Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/thumbs/keira.jpg

Šestá

 

Něco o bolesti

 

15+

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2

4)  mary (12.11.2010 18:08)

se jí ani nedivím, že už se jí nechce žít :'-( Poprvé (a nebudem si nic nalhávat i naposled) se zamiluje a on jí opustí.
A co je to za úctu špehovat sidereus

Karolka

3)  Karolka (12.11.2010 16:44)

Rozdýchávám, rozdýchávám... Cítím ve vzduchu vzpouru a moc v ní doufám! Ona ho prostě potřebuje! No tak! Davide - Adame, ty přece poznáš, co je důležité a co nepočká!
Dnešní díl měl tmavě fialovou barvu, všimla sis? Jen na konci se do toho přimíchala trocha červené... Miluju ten příběh a miluju jak píšeš.

Astrid

2)  Astrid (12.11.2010 16:36)

Ja som šťastná, že si dala kapitolu.:D

To všetko o čom píšeš, je tak krásne vedené láskou, tvoj hrdina - "Keď muž miluje ženu."(už len keď to vyslovím, dejú sa divy v srdci) - ta sila ma cez monitor ubíja a ja musím smutne konštatovať, že mi dĺžka kapitol absolútne nevyhovuje. Toto dávkovanie ma zakaždým rozhádže a ja som momentálne skoro vytočená, lebo nemám čo chcem. ok, dosť o mne. Inak viem, že si asi časovo nestíhala, tak ja neprudím, či neco, ju?

TOTO je jedna z tých kapitol, také príjemné mravenčenie, lebo viem, k čomu to vedie, ona bude ten najvýšší element a čo potom!!! ach... ach, ach - asi tak nejak, mám malú predstavu. to bude láska, že nemá pojma.
Dojala ma časť s Ginou, ona je tiež jeho a musí sa o ňu starať a natiahol k nej ruku,
Táto sentimentálna vec, tento príbeh, to musíš vydať, ale myslím, že to je jasná správa.
Jednú jedinú kozmeticku chybičku to má a to, že Tvoj štýl písania doslova obnažuje Tvoju dušu a ja som rada, že ťa poznám. Chcem povedat, že o tejto poviedke to platí dvojnásob. (tak promiň, že se koukam)
táto kapitola, luxus ako vždy.

Nebraska

1)  Nebraska (12.11.2010 15:52)

Grr, pitomí upíři Chudák Mite, a to ještě netuší, co ji čeká. Nějak doufám, že proto, že je jiná už teď jako člověk, bude jiná i potom - a nakope jim zadky Nebo je aspoň odkáže do patřičných mezí a bude si užívat probuzeného lidství (Adamova, samozřejmě B) )
A Giny je mi líto, odpouštím jí ty její hry a nátlaky (dneska jsem prostě šlechetná )
Ehm, mohl by být další díl třebaaa teď? Ne? Tak teď? Nebo teď? Už? ;) No uznej, nechat nás na cestě do nemocnice je fakt nehezké

«   1 2

>