Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/avatar - v mých žilách.jpg

Bezpečno není nikde

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

DarkMoon

9)  DarkMoon (10.03.2014 11:05)

Omlouvám se, nějak mi to zase uteklo a koukám, že dneska je tu poslední kapitola dřív, než jsem stačila svůj zásek oznámit... Tak to jdu aspoň trochu dohnat
Zoya, jo?
Devon je geniální

Ada

8)  Ada (05.03.2014 06:07)

To je dobrý, incompertus ;) Jsem ráda, že mi napíšeš aspoň u nějaké kapitoly, jsou lidi, co jenom čtou a svůj názor mi nesdělí, takže i za tohle ti jsem moc vděčná Co bude se Simonem nakonec, zjistíš na konci Děkuju

incompertus

7)  incompertus (04.03.2014 20:58)

Strasne me mrzi, ze nekomentuju kazdou kapitolu :( i kdyz ctu pravidelne kazdy den :( promin :(
Je to uzasny, jak to dokazes napsat..realisticky a ne s ruzovejma brejlema, ze bude vsechno v poradku...i kdyz v minuly kapitole mi bylo lito tech deti :( a jak to bude asi s tim Simonem nakonec ? :O :-)

Ada

6)  Ada (04.03.2014 15:06)

Díky, Kejt Cruela si s hlavou Cassie nehrála Podle mě není vůbec divné, že si na nic nevzpomíná a myslím, že můžu přiznat, že už ani nikdy nevzpomene. Takovéhle amnézie existují Jak to dopadne s tím chlápkem neprozradím, a neboj, Simon dvacátéšesté patro nenavštívil, to by poznali hned na první pohled ;)

Děkuju, Christine Překvapuju? Jé, tak teď jsi mi udělala nesmírnou radost, já se vždycky bojím, že budu hrozně předvídatelná To, že má Devon talent, říkám od začátku

Díky, smajlíku No jo, Cruela je holt Cruela Simon přežil bez psychické újmy, to můžu prozradit. A máš Devona radši a radši? Jůůj :D

Děkuju, Niky Myslím, že můžeš být v klidu, příští kapitola je tu za chvíli. A podle mého názoru je z celé téhle povídky nejnapěchovanější informacemi, tak snad tu tvoji zvědavost na chvíli ukojím

Niky

5)  Niky (04.03.2014 14:54)

To myslíš vážně? Takhle to useknout? Aaaaaaaaa Já se do zítřka ukoušu zvědavostí!! Zoya! Takže je z Ruska. A co to je za chlápka? A fakt mě udivuje, že umí tolik jazyků. Tak už se dozvíme více o tom, kým Cassie byla? Jsem tak zvědavá!
A konečně Simon! Jsem ráda, že ZATÍM žije!
Víc info, vííííc! Nemůžu se dočkat další kapitoly!

4)  :) (04.03.2014 14:43)

Od Cruely je teda pěkně hnusný nasadit na ně zrovna Simona, ale je to Cruela, co taky od ní čekat Nicméně jsem ráda, že to přežil snad bez psychické újmy.
Devon je geniální! Vždycky si myslím, že už ho nemůžu mít ráda víc, ale ty mě v každý kapitole vyvedeš z omylu Kousíček z minulosti? Super, jen aby to pro ně nebyl problém! Těším se na další!!

Christine

3)  Christine (04.03.2014 14:00)

Posledné kapitoly ma len prekvapuješ . Odľahlo mi po zistení, že je Simon nažive. Dokonca sa vytratili z Benátok tak, aby ich nenašli. Devon má ozaj talent :D. Ale ten koniec? Žeby Cassie konečne zistila kto v skutočnosti je?

2)  Kejt (04.03.2014 11:44)

Aha, takže Zoya? Výborně, určitý střípek se našel. Jen mne tak napadlo, nepohrála si náhodou s Cassinou pamětí Cruela, protože jinak je divné, že si na nic nevzpomíná. Obávám se, že ten chlápek asi nedopadne dobře, že? Devon si nemůže dovolit, aby je našli... sakra, sakra. Ale jsem ráda, že Simon přežil, snad bez návštěvy posledního patra.

Ree

1)  Ree (02.02.2014 18:25)

Aaaaaaaaaaaha. Takže je Ruska? Zoya? Aaaaaaaaha? :p Jsem zmatenější a zmatenější, takže doufám, že mi rychle zodpovíš alespoň něco. Simon! Chybí mi!
A Devon, jak se na toho chlápka vrhnul! Ty mě ničíš. Pořád nevím, s kým chci Cassie na konci povídky

1

>