Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/cloud_castle_56.JPG

Hello?

Díky Cam za její úžasnou rychlost blesku <3 A taky vám, samozřejmě *nod*

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Florence

35)  Florence (28.12.2013 10:10)

Chudák Noe!

Twilly

34)  Twilly (28.12.2013 10:00)

No jo, chudáček Afrika, tak mě zabte!

Fanny

33)  Fanny (20.11.2013 21:18)

Florence, všechno beru zpět. Zabiju tě. Na příští sraz si vezmu litinový pánvičky a nebo tě aspoň praštím talířem. Skleničkou... Něčím!!!
Flower je tak jiná, než já. Tak úplně jiná. Tima bych se pravděpodobně pokusila aspoň praštit. Vztek, který už tak měla na Ceesaye bych hodila na Tima a ne neoprávněně. On ji svým způsobem lhal ještě stokrát víc. Doufala jsem, že v tom neměl prsty tak úplně. Bohužel měl. Na druhou stranu... To neuvěřitelné gesto s telefonem musím víc než ocenit. To bylo krásné.
Zahodit dva roky? Chápu ji, ale nevím, jestli jí za to proklínat, nebo obdivovat.
Se sklopenou hlavou kráčím k epilogu. A vůbec nechci vědět, co se z něj dozvím.

Florence

32)  Florence (16.11.2013 18:32)

Epilog je v administraci. Nebojte, nezapomněla jsem na vás, jen potřebuje schválení, ale adminky tady teď asi nejsou, tak ještě strpení, prosím

31)  Kejt (16.11.2013 18:27)

I já od rána číhám, Flo, je to děsný, udělala si z nás závisláky... ach jo. Vlastně je to šok, že už Zámky končí. Tvoje povídka pro mne na čas bude připomenutím, že snít je úžasný, ale že je potřeba dávat pozor na to, kdy se ze snu stávají právě vzdušné zámky:-)

Niky

30)  Niky (16.11.2013 18:25)

Tak kde je ten epilog? Já už jsem z toho čekání celá nervózní...

Florence

29)  Florence (16.11.2013 16:46)

S. to je úplně v pořádku. Já taky občas píšu z mobilu, takže to znám;). A jsem ráda, že vyhlížíš, moc

28)  s. (16.11.2013 16:41)

a nemas samozrejme vubec zac, spis bychom ti meli dekovat my za tak skvele povidky:)

27)  s. (16.11.2013 16:40)

achjoooo, kdyz si to ted ctu tak muj projev zni uplne barbarsky a nechutne a je tam plno preklepu a zadne hacky a carky, az se skoro stydim :D no jo, psani z mobilu

netrpelive vyhlizim epilog, jsem moc zvedava))

Florence

26)  Florence (16.11.2013 16:02)

S. hele, já jsme zase rády, že ty jsi v podstatě ráda. Jasně, není to moc fajn, ale no, máš pravdu, život není vždycky fajn. Moc ti děkuji

25)  S. (16.11.2013 14:56)

hele, ja jsem taky v podstate rada, ze to takhle dopadlo/dopadne... protoze jeste ani uplne nevim, jak presne to dopadne. kazdopadne s C. asi nebudou, to je jasny... a vlastne je fo ne najn (je mi to moc lito a mrzi me to) - ale na druhou stranu to uplne vystihuje zivot takovy jaky je.

a jestli bude nebo nebude s panem agentem... to jsem zvedava:)

Florence

24)  Florence (16.11.2013 09:31)

Ter, uteklo to nějak rychle, co? Já tou taky pořádně nemůžu uvěřit:(. Moc ti děkuji!
PS. Epilog už je v administraci

23)  Ter (16.11.2013 00:21)

Ani nemuzu uverit, ze uz je konec... doufam, ze se prece jen potkaji, treba i z dalky zahlednou.. ale nekdy clovek ziska vic tim, ze ztrati.. ale Tima proste rada nemam :-) kazdopadne uzasna povidka.. tleskam.. :-)

Florence

22)  Florence (15.11.2013 22:04)

Bosi: Ale to je přeci taky určitá forma bezpečí. Tim ji zná, zná ji moc dobře, možná víc jak Rika, možná dokonce víc jak samotná Noe. Já neříkám, že mě by se vztah na takovýhle základech líbil, ani neříkám, že bude Noe Tima milovat tak, jak milovala Ceesaye, protože první láska je jenom jedna a Noe je teď v důvěře i ve vztazích trochu poškozená, a neříkám ani, že Tim a Noe spolu vydrží na věky věků a nic je nikdy nerozdělí, já si jen myslím, že Noemi bude teď potřebovat něco, co jí dá pocit bezpečí

Vandi, já taky ne, to mi věř

Chocolatin, ještě bude epilog. V epilogu se toho ještě může stát. A Rika ještě bude v epilogu taky vysvětlená ;). Btw, ta profilovka je tématická. Ono to asi není nejlíp vidět, ale je to znak Interpolu (nicméně není moc hezký, takže hádám, že si ho brzy zase vyměním za něco hezčího). Já díky!

