Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/avatar - v mých žilách.jpg

Ne zrovna příjemné setkání

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

DarkMoon

10)  DarkMoon (10.03.2014 12:06)

Já tu mrchu tak nenávidím
Ještě, že někdo přichází na pomoc. Že by Simon?

Niky

9)  Niky (09.03.2014 10:55)

Ach Cassie, Cassie... cos to zas provedla? Ajaj.. Takhle si to holt asi nepředstavovala. Teď bych vážně nechtěla být na jejím místě. Přivázaná a s Cruelou poblíž. Ale chápu, že nechtěla ohrozit Devona s Chuckem... A ten konec! Bude to Simon? Aaaaaa, jsem hrozně napnutá, doufám, že další kapitola se tu objeví co nejdřív!

8)  kia (08.03.2014 22:00)

omg, tak toto bola kapitola vzývam (asi) simona (aj vsetkych svatych) a jeho super schopnosti k najvyššej aktivite
keby na mna niekto vytiahol nejake muciace zariadenie, seklo by to so mnou.. fakt ze hej.. a ona si este klido pido vyberie..
som mrte zvedava, ci to bude fakt simon.. uz neviem sa dockat rana :D

Christine

7)  Christine (08.03.2014 21:30)

UF! Tak toto . Ten koniec je hrozný . Chudák Cassie, dúfam, že vydrží čo najviac. Ona to zvládne! Devon musel byť riadne v šoku a naštvaný. Keď sa tí dvaja stretnú, aspoň z jeho strany bude lietať určite nejaká nadávka. Predpokladám, že si ju podá. Ale čo to Cassie napadlo? Dievča občas ozaj nemyslí, ale z polovice ju chápem, hoci bol to riadne blbý nápad ako sama uznala :D. Som zvedavá, kto je ten záchranca.

Ada

6)  Ada (08.03.2014 12:12)

Díky, Kejt Náhodou, řekla bych, že nedávám blbé konce ke kapitolám. Tady mi to ale holt vyšlo no, omluvám se Ale vzhledem k tomu,že hned zítra je tu pokračování, tak se tím nijak netrápím Nepovím, nepovím, ale jeden z těch dvou to je

Děkuju, cacam Ráda tu vidím nového komentujícího ;) A opravdu mě těší, že jsi napnutá. Když dokážu ve čtenářích vzbudit emoce, tak to je pro mě ta největší pochvala, jakou můžu dostat

5)  cacam (08.03.2014 11:37)

coze !!!!!!!!!!!!! to je strasne napinave, som velmi zvedava ako to dopadne

4)  Kejt (08.03.2014 11:29)

Sakra,takhle to utnout, sázím na Simona, ale Devon už je na cestě, že? A Simon asi evidentně sehnal nějakou posilu, která se taky snaží vyrovnat účtu s Cruelou.

Ada

3)  Ada (08.03.2014 11:09)

Děkuju, smajlíku Dostat se do spárů Cruele rozhodně není legrace, to ne Kdo jí jde na pomoc, se dozvíš hned v další kapitole, ale myslím, že můžu prozradit, že jeden z těch dvou jmenovaných to je Jeho gifky jsou ze seriálu Nikita, kterou jsem pro tuhle povídku hodně inspirovala Díky moc

2)  :) (08.03.2014 10:15)

Bojim, bojim! Chudák Cassie, dostat se pod ruce šílené Cruele... kdopak jí jde asi na pomoc? Samozřejmě mě hned napadl Devon - mimochodem, odkud jsou všechny ty jeho gifky? Z nějakého seriálu? -, ale pak mě napadl Simon...? Aaa, potřebuju další kapitolu!

Ree

1)  Ree (12.02.2014 15:39)

Hiiiiii, čerstvě probuzený Devon je ňuf Devon
Ale jako, Cassie, co sis myslela? Sama jít na Cruelu? Neslyšela jsi něco jako "V množství je síla"? Protože sice chápu, že jsi je chtěla ochránit, ale popravdě kdyby tě zabili a potom našli Devona s Chuckem, tak to asi taky nepřežijou moc dlouho. A teď ji mučí. No, na druhou stranu se k ní alespoň dostala blízko. A někdo jí přišel na pomoct, což je taky fajn. Každopádně příští kapitola by raději měla být co nejdřív!

1

>