Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/leda ve snu!.jpg

Sestra, bratr, drogy a otec, Vážení!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Ada

4)  Ada (08.06.2012 13:32)

Opět vám moc děkuju, děláte mi radost ;) Niky, kapitol mám napsaných jedenáct a ještě jich určitě pár napíšu, takže tak do nějaké patnácté kapitoly to bude každý den v 10:00, Ree mi to už nastavila. Jinak kapitol bude celkem dvacet ;)

Czistoslava

3)  Czistoslava (08.06.2012 12:05)

To bylo divný ... taťka vypadá, že se schovává za nějaký neutrální postoj. Nepřijde mi, že by byl až tak nad věcí. Aůe proč by se držel zpět když už jsou děti samostatné?!

2)  Kejt (08.06.2012 11:56)

hmm, tak asi to není první holka, do které by nikdo neřekl, že jede v drogách, že? no, jsem ráda, že tatínek zafungoval. Matinka je na ránu, ale to je asi setrvalý stav. Jo, napsaný je to skvěle a je fajn, že to šlo tak rychle.

Niky

1)  Niky (08.06.2012 10:52)

Achjo, tak přece jen je to pravda. Doufám, že se z toho Vicky dostane. A matka se samozřejmě zajímá jen o to, co na to řeknou lidi, místo toho, aby se starala o Vicky, můra jedna
Jsem ráda, že jí to táta bez nějakých velkých řečí zařídil, ale stejně mě udivuje, že k tomu nemá víc co říct :p Mrzí mě, že s ním nemají ty vztahy lepší, když už mají takovou matku. Ale třeba se to zlepší
Doufám, že máš napsaných dost kapitol do zásoby? Nějak jsem si zvykla na kapitolku každý den
Díky a těším se na další

1

>