Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/ZSII.jpg

Tadeáš

 

Zmatený sen, naléhání a uvědomění si

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Iwka

4)  Iwka (22.11.2016 17:26)

Po hodně dlouhé době jsem zavítala na Bezhranice a když jsem viděla, že jsou Zelená srdce II., tak mé srdce poskočilo nadšením! Jsem moc ráda, že ses vrátila s pokračováním, jen prosím - nevyhrožuj, že to tentokrát nebude tak dlouhý, já chci, aby bylo, klidně ještě delší
Samozřejmě Tadeášovi asi žádná z nás úplně neodpustila. Ale každý dělá chyby a lidi se mění... No uvidíme, jak to půjde. Jsem taky moc zvědavá, co konkrétního se Alex přihodilo, že ji to poznamenalo, pár teorií mám. Snad si nechá pomoci a nějak se s těmi vnitřními démony postupně vypořádá.

Jsem ráda, že jsi zpátky a těším se na pokračování :)

3)  iris (20.11.2016 09:22)

Skoro až moc empatie od chlapa který to umí královsky pohnojit Copak se asi na Mali stalo, že ji to tak semlelo? Těším se na další dílek, díky

Alenka

2)  Alenka (19.11.2016 21:34)

Myslím si, že Lexa s Tadem zase někdy dojdou do fáze, kdy budou mít těsně "před postelí", nebo v ní nakonec skončí... Stejně je to kretén, za to co udělal.
Jsem fakt napnutá, co se jí na Mali stalo. Zatím to vidím na nějaké přepadení od nějakých chlapů. Ale ne - že by pokus o znásilnění...?! (To mě napadlo právě při tečce poslední věty. :D)
Těším se na další.

1)  Niki (19.11.2016 21:27)

WOW, jí se tam musela stát nějaká brutální morda :(
Je super že se Tada o ní stále snaží :)
Samozřejmě se těším na další díl <3

1

>