Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.matove.estranky.cz/img/original/346/uvodni-obrazek.jpg

Co bude dál, po tom, co se stalo minule?

P.S.: Teď mi to dost trvalo, já vím, ale škola... shy

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

DarkMoon

14)  DarkMoon (17.12.2018 22:45)

No, povinnost to sice není Ale rozhodně to neskutečně zahřeje. Zvlášť v tý zimě... a při škole. A tak vůbec

Alenka

13)  Alenka (16.12.2018 12:56)

Brala jsem to jako povinnost, ozvat se. Obzvlášť když jsem před lety vůbec nekomentovala. Tak se tu pokusím trousit komentíky... ;)

DarkMoon

12)  DarkMoon (15.12.2018 16:08)

Ahoj Alenko Tak teď jsi mě dostala. Nečekala jsem, že sem někdo po těch letech (ty vado) ještě zabloudí :D Moc nás těší, že se ti to pořád tolik líbí a takhle to na tebe působí!

Alenka

11)  Alenka (15.12.2018 11:14)

Ahojky, holky, mám teď spoustu času na čtení, tak si dávám opáčko. A zpětně doceňuji popis Adamových rozervaných pocitů. Jsem si jistá, že už jsem to někde v komentáři u pozdějších kapitol zmiňovala, ale dostalo mě to znovu. Úplně to s nimi prožívám a dusím se v tom s nimi...
Moc se těším na další!

Bosorka

10)  Bosorka (17.12.2015 15:20)

Jen bych k vaší debatě upozornila, že u Darrena je tohle ještě horší, že je Alfa. To je prostě dominantní jedinec a tohle odmítání mu už z principu prostě dobře dělat nemůže... A myslím, že to jak se vlastně "drží" o něčem též svědčí... a už držím kušňu.

DarkMoon

9)  DarkMoon (17.12.2015 14:22)

Bedru, Darren taky o sve orientaci vedel a uz predtim se mu libil, takze se dalo cekat, ze u nej ten sok bude mensi a jop, starsi je. No, s tim lepsim zvladanim, to teda nevim :D i kdyz je fakt, ze pri tom, co na nej pusobi, klobouk dolu, ze se az tak moc dokaze drzet
Rozhodne by bylo lepsi se tomu poddat, ale to taky neni tak snadne, kdyz to pritom nechce...
A s tim jestli to vedel - no nevedel :D jako tahlo ho to k nemu, ale cloveka nekdo taky pritahuje i bez tohohle on si pak akorat rikal, ze mozna neco podvedome uz v tu dobu slabe vnimal, kdyz se mu libil na prvni pohled. Ale to porad nemeni to, ze tohle nalezeni probiha jenom o uplnku, ve vlci podobe. kolem sebe muzou dva dobu prochazet a vubec nic nevedet a treba se ani nedozvedet, kdyz se o uplnku nikdy nesejdou libil se mu a pritahoval ho, ale to se klidne dalo brat jen takhle. I jeho samotneho tohle prekvapilo ale jelikoz narozdil od adama to nenarazilo na "ja nechci" cast, tak ho jeho odmitani stejne vazne drasa.
A no jo, jenze chapat tuhle stranku kdyz se jemu samemu zhroutil svet taky jen tak nepujde...
Dekuju

Bedrunka

8)  Bedrunka (17.12.2015 12:35)

Vím, že to Darren nedělá schválně, chápu to volání v něm, je mnohem smířenější než překvapený Adam. Asi hlavně proto, že to zvládá mnohem líp. asi je to i o tom, že je starší(?) a má víc zkušeností. Naproti tomu pro adama je všechno strašně nové a svádí vnitřní boj nejen sám se sebou, ale i s vlkem, který se při té nezvyklé situaci srovnal a adaptoval mnohem lépe.
Tak nějak si myslím, že by měl dát Adam na ty vlčí instinkty, jinak se zblázní a bude to horší než to bylo. Vždyť i v lidech je zakořeněno lovit, aby přežili, bránit mladé a opatrovat rodinu - smečku. Prapůvodní instinkty jsou v nás stále, jen jsou teď podřízené civilizaci a tomu, co se smí a co ne.
Obulila jsem hlavně tu bezmoc na obou stranách. Ani Adam, ani Darren s něčím takovým nepoč...počkej!!! Darren to musel už cítit před úplňkem ne? Musel vědět, co je Adam, když ho uviděl a když přebíral smečku. O to horší to pro něj musí být. Ta vazba druhů nejde jen tak přetrhat. Jeden by musel umřít, ale není zaručeno, že by se ten druhý nezbláznil steskem. Navíc pokud jsou si předurčeni, jakože jsou, pak to Adam jako člověk zhoršuje svým odmítáním, a ani Darren to neponese moc lehce... tu touhu být svému druhovi tak blízko jak jen to půjde a tu bolest, že je odmítaný, že je nechtěný.. musí mu být strašně zle. To by měl Adam pochopit...
No, dlouhá cesta je před těma dvěma...
Moc děkuji, že se jí můžu účastnit

