Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Trochu depky a trochu Harryho a Draca :)

Posílám své díky Cam a také vám, co komentujete!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

24)  Florence (19.12.2012 21:09)

A to hodně vysvětluje :D

Twilly

23)  Twilly (19.12.2012 21:06)

Ale dyť to je přece Seamus

Florence

22)  Florence (19.12.2012 20:59)

PÁJO, to byl tak trochu cíl - abyste byli naštvaní na Seamuse :D. Vypadáto, že tahle kapitola plně splnila svůj účel, alespoň u tebe. Jsem ráda, že jsi začala číst mé povídky, drahá Pájo
TWILLY, jasně, že nejsou blbci. Seamus měl rozhodně právo se ptát, jen možná jiným způsobem :D
BOBO, hmmm... teď jsi nějak nejsem jistá, jestli se ti moje povídky líbí nebo ne. Draco nadává na Harryho hlavně jen tak ze zvyku. Nešel by si na něj vždycky něco, dětská nenávist jen tak nevymizí (alespoň tedy podle mě;)). Ano, Hermi si tenhle život vybrala, ale není šťastný... A ano, Harryho úloha je taky velmi těžká, možná těžší než ta Hermiony. Ale tady používáš dvojí metr - i on si přece takový život vybral:)
MIMI,

21)  mimi (19.12.2012 17:25)

Bobo konečne niekto s kým mám rovnaký názor prepáč Flo

20)  Bobo (19.12.2012 16:59)

Mě by jenom zajímalo, proč Draco pořád nadává na Pottera. Mohl by si připustit, že on je taky idiot, to on se vzdal své lásky a nechtěl si to ani přiznat.
Tvoje Hermiona se mi nelíbí, jakoby za všechno její neštěstí mohl Harry, ona si vybrala takový život, Draco se na ní vykašlal a teď z něj je úplně paf a souloží si s ním skoro vedle jeho ženy. Je to hnus.
Zajímalo by mě, jak by jí bylo, kdyby si to Harry vedle v pokoji rozdával třeba s Pansy a ona by musela dělat, že je s ním šťasně vdaná.

Twilly

19)  Twilly (19.12.2012 15:39)

Na Seamusovu obranu, ani nebelvír nepůjde na sebevražednou misi slepě jak ovce na porážku. Já bych, na jeho místě, taky mela HODNĚ konkrétní otázky. Nevelvíři jsou možná prchliví a pošetilí. Samozřejmě, taky hodně "brave", NIKOLIV však blbci .

18)  Pavla (19.12.2012 15:30)

Tak tohle si u mě Potter pěkně posral... a Seamus taky! Ten možná daleko víc! Proč se lidi serou do věcí, do kterých jim nic není a ještě kolem sebe hážou krutými slovy, které jsou navíc neopodstatněné!
Flo, tohle byla kapitola, při které jsem skřípala zuby, abych nevybuchla nebo nezačala hlasitě nadávat... Co mě jen nakonec upokojilo byl ten konec. To Dracovo "Chceš ho naštvat?" mě přimělo k úsměvu a nakonci jsem se už smála. Rozdat si to přímo v domě Řádu, kde je může kdykoliv a kdokoliv načapat, bylo balzámem na moje nervy. Gratuluju ti, Flo, nejen, že se ti podařilo mě solidně vytočit, dokázals mě následně i uklidnit a ke všemu rozesmát! ;)
Opět skládám velkou poctu tvým spisovatelským schopnostem!!
PS: Mimochodem - četla jsem minulý komentář a... (dvojnásobné ) taky tě miluju!

Florence

17)  Florence (19.12.2012 13:25)

Myslíš, že člověk si zvykne na to, že je pořád nešťastnější a nešťastnější? Já bych si na takovou situaci zvyknout nechtěla. Takže i můj Harrík se s ním nesmíří. To bych mu neudělala.Moc ti děkuji za komentář, BÉĎO!

Bedward

16)  Bedward (19.12.2012 11:55)

Zajímavé, opravdu zajímavé. Hermi a Draco se mi líbili. Ale u Harryho mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu ho chápu, ale na druhou zase ne. Člověk by řekl, že když mu život uštědřil takových ran, že jsi aspoň trochu zvykne a nebude tak děsně výbušný a bude krotit, ale to by zase nabylo tak zajímavé a pak bych neměla o čem přemýšlet.

Florence

15)  Florence (19.12.2012 05:09)

:D :D

Twilly

14)  Twilly (18.12.2012 22:41)

no, tak tedy fajn

Florence

13)  Florence (18.12.2012 22:32)

Óóó, mě tak hrozně baví pitvat pocity :). Dělám to i lidem kolem sebe. Emoce mě prostě fascinujou!
Překlad Crimson mám rozhodně v úmyslu (všimla jsem si "skryté" pobídky). Takový skvost nemohu nechat bez povšimnutí :). Sranda byla, když mi autorka na tři dlouhé chválu pějící PMka napsala jen: "Yes that's fine".