Tethys, sláva za tebe. Myslím, že máš v tomhle pravdu. Noe i Ceesay se můžou dočkat svých šťastných konců, jen ty konce prostě nejsou na konci cesty spletené. Možná nikdy nebudou tak šťastní, jako by byli kdyby je okolnosti takhle nerozdělili, ale pořád šťastní budou. Možná na tom stupni zas tolik nezáleží, důležité je, že to tak vůbec budou cítit. Moc ti děkuji!
PS. Mě je to taky líto, ale 27 kapitol je přesně o dvanáct kapitol víc, jak jsem plánovala. Ale po nich plánuji pokračování Zrady a pak zase svojí vlastní tvorbu ;)

Tethys

21)  Tethys (15.11.2013 21:42)

Víš, co, Flo? Ať mě klidně team Céčko ukamenuje, ale... já jsem šťastná.
Nebudu ti tady lhát, jako že nemám chuť brečet a začít mlátit hlavou o stěnu (nejlépe obojí naráz), ale jsem vlastně spokojená.
Céčko si najde nějakou hodnou a milou holku, která ho bude milovat i přes to všechno - tím samozřejmě netvrdím, že ho Noe nemiluje, ale někdy to prostě nestačí. Takže Céčko si najde holku, kterou bude milovat stejně (možná ještě více), než miloval Noe. Já si to tak alespoň představuju. Sooo... have a nice life, Ceesay.
Noe... Noe asi zůstane s Timim, pokud ovšem překousne ten detail s agentem. Sama nevím, jak bych se zachovala, ale myslím, že jestli to nebude Noe vadit, tak by to ostatně nemělo vadit ani nám, ne?
Doufám, že se ještě objeví Rika a můj milovaný Pan belgická pralinka.
Těším se na Epilog, i když je mi vážně líto, že Zámky končí.

Chocolatin

20)  Chocolatin (15.11.2013 20:57)

Chudák Noe, tak dlouho s ním byla ve spojení a najednou je konec? To už jako nic nebude? Nic?:p Třeba to dá dohromady s Timim... Přece jenom to bylo trochu drsné. Jo, jsem zvědavá, jak to dopadlo s Rikou. Snad dobře, vzhledem k osudu Noemi.:( Chjo, to je asi konec, co?:p Btw, nová profilovka?? Díky za kapču!

Vanda

19)  Vanda (15.11.2013 20:37)

Achjo... Ale ja stále nemôžem uveriť, že Zámky zajtra končia...:'-( :'-( :'-(

Bosorka

18)  Bosorka (15.11.2013 20:21)

Bezpečně? S někým, kdo pravděpodobně ví i značku tamponů, které používá? No... z toho bych fakt dobrý pocit neměla. A s trochou té paronii, že třeba mě takhle sleduje dál a že je to jen jeho další úkol... Ať žije láska.

Florence

17)  Florence (15.11.2013 20:16)

Vandi, jop, v epilogu se i dozvíte, jak to dopadlo s Rikou. Přece jen taková součást Noemina života nesmí být opomenuta :D. A díky, díky, díky ti! Jsem moc ráda, že je tu někdo i na Timiho straně.

Nossko, chjo, chjo, chjo... kolik času? Uběhnout čtyři roky, tenhle spoiler si snad můžu dovolit. Všechno líp promyslet říkáš? A co by vymyslela? Já nevím, tahle situace je celá pořádně na palici. (Proč to jen ta autorka tolik komplikuje, co? :D). Jistě, mohla se v tom plácat líp a to jistě po téhle kapitole ve své dějové lince ještě bude, ale co by vymyslela? Zvlášť když Céčko ani nevypadal, že by to chtěl probírat. No, upřímně jsem ráda, že se vina svedla na Tima a ne na mě :D. Díky ti!

Anni, propably, co? To bylo pěkně... ani nějak neumím vymyslet správné přídavné jméno (je pátek :p). Každopádně doufám, že nejde začít nenávidět i mě. A jop, zítra budu čekat, jestli jo nebo ne ;)

Bosi, takže žádné ovace nečekáš? Jop, se Ceesayem se to pořádně pokazilo, co? A to probably... to bylo jedno velké sbohem . Tim, situace s ním a s Noe je fakt podivná, to minimálně. Prakticky ji sledoval a věděl o ní víc věcí, než by na začátku vztahu měl vědět. Nicméně si myslím, že Noe se teď bude potřebovat cítit bezpečně a i když to pro ni nebude možná to úplně nejzdravější. A pan Norský diplomat bratránka má, ale je to taky politik Moc ti děkuji!

Bosorka

16)  Bosorka (15.11.2013 17:04)

A nemám z toho vůbec radost, že jsem ho odhalila...i když jsem byla první. :p
CHápu, že nemůže být s Céčkem...bylo toho zkaženého moc a ten telefon byla poslední rána z milosti, kulka přímo do týla.
Ale upnout se na pana "Já jsem rozomilý agent, co to dělal vlastně pro tvé dobro"? TO mi smrdí stockholmským syndromem, jak kráva LEž je lež... Taky skvělý základ vztahu. :p
Ta povídka byla krásná, skvělá a úžasně napsaná. Jen s tím koncem se prostě smířit nemůžu, to bych byla raději, kdyby pan Norský diplomat měl hezkého bratrance, co hraje na postu brankáře v NHL... ;)

1 2   »

>