Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Dneska je to delší ;)

Díky Cam a díky vám za komentáře!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

12)  Florence (25.12.2013 18:34)

Kejt, ha! Postižený Potter na věky, věřila bys, že to mě ani nenapadlo? Že by má mysl, která se v tomhle vyžívá nějak změkla? :D A ano, věřím, že kdybych to udělal, musela bych se Rose a Scorpovi tvrdě zodpovídat . Moc ti děkuji!

Vandi, no, povídka ještě nekončí, takže možná se ještě nějakých vyrušení dočkáte, když je máš tak ráda

Vanny, jé, ahoj! Tobě to nepřijde vtipný? Já se docela bavila, když jsem to tady utnula . Moc ti děkuji!

11)  Vanny (25.12.2013 13:26)

Ale no ták! To není vtipný!
Jestli je ještě někdo bude rušit, tak jim udělám čáru přes rozpočet. :D
Je to úžasný Flo, už se těším na další kapitolu.

Vanda

10)  Vanda (24.12.2013 10:54)

Ale v tom "zas" zmysle, že ich zas prerušil nejaký chrabromilčan, ktorého zatiaľ nemám rada :D

9)  Kejt (23.12.2013 12:34)

Ne, to prostě neuděláš, žádný nemocný či postižený Potter, kterého nemůže Hermiona opustit!!! grrrrrrr, to by tě snad zabily i ty děti, nejenom my! Když už tak klidně státní funus, Harry promin, ale v téhle povídce seš prostě vůl:-) To dohazování je sladké, Scorp a Rose a tiše doufám i v Albieho. jo jo, skvělá kapitola, díky

Florence

8)  Florence (22.12.2013 18:08)

Fanny, nemůže, ne na dlouho. Ona by se na stejnou stranu k Harrymu Potterovi nepostavila ani kdyby jí za to měly platit :D.
Tady Harry moc velkej mazel neni a já mám asi jen štěstí, že tady není žádná z jeho příznivců ze Zrady I. To, co jsem za ta léta udělala jemu, no, to není moc hezké .
Děti to mají naplánované do puntíku. Nebo alespoň tam, kam jejich oči mohou vidět ;). A já si teda myslím, že Draco a i Hermi budou nakonec ochotně spolupracovat, ne?
Díky moc!

Fanny

7)  Fanny (22.12.2013 18:02)

Co zase ten Potter kde zkazil... Mazel nemazel, z tohohle příběhu bych ho zkrátka úplně vyškrtla...

Jak tak sedí v rodinném kruhu... Nemůže to být jinak, než jak to teď vypadá. Už jen proto, že si děti daly tolik práce s plánováním. :D Rose s mašlí... Taky bych se divila
Plno skvělých hlášek a špeh nasazený k Pansy. Nicméně doufám, že i ta se umoudří a bude jim přát. Nemůže jim to kazit, že ne?

Florence

6)  Florence (22.12.2013 17:50)

Lutemo, Rose s růžovou mašlí by asi vyděsila každého. už kvůli tomu, že by se ta barva třískala s jejími vlasy. A ten velký, sladký úsměv k tomu... já se divím Dracovi, že s křikem nevzal nohy na ramena :D . Moc ti děkuji!

5)  lutema (22.12.2013 17:42)

Ty děcka jsou prostě úžasní. A Rose s růžovou mašlí, to je podobná představa jako čert s andělskými křídly :D tihle dohazovači Pottera seniora určitě zničí, jsem si tím jistá A pak ovládnou svět, samozřejmě.
Ale ten konec, to jsi nám čtenářům neměla dělat, teď budu nedočkavě každých 5 minut klikat na stránky, jesti jsi už nepřidala novou kapitolu
Děkuji, Flo!

Florence

4)  Florence (22.12.2013 17:22)

Vandi, zas? Vždyť je přerušil poprvé! Chudák Seam a on to myslí tak dobře! Jop, Albie se nám dostává do puberty :D. Chich! Díky ti!

Camil, no, ta tvoje obava Camil... ta by teda mohla být oprávněná. Děcka jsou možná odhodlanější, než je Draco. Snad je jejich spojená síla i větší, než je ta Harryho Pottera z Makedonie :D. Pořád trvám na 15 kapitolách. Už píšu 13 (dneska ji snad udělám) a už vím i to, co bude v těch zbylých takže jo, bude jich 15 + epilog... asi :D Díky moc!

Percy, no, to by ty zprávy nebyly zas tak špatné, ne? Ale ne, Harry neumřel... bohužel :D . Myslím, že ti dva malí zas tak dopředu nemyslí. Asi jsou ještě tak trochu ve věku, kdy jim líbání nepřijde tolik přitažlivé. Tahle kapitola byla opravdu nějak dlouhá, že? Přes 4 tisíce slov se mi povedlo... no, další bude o trochu kratší, ale celkově se mi děje, že u Zrady II. nemá kapitola míň, jak 3 tisíce. Moc díky!

3)  Percy (22.12.2013 15:23)

Potter senior zomrel a Seamus je posol zlych sprav? Ale nie,taka naivna nie som :D
Rose a Scorp su skvely, len bude vtipne, ked budu chodit spolu oni dvaja a aj ich "rodicia".
Tato kapitola smerovala cely cas k niecomu dobremu, takze ma ten konec vobec neprekvapuje :D ale ta dlzka, Flo klobuk dole, toto bolo skvele citat a ta predstava Rose v sukni s maslou a Scorp uhladzujuci si vlasy, ktory chce len Lil ako sestricku. Jednoducho cute

Camilla13

2)  Camilla13 (22.12.2013 14:09)

Co ten blbec zase chce?! RUŠÍ!!! Mám takovou obavu, aby to nebylo něco s tím ignorantem, co ho chci vidět pod zemí. Každopádně...dohazovačská dvojka (trojka) mě naprosto uchvátila....děsivý úsměv s mašlí Do toho, děcka (a Miono s Dracem)!!! Moc díky za kapitolu, těším se na další. Pořád ještě "trváš" na těch 15 kapitolách? Tak na to si počkám.

Vanda

1)  Vanda (22.12.2013 13:02)

A sakra. Čo zas Finnigan chce? Sakra, sakra, sakra! Rose a Scorp sú teda dvojka :D :D :D A ešte aj ichspech Louis :D :D Úžasná kapitola a teším sa na ďalšiu... Albie používa pubertálne výrazy? :D

1

>