Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Welcome home, dear Harry :)

Děkuji Cam a vám za komentáře!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

14)  Florence (18.01.2014 11:19)

Ann, hihihi. To bys asi nebyla jediná, tohle by mi neodpustilo víc lidí :D

Kejt, já vím, ale já jsem se nakonec rozhodla, že kapitolu přidám až budu mít zpátky od Cam epilog, abych ten mohla přidat hned následující den. Protože kdybyste pak měli čekat na něj, asi by to bylo horší, ne? A neboj, na svět HP určitě úplně nezanevřu. Nedávno jsem projížděla své staré rozepsané povídky a zjistila jsem, že tam mám dva HP ff povídky rozepsané, takže se k jedné asi vrátím. A myslím, že teď po Zradě budu mít chuť na tu povídku Rose/Scorpius, co mám rozdělanou .
Víš, že já jsem původně taky začínala na Snamione? Ale jak jsem objevila kouzlo Dramione, už jsem se nějak nemohla s myšlenkou Snapea a Hermi nemohla ztotožnit. Přece jen... je to její učitel! Já jsem teď stará asi jako Hermiona ve většině povídek (ty, ve kterých je v sedmém ročníku) a pár mých učitelů je i věku Snapea a když si to uvědomím, tak mi nejen ta představa nepřijde vůbec lákavá, ale zároveň si uvědomím, jak velké by to bylo zneužití pravomocí učitele.
A Zlodějka byla skvělá. Fakt jsem si to užila, no knížka je teda samozřejmě lepší, ale film byl taky dobrý.

13)  Kejt (18.01.2014 00:29)

Ouuu, tak marně vyhlížím další Zradu a nic, Flo, ty nás napínáš... Na druhou stranu vím, že se blíží konec a nechce se mi s nimi loučit. HP v tvém podání, to je skvost, máš velký dar psát a Draco s Hermionou v tvém podání, to je zážitek! Navíc si dokázala plynule navázat na JKR a jít dál, rozvinout jejich příběh tak, že je uvěřitelný. Natolik jsem se sžila s tvou verzí příběhu po Bitvě, že když čtu jinou povídku, tak si říkám, moment, to nesedí, Hermiona je přece s Dracem:-) takže smekám, hluboce smekám. ANo, těším se na Laikni mně, přesto doufám, že se někdy k zase vrátíš k Dracovi a Hermioně. Já původně zapřísáhlá fanynka Hermione a Severuse jsem zcela propadla tvé Mione s Dracem. Pasujou k sobě snad ještě líp. Sedí si věkem, oběma to pálí, dokážou se spolu špičkovat a tvůj Draco postupně vyzrál, změnil se a přitom v něm zůstalo kus toho mizerného Zmijozela, který nám pije krev a k tomu říkáme JO. Moc děkuju, že se s námi dělíš o takový příběh. A doufám, že se líbila Zlodějka.

12)  ann (17.01.2014 18:35)

Flo, četla sem tvůj komentář kousek níž.....opovaž se to přepsat na sad end! To bych ti vážně neodpustila.

PS: i když pravděpodobně(tím myslím na 100%) bych i tak četla dál tvá úžasná díla.

Florence

11)  Florence (16.01.2014 10:04)

Děkuji ti, Mirko!

10)  Mirka (15.01.2014 22:32)

:) Díky, je to super!!!

Florence

9)  Florence (14.01.2014 12:52)

Já? Šoufky? No, to teda nikdy :D

Nosska

8)  Nosska (14.01.2014 12:38)

Neříkej dvakrát, Flo, beru Tě za slovo. A běda, jestli si ze mě děláš šoufky

Florence

7)  Florence (14.01.2014 11:57)

Moc se omlouvám, že na vaše komentáře odpovídám tak pozdě, ale škola je teď před pololetím šílená, takže pořád nestíhám

Camil, že je to až moc happy? Mě to přijde moc takový veselý a šťastný, možná bych to měla ještě přepsat a dopřát vám nějaký pořádný sad end, co? . Moc ti děkuji!

Kejt, já jsem sice přemýšlela, že by se mohli pořádně poprat, ale pak prostě... přece jen je mi skoro čtyřicet a myslím, že jsem Draca nepopsala jako typ člověka, coby použil svoji fyzickou sílu, když má v možnosti použít místo toho manipulaci. Tohle mi pro oba přišlo víc přirozené, tak jsem to tak taky použila. A jsem moc ráda, že si s tím spokojená i ty. Díky ti moc, Kejt

Nossko, malá Lil je taková celá roztomilá.Malá kopie Hermiony, není divu, že má pro ni Draco takovou slabost. Pořád máš obavy? Hihi, myslím, že jsem vás úplně odnaučila čekat hepáče, co? Zrovna když já mám nějakou náladu na něco happy :D. Moc ti děkuji!

