Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Pokračování kumbálu

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

4)  Florence (24.05.2019 09:11)

Shmash, konečně, že? Já myslím, že jeho sestra a teď tak trochu i Lexi jsou pro Ezru jediné zdroje lidskosti. Taková brána z toho jeho šedého světa. Moc děkuji!

Crystal, ahoj! To chápu. Lexi alespoň by si ten šťastný konec zasloužila. No, uvidíme :D Moc ti děkuji!

Katuš, já mám pocit, že teď píšu pomalu jako šnek. Nějak nic nestíhám. Příští týden se vracím domů a mám pocit, že bych si měla zasloužit dovolenou, abych si z téhle dovolené mohla odpočinout :D Příští kapitole je z pohledu Ezry, tak se jeho pohledu dočkáš Mco ti děkuji za komentář!

3)  Katuš (23.05.2019 16:52)

Ahoj, Flo. Píšeš rychleji, než já čtu :D :D . Takže zase komentík ob dvě kapitoly. Věděla jsem, že Bílá nevěsta je Ezrova sestra, ale pěkně jsi mi zamotala hlavičku, to se ti musí přiznat :D :D :D . Tato kapitola byla krásná. Bolestná a krásná. Doufám, že se v příští kapitole objeví pusa z Ezrova pohledu. Třeba proč to udělal a co si o tom myslel.

Velice se těším na pokračování. Měj se krásně!

2)  crystal (23.05.2019 10:30)

Teda už dlouho jsem tak moc nedoufala v happy end, uplně mě z toho všeho mrazí a jsem šíleně zvědavá, jak tohle celé dopadne.. ale nějak nevěřím, že by měl Tys Odboj, ale ráda se nechám překvapit

Shmash

1)  Shmash (22.05.2019 16:16)

Jeee tak konečně Mam z toho vážně radost, i když z toho očividně nebude nic dobrého :( Mluvit o Ezrově sestře byl očividně dobrý způsob, jak z něj dostat nějakou tu lidskost :D Jsem zvědavá, jak to bude dál, a hlavně jestli jeho sestru vážně má odboj, nebo ne.
Moc se těším na další díl a děkuju

1

>