Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/vlci bh asi.jpg

Jess se vyrovnává s novinou a Dick se rozhoduje znovu to zkusit urovnat :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

DarkMoon

11)  DarkMoon (24.04.2017 08:05)

V pohodě ;)

10)  iris (23.04.2017 19:48)

Jsem to ale popleta na jména omlouvám se

DarkMoon

9)  DarkMoon (23.04.2017 16:59)

Phobos, tenhle koment fakt zahřeje u srdce :D Jinak souhlas s Bos. A nezapomínejme, že se propojili, všichni naráz. A spojení vlastně lásku představuje. Pořád toho silnějšího druhu, než lidská, na jakýkoliv úrovni to u Jess k Darrenovi je :D Akorát vzhledem k tomu, že ji ta vlčí část tak neovlivňuje, si tohle musela ujasnit sama za sebe, viz jednička Doufám, že tě ani zbytek nezklame ;) No jo... kapitoly jsou dle toho, jak mě napadne, no :D Ale příští je rozhodně delší ;)

Iris, Alfa je Darren Myslíš Dicka ;) A... no uvidíte :D Děkujeme

8)  iris (22.04.2017 22:36)

To jsem zvědavá jestli to s mimčem na Jess praskne o úplňku nebo ještě dřív a co na to ti její dva mazlíci. Mike a Daren zase spolu , doufám, že novinka o mimču obměkčí Alfu a Daren bude moct s pravdou ven.

Bosorka

7)  Bosorka (22.04.2017 21:55)

Holky, děkuji moc za komentáře.
Phobos - hezky si tu trojčlenku rozebrala. Ano, máme zde své jisté. Jen bych tam přidala "dva různé druhy lásky" - tu lidskou a vlčí. A kdo z nás určí, která je ta "lepší"? Silnější? Po pravdě bych jako silnější, přetržitelnou jen smrtí, brala tu vlčí. Víme přece, jak to někdy chodí a lidská láska po horách skáče. ;)
Vztah Jess a Darrena byl a je složitý. Už jen proto, že je ženská, že ano.:D Takže ji "miluje" po vlčím, ale po tom všem věřím, že ji má rád i jako "člověk". Ale v jeho případě to není tak jasně rozdělené, u něj je ta láska braná jako celistvá, nedělí si ji na jednotlivé složky. Prostě miluje. Tečka. Zato v Jess je ta vlčí stránka slabší, takže tohle prostě neumí. Asi ho nebude milovat tak, jak Adama, ale city tam jsou. Taky, kdo by Darrena nemiloval? ;)
PS: doktor: Kdyby si tam došla, tak se stejně dozví, at příjde déle, že ted na ultrazvuku nebude nic vidět.B)

Phobos

6)  Phobos (22.04.2017 21:14)

A poslední věc, hlasuju pro ty delší kapitoly.

Phobos

5)  Phobos (22.04.2017 21:13)

Koho z nich to je? Doprčic, koho?!
Tohle Jess dlouho neutají a až to praskne...
Rozhodně to prověří, jak moc je náš trojúhelník silný, a hlavně kde má svá slabá místa. To, že Daren miluje Adama, to víme a to je jistota, Adam miluje oba, to taky asi víme, ale jistá už si tím tolik nejsem. Jess je udělaná do Adama, to beru jako hotovou věc. Takže mi jako nejzranitelnější článek přijde vztah Jess a Darena. On si k ní vytvořil dost majetnickou vazbu, ale je v tom něco víc? A cítí ona k němu vůbec něco? Teda myslím krom toho, že spolu občas spí. Prostě pojí je krom Adama a Darenovi majetnickosti i něco jiného? A opravdu si nemyslím, že kdyby to ve finále bylo to dítě, že by to byla pro mě uspokojivá odpověď.
Poslední věc k téhle dějové linii, vážně by se měla vyprdnout na testy a dojít si k doktorovi. Jistota je jistota.

Kluci si to docela pěkně vyříkali a na chvíli bude asi klid, ale problém se tím jenom oddálil a nic se nevyřešilo, to tajemství tam stále visí a bude kazit vzduch. Tohle je prostě jen dočasný a já se bojím, aby to na Micka nebylo časem moc.

Už dlouho mě nic, co jsem četla tak nechytlo – za týden zhltnu i pět knížek, když na to přijde, tohle není výrok do větru. A neumím říct, ani proč, nebo co je to hlavní lákadlo pro mě. Na téhle vlčí věci jsem si vypěstovala něco podobného lehké závislosti. A opravdu se mi to líbí.

DarkMoon

4)  DarkMoon (22.04.2017 20:56)

Už ve čtvrtek ;) Děkujeme

Czistoslava

3)  Czistoslava (22.04.2017 17:39)

Že to hoši vlkoušský nevyčmuchali :-)
A další kapitola až za dlouho, ach jo ...

DarkMoon

2)  DarkMoon (20.04.2017 21:00)

Alenko, děkujeme Jop, stížnost přímo na mě :D Já to sekám dle toho, co mi sedí k sobě, a tohle prostě padlo za oběť :D Už to bude zase lepší ;)

Alenka

1)  Alenka (20.04.2017 18:53)

Za mě dobrý. Asi nemám co víc okomentovat. Ale rozhodně chci delší kapitoly.

1

>