Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Dneska je to pohled Ezry

Kapitola je tentokrát trochu kratší, ale rozhodně je důležitá, co se obsahu týče.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

6)  Florence (07.05.2019 03:25)

Ronnie, ráda od tebe zase slyším! Jó to chápu, já jsem občas dělala to, že jsem počkala až to autor napíše celé a pak jsem si teprve celou povídku přečetla, protože jsem netrpělivá, když se do příběhu zaštu.
Dobrý nápad s Bílou nevěstou
Děkuji za komentář!

5)  Ronnie (06.05.2019 19:18)

Je to úplne, ako hovorí naša docentka, báječné
Komentujem až teraz, pretože si nechávam kapitoly, tak aby som ich mohla čítať viac naraz, preto je skvelé, že pridávaš dvakrát do týždňa, stále je to málo, ale vždy sa teším, na stredy a nedele, vďaka tebe sú tie dni o čosi príjemnejšie
Biela nevesta? Tys? Ezrova sestra? Skvelé teším sa na ďalšiu

Florence

4)  Florence (05.05.2019 04:15)

Já zase moc děkuji za komentář, Lis!:)

3)  Lis (04.05.2019 19:18)

Opět skvělá kapitola, děkuju

Florence

2)  Florence (02.05.2019 07:05)

Ahoj, Katuš! Já si myslím, že zlí lidé se převážně stávají zlými pod vlivem okolí. Tedy ano, pořád existuje svobodná vůle a každý se nakonec musí rozhodnout sám, ale naše okolí nás hodně formuje. Kdyby se Ezra narodil v Kraji, mohl jeho život být úplně jiný. Nebyl by to prostě ten Ezra, o kterém teď píšu já. Samozřejmě, pak jsou tu ti nemocní lidé, kterých se to netýká.
Bílá nevěsta, na to můžu říct jenom - :D :D :D
Moc ti děkuji!

1)  Katuš (01.05.2019 21:17)

Ahoj, Flo. Musím říct, že vždycky přemýšlíme nad tím, jak je ten člověk hrozný a jak něco tak špatného může udělat, ale ty jsi dokázala říct proč. Protože ho to tak bylo učeno. Kolik takových lidí máme ve společnosti! A vlastně si nikdo neuvědomuje, že ta chyba začala mnohem, mnohem říct, než se ten člověk narodil. I když, pravda, jako budoucí speciální pedagog vím, že někdy chyba není o výchově, ale v mozku a nemocech. Promiň mi můj filosofický komentík, prostě jsem se nemohla udržet. Kapitolka byla parádní jako vždy. A...že ta Bílá nevěsta byla ségra Ezry? Těším se moc na neděli :)

1

>