Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/love086.gif

Rose je moje kamarádka, tati!

Moc děkuji Cam a vám za komentáře :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

18)  Florence (09.12.2013 21:32)

Ne, myslím, že vás tentokrát nebudu týrat :D

Fanny

17)  Fanny (09.12.2013 20:26)

Slyším, vlastně vidím dobře??? Nehodláš nás týrat? Fakt tu bude svítit sluníčko s občasným mráčkem minulosti?

Florence

16)  Florence (09.12.2013 09:42)

Jé, ahoj, Fanny! Ráda tě tu zase vidím!
Jo, přestřelila, ale zase na druhou stranu její hodné dítě dělá problémy a na to ona není zvyklá. A jo, je to pravda, že v tom Rose tak nějak prsty má, i když k tomu kluky vysloveně nenutí. Ale skvělá kámoška, to teda je. Budu se snažit, aby z té hezkosti neubylo ;)
Diky

Fanny

15)  Fanny (08.12.2013 17:18)

Pansy přestřelila. Šklebím se na ní za monitorem, jak jen můžu. I když mám Pansy s Blaisem ráda. A Draco má opravdu skvělé přátele. Neměla by do toho zatahovat Rose. Naopak Dracova reakce mě pobavila. :D ( Vážně jsi nám neřekla, co provedli??? Mě to tak zajímalo! )
Celkově si říkám, že je to zatím takové... vážně hezké. Samozřejmě hořká minulost tu bezesporu je přítomná úplně všude. Ale jinak...
Díky, Florence.

Florence

14)  Florence (07.12.2013 20:24)

Hlásím, že tahle teorie časově nevychází, holky. Rose se narodila dokonce až po Scorpovi, což znamená, že Draco a Hermi se v té době nestýkali.

Maři, ach, ty chudinko, tys k tomu byla až takhle tvrdě přinucena, jo? No, to tě lituju, žes u mé Zrady musela tolik protrpět . A asi tě zklamu, ale Hermiona je jako matka zrovna v tomhle případě úplně jistá :D :D. Díky ti!

Kejt, Harry ten podezřívá Hermiona porád. Od té doby, co přišel na Draca se toho asi jen tak nezbavil...

13)  Mařka (07.12.2013 18:40)

Hele počty mi nikdy nešly, takže to úspěšně ignoruju. Muj mozek je dostatečně línej na to, aby zkoumal možný mezery mých myšlenek. A na to, co si myslí pan Potter sere pes, to musí vědět už dávno... že to neni Hermiony

12)  Kejt (07.12.2013 18:27)

Mno a má na to Rose vůbec věk? Aby byla Draca? Co na to vlastně říká pan Potter, že má dceru ve Zmijozelu, podezírá Hermionu a nebo si bude pamatovat, že on tam měl skončit taky? Na pohled Rose se těším.

11)  Mařka (07.12.2013 17:34)

Takže, jak jsem řekla, vrátila jsem se a se mnou přišel zákon. Musela jsem si teda přečíst i první část zrady, protože asi ani muj prudce geniální mozek by nebyl uplně v obraze. A když řikam, že jsem musela, tak asi správně předpokládáš, že jsem byla přivázána k židli a okolo mě stálo pět stereoiďáků, který mi dali koňara pokaždý, když jsem uhla pohledem z obrazovky . Ano, je těžkě vyrůstat v rodině kulturistů.
Tak a mam další konspirační teorii, kterou už jsem si v hlavě tak ukotvila, že jí za konspirační dávno sama nepokládam. Myslim, že nejsem první (nikdy mi zrovna neřikali blesk), kdo si to myslí, ale Rose asi moc z Harryho výsostně nesympatický krve nepobrala, že ? A to z prostého důvodu: Matka není nikdy jistá! Tadááá
Call me genius (don´t be shy, I can handle it)

Florence

10)  Florence (07.12.2013 16:09)

To jsem moc ráda, Ewilan. Díky!

