Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Přidávám se zpožděním, ale kapitola je alespoň o to delší. Užijte si ji!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

4)  Florence (20.05.2019 21:37)

Katuš, se státnicemi na tebe myslím! Moc doufám, že ti to dopadne dobře. Vím, jaký to je stres, tak doufám, že už se budeš moc brzo zase volně nadechnout
Já si lenošení tolik nedopřávám, alespoň teda ne tolik kolik bych chtěla. Dovča je ale zatím parádní :D
Ochránce je spíš taková předzvěst změny Moc děkuji za komentář!

3)  Katuš (19.05.2019 21:42)

Ahoj, Flo, promiň, že jsem minulou kapitolu nekomentovala. Momentálně šprtám na státnice a většinou jsem tak jenom na mobilu a tam by se mi komentář špatně psal.

Každopádně doufám, že si užíváš zaslouženého volna a když tě nebaví lenošení, tak píšeš nám, závislým na Tvých povídkách další kapitolu. A doufám, že tě to psaní baví víc, než lenošení :D :D :D .

Obě kapitolky byly parádní. Z minulé jsem sice byla malinko rozporuplná (už ani nevím proč, prostě pocit), tato mě ale nadchla. Jakmile jsem se začala orientovat v čase (malinko mě mateš časovými posuny, ale to nevadí, tak si to přečtu dvakrát, alespoň najdu další věc, kterou jsem před tím přehlídla). Malinko nevím, co znamená příchod Ochránce do skupiny, ale doufám, že nic strašného. Myslím si, že Lexi dá za chvíli Amosovi vale, protože je zřejmé, že jí Levant přirostl k srdci, jenom si to zatím neuvědomila a i kdyby si to uvědomila, tak by nevěděla co s tím kvůli rozdílným světům. To objetí jsem fakt nečekala. Ale bylo moc milé :) :) :) . Jsem velice zvědavá na pokračování. A taky jsem zvědavá, jestli se Levant dokáže vymanit z šedého světa.

Užívej volna!!! Pa!

Florence

2)  Florence (18.05.2019 22:30)

Lis, jojo, Ochránce se v příběhu ještě párkrát objeví. Moc ti děkuji za komentář!

1)  Lis (17.05.2019 16:56)

Ahojky, tak se to začíná hezky mezi nima vyvíjet a jsem zvědavá na Ochránce, ten by mohl mít ještě významnou roli. Jinak moc děkuju za kapitolu, zase skvělá

1

>