermi a Draco neviděli mělo na manželství Potterových velký dopad. A to, že Harry moc nemusí holky, to není jen tak. Připadá ti, že by se s tím Hermi jen tak smířila? Díky moc!

Kejt, když on už nemá problém ani s Hermionou, ale s celou svojí rodinou. Na holkách, obzvlášť na Rose je vidět, že jí její otec pořádně štve a že ho nemůže ani cítit. A Lil? No, tu Harry taky moc nezajímá. A Albie, který svoji rodinu na druhou stranu miluje (myslím své sestry a mamku), tak přece ani nemůže s Harrym nemůže se snažit nějak vycházet.
A s Ronem máš pravdu, on je sice opustil, ale... no, já upřímně bych ve válce se šíleným Harrym taky nevydržela. Já bych tam nevydržela asi ani kdyby toho Harryho šílenství nebylo. Ron byl do toho vtáhnut prostřednictvím svého přátelství s Harry a Hermi a taky kvůli své rodině, ale válka prostě není pro každého. Ron se rozhodl z toho utéct ven a pak za to celý život pykal. Táhlo se to s ním, protože utekl i od rodiny, která by ho asi jako toho, co utekl, nepřivítala s otevřenou náručí a i od Hermi, která mu pak taky docela právem vyčítala, že jí v tom nechal samotnou, ale... no, skončil, tak jak skončil.
Díky ti!

Camil, jsem si jistá, že ty ten nápad ještě propagovat budeš. Jen co se Rose pořádně rozmluví Rose mu sice není podobná, ale prohlašuji, že ona, Lil i Albie jsou jeho rozhodně. Zápočtový týden? Budu držet palce. Díky ti!

Percy, ehm... no, Liam vypadá dost děsivě, tak jen doufám, že ty vypadáš o dost míň namakaně :D. No, kdyby Harry měl rád holky, asi by doma musel být častěji, ne? Harry je hlavně... no, on za to v podstatě taky nemůže, ta válka ho hodně změnila a on se s tím jen neumí vyrovnat. Smůla je, že to odnášejí jeho blízcí, zatímco zbytek světa si užívá toho, co pro ně vydobyl. Jenže Hermi je od přírody bojovnice, ona se jen tak nevzdá. A ani nevíš, jakou mi dělá radost, když tady najdu nějaký komentář. Je to hned o něčem jiném, když si můžu přečíst, co se na povídce líbilo a co ne. Moc ti díky!

7)  Percy (20.12.2013 16:13)

Koment no.2 (ano, som strasny spamer). Az teraz som si vsimla podakovanie v uvode poviedky-hanba mi, ale nerada citam uvod, lebo tam je cast poviedky :D Za komentare vobec neusis dakovat, za to, ze ty nam davas radost pri citani je najmenej podakovat autorovi Teraz mi je az blbe, ze som sa ti pred chvilou vyhrazala :D

6)  Percy (20.12.2013 16:09)

Musim to povedat rovno na uvod, ak im nedas stastny konec, tak budem ako Liam Neeson v Taken a najdem si ta :D
Skvele Flo, to ako za nim prisli dievcata a to ze Potter je trotl nikoho naozaj neprekvapuje, ale to o jeho vztahu s babami- to preco konkretne ich nema rad a Albieho ma mozno rad, ma aj tak prekvapilo
Dufam v skore pokracko a vo chvilach, kedy citam tvoje diela som v na sukromnom krasnom oblacku

Camilla13

5)  Camilla13 (20.12.2013 14:47)

Jupííí!! Prostě krása! Nedostává se mi slov...a to je co říct. Pořád trvám na návrhu zahrabat Pottera šest metrů pod zem. Idiot! Tak Rose a Lily mu nejsou podobné?! To si ze mě dělá prd*l Já ho snad kousnu! Moc díky za kapitolu, zvedla mi po zápočtovém týdnu náladu!

4)  Kejt (20.12.2013 14:39)

Jupíjoooo, to je pěkné, moc pěkné, tak za Lily a Rose bych Harrymu fakt nakopala zadek, takovej zmetek, to, že má problém s Hermionou neznamená, že má přehlížet vlastní děti. Doufám, že se na famfrpál nepožene naše hvězda, to bych mu asi nakopala zadek. Mít spojence v Lily a Rose se hodí. Je smutný, že se ho Hermiona tolik bála nebo bojí, když viděla, co udělal Ronovi a ještě nadále prohlašoval, že není válečný hrdina, tak to je humáč. Jo, ROn ho chtěl v zoufalství zabít, mohl všechno zničit, ale skoro bych řekla, že na Ronově smrti měl Harry svůj podíl, tím že odešel, ztratil kontakt s rodinou i na tom všem se Harry podepsal. A zůstávat s ním proto, že se bojím týrání (ikdyby jen v náznaku) to je smutné.

3)  lutema (20.12.2013 14:23)

Wau, wau, wau ... stačí ti to jako komentář?
Tak já to teda trochu rozepíšu :D
První wau, já dostala poděkování za komentář? To mě těší, ale opravdu nemusíš děkovat, tvoje povídky se prostě nedají nekomentovat. Jsi skvělá
Druhé wau, Draco si konečně uvědomil, že patří k Hermioně...a ta pusa, nááádhera
A třetí wau, Potter je trotl...ano to opravdu je, já bych to vyjádřila trochu peprněji. Takovou skvělou rodinu má a chová se jak de... trotl, jsem samozřejmě chtěla říct. Doufám, že ho čeká nějaký bídný osud.
Děkuji Flo, jako vždy skvělá kapitola

Fanny

2)  Fanny (20.12.2013 14:21)

Třeba už konečně pochopili, že mají šanci znovu? Skoro mě překvapilo, že Rose i Lily mají radši Draca, než Harryho. A ještě víc to, že to Hermiona bez okolků přiznala.

Vanda

1)  Vanda (20.12.2013 13:48)

To je krásna kapitola! Jop, vidno, že Scorp, Rose a Louis sú fakt kamaráti. Draco a Hermi... A keď ich Lil s Rose vyrušili :D Z toho som nemohla :D Určo sa teším na ďalšiu a som rada, že Draco už nepustí Hermi zo života... Dúfajme...
P.S. Nemáš vôbec začo, to by bola obrovská chyba nekomentovať tvoje poviedky...

1

>