9)  Ewilan (07.12.2013 15:59)

:D :D Já tu povídku prostě žeru... :D :D
P.S. I jedno malé kouzlo může změnit svět

Florence

8)  Florence (07.12.2013 09:55)

Vandi, Hermiona je pořád Hermiona, možná trošku jiná, ale je to pořád ona. Jen je raději schovaná. Moc ti děkuji!

Vanda

7)  Vanda (07.12.2013 09:52)

Krásny diel, vážne. Nenapadlo by ma, že v Hermione toľko ostalo z tej starej dobrej Grangerovej:D Rozhodne sa teším na ďalšiu...

Florence

6)  Florence (07.12.2013 09:48)

Kejt, o Rose se neboj. Kdyby ta už nikdy neviděla Harryho, byla by šťastná jako blecha, ale o tom až v šesté kapitole

5)  Kejt (06.12.2013 22:52)

No, mne Potter nechybí, kdyby zůstal tam, kde je a k tomu se konečně rozvedli, budu jen ráda, Hermioně se uleví:-) ikdyby zůstala sama a nebyla s Dracem. Přesto doufám, že po tom všem, čím si prošla spolu budou. Albie bude rád, Scorpius také, nevím jak Rose a Lily, ale to daj:-)

Florence

4)  Florence (06.12.2013 22:26)

Nossko, copak Pansy, tak má k těm obavám dobrý důvod. Přece jenom, ona si ty události z minulosti pamatuje o trochu objektivněji než Draco. A je to jeho kamarádka, ta ho bude bránit zuby nehty, ale možná to bude až přespříliš. Pekelné trio (mimochodem, to pojmenování je skvělý :D) ještě řádit bude, ředitelka by si na to měla zvyknout ;). A Hermiona? Té bude příště víc, i když z jejího pohledu to nebude. Díky ti!

Kejt, až se Zachránce světa vrátí, tak ještě budete rádi vzpomínat na tu dobu, když byl v háji. Jop, Rose má se Scorpem a jeho mrzimorskou loajalitou a přátelstvím pořádné štěstí. Takového kámoše potřebovala, Scorpa i Louise. A neboj, Albie má dobrou paměť ;). Díky, moc!

Camil, myslíš? No, stát se toho může ještě hodně. Zrovna jsem začala psát sedmou kapitolu a tam se drží za ruce.Kluci a děvče budou ředitelce sladit život ještě dost dlouho, Rose nemá moc problém ignorovat autority a bojovat za to, co považuje správné. Kapitoly... zatím to nechávám plynout, uvidím, kam se dostanu. Díky ti!

Camilla13

3)  Camilla13 (06.12.2013 22:02)

No potěš, to nevypadá na šťastný konec pro Draca s Mionou. Nová malá trojka řádí?? Jen tak dále kluci a děvče. Moc díky, Flo. Jen by mě zajímalo, co se z toho všeho vyklube.....počáteční množství kapitol jsi teda přehodnotila, jo? Moc se těším na další. Těch NÁHODNÝCH setkání Draca s Mionou není NIKDY dost.

2)  Kejt (06.12.2013 21:08)

Oooom dnes jsou vánoce:-)))) Flo, ty si geniální, prostě geniální. ALbie, sladkej Albie, doufám že si časem vzpomene na strejdu Draca. Rose to nemá snadný, ach jo, celá škola je proti ni, ještě že Scorpa má a doufám, že i malej Zabini se nedá. Jo a za Pansy tleskám, krásně to vystihla, úplně přesně. Děkuju Flo a skláním se k zemi před tebou. Jen mne fascinuje, že okolo Hermiony jsou samí cizí muži, přátelé a "Záchrana světa" je někde v háji. Sakra.

Nosska

1)  Nosska (06.12.2013 19:39)

:D :D :D Tady nám někdo žárlí aniž by o tom věděl...
Dokážu pochopit i Pansy, že se o Draca teď bojí
Je moc hezký, že jeho vztah k Albiemu nezmizel :)
Co provedlo "pekelný trio" tentokrát?
Prosím, prosím, bude příště víc Hermiony? Nebo se záměrně vyhýbáš jejímu pohledu?:p

1

>