Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Poněkud praštěné, ale přesto velmi roztomilé tři Potterky ;)

Moc díky Cam a taky vám. Těch komentářu si moc vážím, holky <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

18)  Florence (09.01.2014 15:39)

Jasně že se Harry vrátí. Celou dobu to k tomu směřuje. No,už mám na ukončení jenom dvě kapitoly, takže to moc prodlužovat Draco ani nemůže, Kejt. A ani jedna z těch dvou už není takhle dlouhá ;)

17)  Kejt (09.01.2014 14:13)

Dobře, takže víme, že se náš Zlatý chlapec vrátí..., celej, živej a skvěle naloženej:-((( mno, jistě se dozví, kde bydlela Mione s dětmi a to mu na náladě nepřidá, stále ji podezírá z nevěry. Sakra, já bych ho bacila,jak píše Ann, z Draca se taky nestal hráblej psychopat. Škoda, že to nepřežil Severus, ten by Zlatého hocha jistě srovnal, že jo. Tak doufám že Draco na to půjde dobře, zmijozelsky a hlavně rychle.

Florence

16)  Florence (09.01.2014 11:35)

Ann, čoveče, já taky čtu moc ráda povídky, kde jsou ty dvě kamarádky nebo alespoň mají takový přátelský vztah, ale je jich málo, protože je to Pansy, kdo je většinou špatná postava, která pase po Dracovi (stejně jako i Ron je ve většině Dramione záporák) a to mě mrzí, takže jsem jí jak v MOZAICE, tak i ve Zradě udělala jinou a s Hermi tak mohou být kamarádky... tak trochu :D
Asi tě zklamu, ale Harry se domů vrátí a nebude se vracet v dobré náladě a radostné mysli. Myslím, že on je narušený a to tak hodně, že se prostě zasekl na myšlence, že Hermiona je jeho a on je její a tak by ani s nikým jiným šťastný nemohl být, ne snad, že teď by sršel štěstím.
No, pravda, to je zajímavá myšlenka. Draco byl smrtijed a ve vězení, od něho by asi víc čekalo, že se z něj stane surovec, že? A přesto to byl slavný hrdina, který takhle skončil. Já totiž zastávám myšlenku, že ty dobré, ty hodné válka zničí o dost víc, než ty, kteří zas tak hodní nejsou. Harry viděl utrpení a bolest a taky to všechno zažíval a bohužel to taky všechno působil a to ho zničilo.
Páni, nějak jsem se rozepsala, co? No, každopádně moc ti děkuji!

15)  ann (08.01.2014 17:27)

Jako vždy úžasné . Jsem moc ráda, že Pansy je k Mie přátelštější. Musím říct, že u jiných HP mi kamarádství mezi těmito dvěma postavami celkem chybí. Blaise a Theo jsou úžasní.....jenom Adria....bože, ta holka je vážně nějaká jednodušší je mi docela líto, že to řekla, ale Rose to jako vždy zachránila. Teď už všichni ví, jak to bylo.
Ale doufám, že se Harry domů nevratí a jestli jo, tak podepsat rozvod. Přála bych mu nějakou čarodějku, hlavně aby dal všem pokoj a naučil se kontrolovat ty svoje výbuch.Docela mi vadí, že ho celý svět má za hodnýho hrdinu. Chápu, že ho Mia omlouvá, že to udělala válka, ale s Draca se taky nestal surovej debil a to na to měl podle mého názoru i nárok :)
Těším se na další.

Florence

14)  Florence (08.01.2014 11:22)

Maři, jasně, že chystám! Harry přijede domů:D Ano, ta touha nikomu neublížit tady srší ze všech koutů

Nossi, a já si myslela, jestli na vás nebude těch čtyři a půl tisíce dost. Přemýšlela jsem, jestli mám rozdělit, ale to by mi pak nevycházelo do těch patnácti kapitol, které jsem slíbila. Já myslím, že tohle by si ani Věštec nedovolil napsat a myslím, že Draco by to ani nedovolil. Jeho cílem je teď chránit Hermionu a její děti a to má asi v plánu udělat né zas tak nápadně, po zmijozelsku. Rose? To nevím, proč máš ten pocit. Já mám tu holku nejradši. Moc ti děkuji!