DarkMoon

7)  DarkMoon (17.12.2015 12:20)

Bedru, uch... až tak? :D
Pláčeš? Páni... To mě těší (víš, jak to myslím :D ) To je fajn, že až tak No, to, že když se horší smečka, mohl by se zhoršovat i Darrenův postoj k Jess, být dál s ní, je pravda, ale i nebýt toho by to udělal takhle. Možná o to šlo i předněji, když i zatím se v tomhle Darren držel. Nebýt nebezpečí totiž prostě zůstává ta hlavní věc, že musí být s ním a... no a trojka ho jako nenapadla. A i kdyby, tak jí to rozhodně teď nenavrhuje :D Nehledě na to, že by jí asi moc nevysvětlil, že vážně pořád miluje jenom ji. A z těhle důvodů s tím ani nezačínal.
Že tě překvapuju/překvapujeme :D mě těší, snad to zůstane i dál :D
No a to si piš, že nadšený není ani Darren Akorát to stojí ti to za to... to trochu vyznívá, jako by to dělal schválně :D :D
Děkuju

Bedrunka

6)  Bedrunka (17.12.2015 08:43)

A totální obrat!!! Nebo spíše pirueta jako kráva, kdy se jednomu točí hlava tak, že neví kde je nahoře a kde dole!!!
Adam se vzdal! Všeho! svého domova, svého života, své Jess... Jo, pláču!!! Zní to tak definitivně...hnusně! ale rozumím tomu rozhodnutí...se sebezapřením šel do něčeho, jen aby Jess uchránil před Darrenem. Ten vlk a Alfa zároveň je pěkně majetnický a důslednýá. Než aby adam riskoval Jessiin lidský život, rozhodl se vzdát se její lásky, vzdát se jí, jen aby se jí nic nestalo a nebyla ohrožená...Fakt doufám, že se to někde zlomí a A bude z nich taková hezká netradiční trojka! Ale co je netradiční? Dneska už je to vlastně docela běžné, dva chlapi a jedna ženská = Forever:D :D :D :D! Ale co já vím, dokázala jsi mě překvapit kapitolu od kapitoly!!!
darrene, ty zvíře! Já vím, jak tě to s Adamem žere a zároveň i těší! Vážně chceš jen bezcitnopu skořápku něčeho, co kdysi býval poměrně pohodový kluk i vlk? Stojí ti to za to? Vsadím se, že z toho taky nejsi zrovna dvakrát odvázaný, že? Budeš hledat mopžnost, řešení zdánlivě neřešitelného? Hochu, vlku, držím pěsti!!!
Trojčata, moc děkuji, krásná práce...všechno

DarkMoon

5)  DarkMoon (16.12.2015 23:49)

Seb, nečekala? Super, to mě těší, že jsme překvapily Děkuji moc I za video, jsem ráda, že se líbilo

incompertus (pořád přemýšlím, jak ti to jméno zkrátit a nevím :D ) jop, to nejsi sama. Ale myslím, že jste všechny tušily, že plán "předstírejme, že se nic neděje" fungovat dlouho nebude Tak na to, jestli si tě Darren někdy získá, jsem zvědavá I když jestli ne, tak se rozhodně nic neděje :D
Děkuju moc

incompertus

4)  incompertus (16.12.2015 22:26)

Jezis..me je jich obou tak lito.. tim myslim Adama a Jessicy..
proste Darren si me zatim neziskal, ale uvidime dal..
Kazdopadne, opet uzasna kapitola ! :-)

3)  Seb (16.12.2015 20:26)

Nečekala jsem, že se Adam ocitne u Darrena a ještě tak brzy

Krásně napsaná kapitola, všechny ty pocity...
Video se mi moc líbilo, děkuji za super kapitolu

DarkMoon

2)  DarkMoon (15.12.2015 21:32)

Děkuji

Bosorka

1)  Bosorka (15.12.2015 20:03)

Krásné video...

1

>