Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/VST prx3.jpg

Niektoré ponuky sa neodmietajú

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

blotik

3)  blotik (25.06.2013 13:01)

Pro začátek, co jsem nestihla (dobře, no, zapomněla) napsat u minulé kapitolky... zajímalo by mě, jestli to tajemství Poebe je stejné jako od Braxe. To by bylo velice vtipné a velká náhoda. :D
Další věc, hudba je váááážně skvělá. Musím tě pochválit, ale pokud takhle budeš pokračovat dál, asi začnu pátrat po tom, kdo ti radí tak, aby se mi ta hudba líbila. Tahle zrovna uklidňovala, takže jsem vnímala text a nic kolem sebe. Například ani křik ptáků venku, které jsem po skončení zaslechla. Ty... nejsi náááhodou čarodějnice. Nepíšeš náhodou o vlastní zkušenosti. Mám o tobě něco vědět, dvojčátko?
No, škola se mi teda líbí. Jsou tam takové tajemné a zakázané spolky. A jak se říká, zakázané ovoce chutná nejlépe, že jo. Docela jsem zvědavá, co se dělo těm všem učitelům sebeobrany. Proč odešli, proč zmizeli a proč jeden umřel. A taky by mě zajímalo, proč má zelené oči. Jenom jednu věc mi osvětli. Oni dva jsou stejného druhu, že jo? Myslím Braxa a Phoebe. A jestli jsem pochopila, tak i ta vlčice byla Phoebe. Tak proč je ona vlk a on tygr, když jsou stejného druhu? To jsem jaksi nepochopila.
Vysvětlíš?

Niky

2)  Niky (22.02.2013 15:20)

Jsem zvědavá, jak si Brax jako učitel povede ;) Ve škole se určitě nebude nudit :) A zase jsme se dozvěděli o někom z jeho minulusti, o Alye. Zajímalo by mě, kdo to byl
Supr, těším se na další kapitolu. A po takovém konci ještě víc

Christine

1)  Christine (21.02.2013 19:46)

Úžasná kapitola. Teším sa na Braxa ako učiteľa. Tá škola ma neuveriteľne fascinuje a dúfam, že tam s Phoebe bude tráviť veľa času, páči sa mi to prostredie:p. Dúfam, že pokračovanie bude čo najskôr .

1

>