Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/VST prx3.jpg

Byť nováčik medzi stálicami

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

blotik

4)  blotik (25.06.2013 12:37)

Takže... Času je konečně aspoň málo, nálada taky, neboť jsem včera konečně něco napsala. Takže jsem se vrhla do získávání inspirace, abych se mohla vrátit do zajetých kolejí. Což znamená samozřejmě i psaní komentářů, velice dlouhých komentářů, k tvým povídkám. Řekněme, že jsem se z toho už dostala, tak si musím zase zvyknout.
Takžeee... Myslím, že to bylo super. Začíná se to rozjíždět a mně se to začíná i líbit (teda víc než předtím). Kdo ví, jestli je to tím, že teď mám čas a nemám školu. Každopádně se mi líbí mírně sarkastická Phoebe a samozřejmě i Myra. Zaprvé je to hezké jméno, zadruhé netuším, jak jí může mluvit v hlavě. Vždyť je to jen polářní liška, ne?
Jinak, všimla jsem si, že je tady konečně umírající (omdlévající) smajlík, takže ho použiju, i když nevím, v jakém kontextu.
Každopádně jdu číst dál a uvidíme, co se stane. Teď mám nastřádané kapitolky, takže v době, kdy ostatní netrpělivě čekali na další kapitolku, já si prostě přečtu další a je to.
Tak, už bez dlouhého vykecávání listuju dál.
A dodatek:

Nerissa

3)  Nerissa (14.02.2013 11:37)

Podle mě s Pheobe bude ještě sranda. A s Myrou taky. Zajímalo by mě, proč toho ale, jak se zdá, ví víc než Brax. Zajímavá kapitola. A omlouvám se, že jsem nekomentoval tu druhou, čtení doháním ve škole, když mám dělat něco úplně jinýho

Niky

2)  Niky (12.02.2013 19:10)

Takže je to pravda, Phoebe je taky bílý tygr! Nezdála se mi tak překvapená, že potkala někoho dalšího svého druhu, zato Brax, toho to docela dost zaskočilo Zajímalo by mě, kdo že to teda za ně všechny rozhoduje, jak se o tom Phoebe zníminla... A to s těma upírama nevypadá dobře, jsem zvědavá co se dál bude dít..
No, Brax teď určitě bude učit sebeobranu, takže se s Phoebe budou potkávat mnohem častěji, že... Těším se na další kapitolu :)

Christine

1)  Christine (12.02.2013 18:45)

Príbeh ma fascinuje čím ďalej, tým viac. Phoebe mi je sympatická, ale trošku záhadná. Som zvedavá ako dopadnú ďalšie stretnutia s Braxom. Brax ako inštruktor na sebaobranu, to si ani lepšiu prácu pre neho nemohla vybrať. Tuším, že aj to úmrtie a zmiznutie upírov narobí problémy a teším sa na pokračovanie

1

>