Vandi, Harry je na to šílený dost, co? No, uvidíte s příští kapitolou. Moc díky!

Lutemo, líto? Ha! To je dobře, to jsem chtěla... ale ne moc líto, jen tak trochu líto. Ono je lehké se nechat unést Dracovým nebo Hermioniným pohledem, ale je tu i Harry a ten má svůj vlastní pohled i příběh a jeho nejde opomenout. On je opravdu zlomený a zničený. Asi byl příliš hodný na to, aby mohl zabíjet, i když zabíjel ty špatné. To člověka prostě zničí... Moc ti děkuji!

Ann, no uvidíme, co ještě s Harrym bude. Čeká nás už ale jen poslední kapitolku a epilog a bude to. Jo, Hermi a Pansy, to jsem jim prostě musela dopřát. Hermi si to zasloužila a Pansy ostatně taky. Potřebuje nějakou kámošku, když je sama obklopená svýma třema zmijozelskýma kámošema. Myslím, že s Adriou jako kámoškou moc spokojená není. Moc ti děkuji!

6)  ann (13.01.2014 12:43)

Flo, jsi úžasná!!!
Upřímně, sice trochu lituju(ale jen ždibec)Harryho, ale sem ráda, že bude pryč. Doufám, že se nějak vypaří a problémy už víc nebudou.
Konečně Pansy a Hermiona spolu...u tý scény v kuchyni, jsem se křenila na obrazovku jako blázen.
Vypádá to, že se to blíží k pořádnýmu Happy endu, tak doufám, že tam nic neprovedeš.
Těším se na dálší.
Jsi prostě nejlepší, co se týče psaní Dramione.

PS: Beru zpět, co jsem řekla o Harrym. Není mi ho líto, může si za to jen on sám.

5)  lutema (12.01.2014 22:44)

Páni, tak střetnutí Draca s Potterem mě fakt dostalo Nevím, jak jsi to dokázala, ale doteď jsem měla chuť Pottera zahrabat pod zem a teď....je mi ho normálně líto. Teda, pořád je to trotl, ale je to taky chudák, zlomená troska. Úplně mám z toho husí kůži. Díky, Flo. Tohle byla fakt nádhera

4)  Vanda (12.01.2014 22:14)

Skvelá kapitola!!! Som rada, že sa už usmierili a ten koniec... Draco mu dobre povedal, dúfam, že Potter sa uvedomí a nevykríkne za mini Cruciatus, alebo Avadu a tak... Teším sa na ďalšiu!!! :D

Nosska

3)  Nosska (12.01.2014 21:31)

Dneska jsem vyhlížela Zradu už od rána:) Moc hezky a mile napsaný, nad slibem malý Lil jsem se usmívala jak měsíček na hnoji.
Pak se vrátil Ten, co to všechno spískal a začla jsem se bát. Ovšem Blaisova zmínka o Temži mě však rozsekala Během konfrontace Draca s Harrym jsem se celekm uklidnila. Ale pořád mám obavy z toho, jak to skončí Doufám, že nás budeš napínat jen do zítřka:p

2)  Kejt (12.01.2014 21:29)

Ty jo, tak to jsem nečekala, kultivovaný rozhovor na úrovni:-) Draco to vystihl přesně, tak snad to Harry pochopí, jen nevím co bude dál, nechá se zabít, zabije se, nebo odejde, případně se prostě "jen" rozvedou? Flo, díky je to úžasné a geniální, smekám před tebou, takový pěkný dialogy, sladká Lily, smutnej Albie, utrápená Rose. A k tomu tak zraněnej Harry, jeden se sice může ptát, jestli by to bylo jiné, kdyby se léčil, chodil na terapii, ale už to nejde vzít zpět, že?

Camilla13

1)  Camilla13 (12.01.2014 20:32)

Páni! Tak Potter mě teda dostal! Mazec...Ale bylo moc hezký, jak se Miona s Pansy zase usmířily a jak se Albie dozvídal o svém dětství. A zlatíčko Lily se svým strachem z hádek. Chudinka malá. Moc díky za kapitolu. Doufám, že ta poslední a epilog budou brzo. Upřímně se děsím, co jim hodláš provést. Tohle totiž na tebe vypadá až podezřele moc dobře, co se týče happy endu. A stejně Pottera nesnáším. Tečka.

1

>