Lutemo, děkuji moc za pochvalu! Já mám Rosie taky moc ráda, i když jsem jí to neudělala moc lehké, to přiznávám. Je to bojovnice, ale má problémy se vztekem a to není dobré. Zasloužila by si, aby nemusela proti všemu tak bojovat... proti McGonagallové, proti svému tátovi, proti světu a jeho naivní představě o Harrym Potterovi. Díky moc!

Nicky, no, nevypadá to, že by to někdo dokázal, že? Ale zase na druhou stranu, Hermionu poslouchá, takže to není zhola nemožné. A třeba se dozvíte něco v epilogu. Díky moc!

Fanny, jo máš pravdu, Adria je opravdu z jiné doby a to je zrovna v tomhle znát. Nezažila válku, nerozumí jim, ne tak zcela. Zatímco Draco byl přímo smrtijed a pak byl zavřený i v Azkababu, Hermiona bojovala za Řád a Theo, Pansy i Blaise ve válce vyrůstali a přímo ten boj na vlastní kůži pocítila, tak ona o tom asi jen četla va Veštci... To není moc dobrý zdroj. A Když nastoupila do Bradavic, tak byla vychovávána v tom, že Harry Potter je skvělý a úžasný a nikdy asi ani nepomyslela, že by to tak být nemuselo. Ale hodná je, to jo.
Jop, Potter jim sebral peníze a Hermiona tak pracuje v cukrárně. To od něj bylo fakt hnusný, co?
Moc děkuji, Fanny!

Fanny

13)  Fanny (07.01.2014 20:13)

Perfektní!
Adria svou promluvou k dětem děsila i bavila zároveň. Ačkoli závěr se jí doopravdy nepovedl. Ta holka je holt z jiné doby. Divím se, že se Hermioně podařilo udržet Rose ta dlouho.
Na můj vkus je dost užvaněná a opravdu ne moc bystrá, ale jak konstatoval Draco aspoň je hodná.
Zmražení účtů? Já s Rose vážně souhlasím, bez jediné připomínky.
Ale až na "menší" nedorozumění, opět perfektní, Florence.
Díky ti. Obzvlášť za tu délku!

12)  nickynickyn (07.01.2014 19:56)

Každý slovo stálo za to ;) skvěle se nám to vyvíjí a já Rosiny výbuchy prostě žeru :D :D :D Jsem zvědavá jestli někdo někdy bude schopný tuhle dračici ukočírovat :D
Díky moc Flo, už se těším na další ;)

11)  lutema (07.01.2014 19:42)

Tak pohodově to začínalo a takhle to končí...Potter je blb, to je známý fakt, souhlasím s jeho zahrabáním pod zem, tak doufám, že tenhle nápad použiješ :D A Rose je malá velká bojovnice, je úžasná, opravdu skvěle si jí napsala
Děkuji a gratuluji k osobnímu rekordu Určitě ho brzy překonáš.

Nosska

10)  Nosska (07.01.2014 16:35)

Teda jako, klidně bych četla ještě dál
Není nad mudlovský obchody před Vánocema
Tak a teď by se mělo tohle prohlášení do Věstce, i když uvěřil by tomu vůbec někdo?!
A proč mám takovej divnej pocit, že to bude právě Rose, která všechno nakonec odskáče?!
Těším se na příště

9)  Mařka (07.01.2014 16:30)

Ty na něj připravuješ něco ještě horšího? Co? To se má zadusit vlastnim soplem, nebo co?
O moje ukamenování se nebojim, tady by jistojistě žádnou něžnou duši nenapadla byť jen myšlenka hrubého násilí, tuším z komentářů níže.

