Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Ale, ale, kdopak se nám to probudil?

Díky Cam a taky vám <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

14)  Florence (03.01.2014 17:00)

Omlouvám se, že jsem neodpověděla dřív, ale nějak jsem se nedostala k internetu.

Kejt, žádné skoro To byl regulérně šťastný konec! :D

Alby, hepáč? :p Ale hepáče jsou takový... takový nudný :D. Díky ti!

Fanny, chvilku asi jó. Proti chvilce nic nemám :D . Myslím, že Hermiona už ani s Harrym být nechce. Kdyby měla nějakou bezpečnou cestičku, jak z toho všeho ven, určitě by se jí vydala. Možná jí Draco pomůže z toho kolotoče ven Moc ti děkuji

Kejt, Harry se nezachoval hezky, o tom není pochyb. A že je to hrozné manželství, zvlášť pro ni, to je taky pravda. Hermiona a i dětem by bylo jistě lépe bez nich ;)

Ann, já? Já ho k tomu měla donutit? To bych asi nezvládla, mě už se Harry utrhl ze řetězu dávno :D To Draco by to mohl zvládnout, ale uvidíme, uvidíme... . S Ginny, to je otázka, co? Ale vzhledem k tomu, že se nikde nemotá, tak to s ní asi nedopadlo moc dobře . Díky moc!

Lutemo, Dracovi to s dětmi jde, co? Já ho mám moc ráda s Lily :D. Jen jemu? A neměla bych k němu i někoho připojit? Když antická tragédie, tak pořádná, ne? :D Moc díky!

13)  lutema (03.01.2014 13:46)

Moc se omlouvám za pozdní komentář. Nějak nebyl čas na čtení. Kapitola nádherná jako vždy. Nejvíc mě dojal Draco s dětmi. Paráda A malá Lily je tak roztomilá. Nemůžu si Draca občas půjčit domů? A nemůžu si občas půjčit i děcka? :D
O Potterovi radši nebudu nic říkat. Ale myslím, že by mu slušela nějaká antická tragédie (jen jemu!)
Díky, Flo!

12)  ann (02.01.2014 16:11)

Superrrrr joo, konečně spolu
Ale vážně Flo, doufala jsem, že se Harry už neprobudí. To, co udělal Mie na těch schodech.....jako vážně? A ty ho nedonutíš podepsat rozvod? Takže doufám, že máš v plánu něco jinačího a rychlejšího, co Harryho od nich odhodí. Trpěl Ron, Mia, děti....jak to je vlastně s Ginny? Byla na straně Hermiony?
Už se těším na další

11)  Kejt (01.01.2014 20:21)

Souhlasím s Fanny, Hermiona zůstala s Harrym x let, neopustila ho, ani když je opustil a měl kecy na holky, ale už je nejvyšší čas, pohnout se dál, to není manželství, ale očistec a to nemá za potřebí. Kašle na happy family, at se jde Harry bodnout. Navíc, když nemůže MIone pracovat ani na ministerstvu, tssss.

Fanny

10)  Fanny (01.01.2014 17:05)

Tak a teď už z toho nemůžou zase nešťastně vycouvat. Draco to krásně shrnul a zase by mohlo být chvíli, hezky, ne? Bez Pottera za zády. A třeba by se Hermiona mohla konečně rozhodnout k tomu, že svého manžela pošle k vodě. :)

Skvělé, Florence!

9)  Alby (01.01.2014 16:44)

Ja chcem happac ako fretka. Maju na to pravo, svoju chybu zaplatili 10 rokmi v nestastnych vztahoch. Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Ved boli vianoce.;)

8)  Kejt (01.01.2014 13:51)

No jo hepáč, ale po skoro 20 letech v Azkabanu! ale dobře, byl to skoro hepáč... Juhu huuuu těším se.


Florence

7)  Florence (01.01.2014 12:29)

V MOZAICE měli hepáč! Na tom si trvám :D
Ale myslím, že se vám Scorpův epilog bude líbit ;)

6)  Kejt (01.01.2014 12:17)

No a kdo by nebyl paranoidní? Copak si jim dvěma dopřála nějaký happyend, spolu? Pak se div a k tomu sama vypouštíš hlášky, že to bude tvůj happík... ale tím líp, těším se na Scorpovo a žijou spolu šťastně do dnes... co bude s Harrym je mi celkem jedno, hlavně, když se nebude Mione a dětem plést do cesty.

Florence

5)  Florence (01.01.2014 10:06)

Camil, zabít Harryho Pottera? Teď, když máme před sebou ještě 4 kapitoly a epilog? To teda nevím Jasně, Zradu mám sice už dopsanou, ale všechny kapitoly ještě musí projít přes skvělou Cam, které jsem zrovna odeslala 12 kapitolu. Neboj, nebudeme to zdržovat ;). Díky moc!

Kejt, ty už seš normálně paranoidní :D. Chudáku, já jsem tě svými povídkami tak zničila, že ty už normálně předpokládáš antické tragédie! Moc ti děkuji, drahá Kejt!

Vandi, jasně, že se k sobě hodí, je to Dramione :D. Naštěstí, kdybych psala něco jiného, tak byste mě asi zakously, ne? Hihihi! Moc děkuji!

Vanda

4)  Vanda (01.01.2014 00:52)

*Draco, prepac to opravovanie ma stve

Vanda

3)  Vanda (01.01.2014 00:51)

Potter... Ja ho... Grr... No, Seamus... Eech... Je fajn, no:D :D :D Tak Theo kope za jej tym, he?:D Joop, Dravo a Hermi sa k sebe hodia :D Tesim sa na ďalšiu!:D
P.S. Prepac, som na mobile

2)  Kejt (31.12.2013 21:32)

No, doufám že ta věta o úplném konci neznamená nějakou antickou tragedii! typu, Draco a Mione záhadně zemřou a truchlící Potter umístí děti někam a bude dál trajdat po světě. Takže teď jen, jak donutit podepsat Pottera ty papíry... že by úniky informací ve Věštci? Rose je statečná holka a miluju Albieho, JO:-) Flo, díky je to prostě dokonalé, víš, to že jo?

Camilla13

1)  Camilla13 (31.12.2013 20:43)

Až do úplnýho konce... Krása! Moc díky, Flo! Harryho Pottera bych nazvala mnoha jmény....ale slušné by nebylo ani jedno a snad bych byla schopná popsat aspoň půl stránky...prostě debil! Nechceš ho zabít? Pěkně prosím, smutně koukám. A menší dotaz, říkala jsi, že už máš dopsaný epilog, tak nechceš ve vydávání kapitol nasadit určité tempo? Těším se na další, chci vědět, jak to s nimi nakonec dopadne, ti dva prostě musí mít svou verzi šťastně až do smrti a hotovo! Jinak přeji krásný nový rok 2014 a s ním spojené silvestrovské oslavy!

1

>