Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tumblr_m8hxxqY8bt1qae8smo1_500.gif

Tuhle kapitolku bych chtěla věnovat třem nemocným marodům, kteří čtou a komentují mojí povídku. Takže Pájo, Iwko a Simčo, brzo se udravte!

Dneska je pátek večer a tak si tématicky můžete přečíst o pátečním večeru Draca a Hermiony.

Děkuji Cam :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

yasmini

14)  yasmini (04.11.2012 23:25)

Florence

13)  Florence (04.11.2012 07:23)

Nás. Rozhodně přitahuje nás :D. Takže si stoupni do fronty, protože já svého Dráčika jen tak nevzdám:D. Děkuji ti. Desítka snad už brzy (čeká jen na schválení)

12)  Simona (03.11.2012 22:24)

Jeee, dekuji, udelalo mi to desnou radost! ;)
a dekuji i za tuhle krasnou kapitolku. Jsem vazne zvedava jak to s nasimi hrdiny bude dal. :)
a jeste k necemu se priznam - tvuj draco se mi FAKT libi! hold je na tech zlych klucich neco, co me/nas(? ;)) pritahuje

jeste jednou diky, tesim se na prvni desitkovou kapitolu

Florence

11)  Florence (03.11.2012 20:06)

Nokia: Děkuji ti, další budu přidávat dneska kolem osmé a potom mi jí někdo musí schválit
Margotka: Tak má reklama fungovala, bezva:D Děkuji ti;)

10)  Margotka (03.11.2012 18:58)

Tahle povídka mě opravdu chytla, je super! :) Už se těším, jak se bude dál vyvíjet. :) A díky za reklamu, jinak bych ji neobjevila :)

9)  Nokia (03.11.2012 13:09)

Perfektní. Když dojde na hodnocení tvé povídky, někaj mi docházejí přídavná jména
A obvyklá otázečka: Kdy bued další? :)

Florence

8)  Florence (03.11.2012 08:37)

Dobré ráno:),
BEDWARD: Hi hi hi, děkuji ti za návrh . Musím přiznat, že jsem teda nečekala, že mi bude dělat někdo podobné návrhy. Ale snad tě potěší, že teď píšu patnáctou kapitolu jsem teprve u pondělní snídaně a to to dostává grády:), takže myslím, že se k té dvacítce propracuji (a asi i za ní), protože chci končit čtvrtečním dopolednem, plus epilog a už jsem slíbila speciál s úsměvy... Každopádně moc děkuji za tvůj úžasně milý komentář .
IWKA: Nemáš za co, četla jsem že pocit štěstí pomáhá k brzkému uzdravení, takže jsi ještě nemocná?:D Já už zase celkem vím, co ten druhý udělá (i když u Draca si člověk nemůže být nikdy na sto procent jistý :p), a tak mě baví dávat do různých situací a... psát. Hrozně moc a moc děkuji za tvůj úžasně milý komentář a brzy se uzdrav:)
BJANEVOLTURI: Noták... to ti slíbit nemůžu:D (obzvláště proto, že si nim ještě nejsme jistá ani já) Ale úžasně ti děkuji za tvůj komentář, Jane:) :) :)
CAM: Nic neprozrazuji, nic neprozrazuji, protože jak jsem napsala Jane, tak si vlastně ještě nejsem jistá, co jim udělám. Takhle, na začátku, když jsem psala první kapitoly, byla jsem si jistá s tím co s nimi udělám, ale teď se mé rozhodnutí nebezpečně kymácí

Cam

7)  Cam (03.11.2012 08:29)

Moje oblíbená kapitola Taky se mi moc líbí scény Draco-Hermiona - mají zvláštní atmosféru. Jinak se s přáním připojuju k ředchozí komntátorce, BJaneVolturi. Ale prosím o neprozrazení, chci být napnutá do konce

6)  BJaneVolturi (03.11.2012 07:55)

Noták... Slib, že bude s Hermionou...

Iwka

5)  Iwka (03.11.2012 01:14)

Aaaaaa!!
Jsem happy, happy, happyyyy! Sice zachumlaná v peřinách a cítící se asi jako pytel odpadků, ale happy, protože je hrozné milé, že jak jsi nám, marodům, věnovala kapitolu! Děkujuu!
A jinak... Se mi kapitola opět líbila, fakt mě ten příběh hrozně baví Je prostě pozoruhodné sledovat Dracovu mysl a vždycky se už v téhle povídce těším na Dracovy a Hermioniny dialogy, mají tak nějak své zvláštní ojedinělé kouzlo a něčím mě fascinují. Asi mám ráda to, jak se ty dvě neslučitelné energie nenápadně a nepředvídatelně proplétají a to, jak si nikdy nejsem jistá jejich reakcí na toho druhého. To mě vážně bavíí!

Bedward

4)  Bedward (02.11.2012 22:43)

A teď se konečně vyjádřím slovně :) Musím souhlasit s Pavlou opravdu je to ... Já nevím ani jak to popsat. Takže dneska užasná dechberoucí kapitola. Rozhodně je to čím dál tím lepší. Proto mám pro tebe návrh ;) Sice nevím co máš v plánu, ale zvažovala bych tak minimálně 20 kapitol, epilog + nějaké bonusy (ty už máš vlastně skoro splněné ) Mockrát děkuji za pohádku na dobrou noc

Florence

3)  Florence (02.11.2012 21:53)

Pavla: Ty umíš člověka potěšit! Hrozně moc ti děkuji. Já se tak moc snažím vyhnout klišé a to, že se mi to skutečně povedlo mě nesmírně těší :D. Dobrou noc ti přeji:)
mimi: Já se zase culím při tvém komentáři ;), děkuji ti za něj. Mě se to tak taky líbí, přece jenom tohle není Draco do pohádky. Tohle je můj smrtijed :D. Krásné sníčky (doufám, že jsem nenapsala žádnou kravinu )

2)  mimi (02.11.2012 21:30)

Pri posledných pár riadkoch som sa doslova culila (moje obľúbené české slovo ) Dracove myšlienky sú čím ďalej temnejšie a ja začínam strácať nádej nejako si už neviem predstaviť tohto Draca v inej úlohe, ako badboy. On je proste zlý každým svojim kúskom, nervom, ešte aj jeho kosti sú zlé a vieš čo? Mne sa to takto páči

1)  Pavla (02.11.2012 21:30)

V první řadě - děkuji za starost.
V druhé řadě - děkuji za tuhle kapitolku. Neskutečně mi zvedla náladu, takže jsem zapomněla i na to, že mám rýmu a bolí mě v krku.
A v neposlední řadě - tohle je zatím nejlepší, nejpovedenější a nepropracovanější kapitolka, která ve mě doslova a do písmene něco zanechala. Ten klid, co z děje vyplývá... ten styl, jakým píšeš a jakým to na mě působí... Prostě originální. Žádné kliše, žádné sáhodlouhé okliky. Jen Draco a jeho prázná(?) duše. :)
Už se nemůžu dočkat další kapitolky...

1

>