Florence

8)  Florence (07.01.2014 16:16)

Kejt, ale já tomu rozumím, já jsem se u psaní téhle kapitoly a zvlášť u Roseina výbuchu taky křenila :D. I když, když se nad tím člověk zamyslí tak to, že nějaká dcera (jedenáctiletá!) o svém otci prohlásí, aby bolestivě chcípla . Adria... no, ta v téhle naivní oslavě velkého Zachránce byla vychovaná. Ani za to nemůže, jen se nad tím pravděpodobně nikdy pořádně nezamyslela. Moc ti děkuji, Kejt!

Maři, hihihi. Klidně ho můžeš mít ráda, ty jestli chceš . On by byl jistě rád, ale tady by tě asi ukamenovaly :D. A neboj, neuškytá . Díky moc!

7)  Mařka (07.01.2014 16:02)

Pajáda! Chůdě Potter, nikdo ho nemá rááád. Možná se dřív uškytá k smrti než vůbec do toho Londýna dorazí. No tak si šetří na nový brusle nó, bóže to je tóho.

6)  Kejt (07.01.2014 15:56)

Flo, tak u věty: " Udělá mi radost, jen když chcípne... a mohlo by ho to i bolet..." jsem hýkala smíchy. Já vím, že to asi není pěkné, ale Harry v tvém podání je opravdu hnusná sketa, hnusná, hnusná, hnusná. Adrie je naivka, až by jeden plakal, ale co už, takový je plný svět. Díky za úúúžasnou kapitolu, královsky jsem se bavila. Díky moc a těším se na pokračování, jsem zvědavá, co Draco vymyslí, aby dosahl rozvodu. A nebo že by přece jen nešťastné úmrtí? pS: ta sada do lektvarů:-))) Minervo, těš se...

Florence

5)  Florence (07.01.2014 15:50)

Camil, ííí... to se teda Harry v tvém podání má. Myslím, že takhle zlý by na něj nechtěl být ani Draco, ale Rose by se k tobě pravděpodobně přidala ;). Adria, mno, ta holka prostě není ze stejného těsta jako zbytek zmijozelské čtyřky. Byla malá, když válka skončila, a byla vychována, aby Pottera pořádně stavila na podestu. Myslím, že jí ale dojde, že teď už by se o něm před Hermi neměla zmiňovat . Kdy bude další nevím, dárling, zrovna se chystám poslat ji Cam ;). Moc ti děkuji!

Florence

4)  Florence (07.01.2014 15:44)

Vandi, no, to se ještě uvidí, co přesně se bude odehrávat, až se Potter zjeví zase v Londýně... jakože on se fakt zjeví :D No, základní problém s Adriou je asi ten, že je fakt od nich o dost mladší a tak s nima nemá prožitou válku. Prostě je asi někdy nechápe, stejně jako Draco asi někdy nedokáže pochopit ji. Moc ti děkuji!

Misulunka21, jsem moc ráda, že se ti líbí. Děkuji ti!

Camilla13

3)  Camilla13 (07.01.2014 15:41)

Ten bastard! Pořád trvám na tom zahrabání 6 metrů pod zem! A přidávám bolestivé umírání na oždibování od červů. Adria mi taky pije krev. Chápu, že to nevěděla, ale stejně! Moc díky za kapitolu, byla úžasná. Ty jejich nákupy a Lil jako "kapesní počítač" Těším se na další, kdy to bude, Flo? Ať je to brzy... Už jen 2 kapitoly a epilog....ale u tebe se děsím, co jim provedeš, ten trotl tam už moc dlouho nebyl, aby jim ztrpčoval život!

2)  misulinka21 (07.01.2014 15:15)

Kapitola je úžasná ... díky a těším se na pokračování

Vanda

1)  Vanda (07.01.2014 15:14)

Potter je taký... Aj mne by urobilo radosť, kedy chcípol Ale až tak milá asi nebudeš, že? :D :D Adria je fakt divná... No nič, no. Teším sa na ďalšiu:D

1

>