Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/cloud_castle_56.JPG

Jedno velké BIG surprise :)

Díky Cam a díky... za ty moc hezké výhružky.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3 4 5 6

7)  jani (12.11.2013 15:39)

na to stačí jediný: NO TO MĚ POSER!!!

Bosorka

6)  Bosorka (12.11.2013 15:19)

:'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-(
PS: Stejně svůj názor na Tima nezměním! A nemám ho ráda a ne a ne....
A teď jdu zbít své děti!

Florence

5)  Florence (12.11.2013 14:34)

Liv, no, pro tebe to zas tak velký surprise nebylo . Díky!

Karličko, jsem nesmírně ráda, že tě takhle kapitola ke komentáři donutila, to mi věř. A doufám, že tvá trávicí soustava neutrpěla moc velkou ránu, to bych si jen tak neodpustila. Moc ti děkuji!

Mimísku můj, já ti nechtěla horšit den, opravdu ne. A mrzí mě, že máš příšerný den. Doufám, že se nestalo nic hrozného a doufám, že se to všechno zlepší . Díky ti

Nossko, k Timovi se ještě nevyjadřuji, protože jeho role v Zámcích bude vysvětlena příště. No, jasně, že jí o tom Ceesay neřekl. I když mám pocit, že to byla jeho fatal failure, protože kdyby jí to řekl, tak by si asi řekla přesně to, co sis řekla ty, ale jelikož o tom nevěděla a získává informace jenom od jeho enemies, tak si může říkat jenom tak: "God, I'm so stupid! He lied to me!". A ostatně, jop, Ceesay se do toho plně zapojovat nemusel, ale to teda neznamená, že by se mi za ním do San Franciska vydala s lehkým srdcem. Zkrátka (koukám, že jsem se nějak rozepsala, co?), kdyby jí to řekl, asi by byl konec úplně jiný než jaký jsem vytvořila já. Moc ti děkuji!

Nosska

4)  Nosska (12.11.2013 14:06)

Já už to chápu...
Tim je tajnos agentos Interpolu, proto byl pořád někde kolem a zároveň o něm není v záznamech ani čárka. A oslovení flos bylo jen ujištění, předem moc dobře věděl, že to vyvolá nějakou reakci. (Vidíš, dneska na něj nenadávám :p )
Teď Ceesay, že jí o tom nikdy nic neřekl, je zcela logický, taky bych nikde nevykládala, kdybych měla v rodině "tak velký ryby". A že proti tomu nebojuje? To je jasný, pokud by ohrozil rodinu, musel by být zlikvidován, teď je pro jistotu jenom uklizenej... A Isa je na něj přilepenej, aby dával pozor, jestli si dává pozor. jediný, co mi stále vrtá hlavou je, jak ho mohli nechat vstoupit na území USA. Jižní Amerika by byla stoprocentně bezpečnější. Ale zase falešný doklady a historka o vyhnanci během převratu...

3)   (12.11.2013 14:05)

Dnes mám maximálne príšerný deň a ty si mi ho ešte zhoršila. Ak by som mala komentovať, nebolo by to pekné, takže:
jeden smajlo pre teba
a jeden pre smradľavého Tima (aké prekvapko, že v tých doskách o ňom nič nebolo)

Karlicka

2)  Karlicka (12.11.2013 13:57)

Flo, právě si mě donutila napsat můj historicky druhý komentář Akorát jsem se vrátila z pozdního oběda a myslela si, že si dopřeju klidné trávení, ale místo toho se mi žaludek svírá strachy! Chůdě Noemi! To je teda překvápko Už aby byla další kapča a já si mohla vydechnout.

Lived

1)  Lived (12.11.2013 13:46)


«   1 2 3 4 5 6

>