Twilly

12)  Twilly (18.12.2012 22:16)

No, neozplývám se nad osudem, jenom nad jeho pocity, toť vše, ale zase na druhou stranu, zasáhly mě docela hluboko (ty jeho pocity, samozřejmě) :p

mmch, Crimson dočtený, nevím jistě, jestli jsem tak úplně ten konec předposlední kapitoly pochopila, rozhodně by to chtělo "dostatečný" překlad MRK MRK MRK (všímej si té nenápadnosti!!!!), páč moje "kuchyňská" angličtina na to téměř nestačila a jenom si v tomhletom směru domýšlím. Mmch, GENIÁLNÍ. Hlavně ta facka v poslední kapitola. Jsem ráda, že nejenom já políčkuju své postavy

Florence

11)  Florence (18.12.2012 22:13)

MIMI...hmmm... nenapadá mě nic chytrého, co bych napsala, tak jen... dobrou noc?:)
KEJT, konečně někdo, komu není líto Harryho! Sláva! Já ho mám tedy ráda, ale líbí se mi, že se tu objevil někdo, kdo se nad jeho osudem nerozplakává :) A Hermi zítra ukáže, že rozhodně kývat nebude :D. Děkuji!
TWILLY, líbí? Ze mě občas něco takového vypadne:D

Twilly

10)  Twilly (18.12.2012 22:08)

jéééééééééééééé, to se mi líbí, tohle je krásná formulace, já to spíš pochopila tak, že se cítí sám ve dvojici, ne, že je, nebo spíš byl, sám i se svou dvojicí, se kterou pak tvořil pár. Tohle se mi jako vysvětlení líbí mnohem víc.

9)  Kejt (18.12.2012 22:08)

Jaká depka, mně to přišlo skvělý. Jen doufám že vše klapne a Seamus nebude mluvit. Harry se evidentně nevyrovnal s tím, že Hermionu strčil Dracovi do postele. Tak proč si ji bral? A hlavně jak to snáší Ginny, že si Harryho vzala Hermiona? Mno, Pottere, dobře ti tak, ani mi ho není líto. A Seamus má plusové body za to, že konečně upozornil Hermionu na to, že se z ní stala kývací hlava.

8)  mimi (18.12.2012 22:07)

Flo: už som ti to písala včera, že na jednej strane Astóriu chápem. Jej sestra je totálna krava jej rodičia, no proste čistokrvní, k tomu netreba komentár. Jej muž ju podvádza kade chodí a klame ju a je k nej ľahostajný. Tú ženu život mláti. Takže ako môže darovať lásku človek, ktorý ani nevie čo to slovo znamená?
Čo mi vadí na Hermi? Flo, úprimne? V poslednej dobe všetko. Ja netvrdím, že kapitola bola depresívna. Akože na to som si u Mii zvykla, ale ona ma dokáže vytočiť ako nikto jej správanie je na jednu stranu pochopiteľné, ale na druhú sa s tým nedokážem stotožniť. Dráčik je iná kategória. U neho som na takéto chovanie zvyknutá. Ale u Mii nie A hlavne je mi ľúto ako to dopadá s Harrym. Najskôr mi ich vzťah nesedel, ale potom ako si to opisovala som si na to zvykla a prestal mi Harry vadiť. Práve naopak. A keď sa potom vzdal Mii na svoj úkor, pre "väčšie dobro" tak som pochopila, že ju má naozaj rád a že by nikdy nechcel pre ňu nič zlé. Práve naopak. A preto má môj rešpekt a obdiv. A hlavne, ona je šťastná a on trpí. Je to nefér. Išli do toho spolu a... waaaaaaaaaaa Začínam strácať nervy a príliš sa rozpisujem, takže off. Inak aby som ti mala vyjadriť všetky moje názory, musela by som napísať hotovú ročníkovú prácu Takže idem radšej spať, lebo za posledných sedem dní som ani jednu noc nespala viac ako päť hodín a začínam mať spánkový deficit. Takže bežím. Dobrú noc Flo a nech sa ti sníva o Dráčikovi

Florence

7)  Florence (18.12.2012 22:03)

To nebude tvojí češtinou, já mám jen ráda zvláštní spojení :). Sám ve dvou - on je vlastně sám, bez toho, aby někoho miloval a sama je/byla i Hermi, takže tvoří pár osamělých manželů :D

Twilly

6)  Twilly (18.12.2012 22:01)

že není sám ve dvou? Nejsem si jistá, jestli moje "čeština" rozumí

Florence

5)  Florence (18.12.2012 21:54)

MIMI, přece si jí nemohla odpustit! Je to taková mrcha, co kašle na své děťátko:'-(. A ty jsi "na děti háklivá"! A co ti zase vadí na Hermi ? Vždyť dneska zas tak hrozná nebyla... žádná velká depka! Nic moc sebelitování... No, díky za komentář
TWILLY, já potvora? Never!!! Já mám Harryho ráda a v jeho zbědované postavě zkroušené životem si libuju. Myslím, a já bych to asi měla vědět, že Harrymu nejvíc vadí to, že není sám ve dvou :), že ztratil Hermi jako blízkého člověka a to i přes to, že s tím nikdy nepočítal. A ano, je to zmijozelská odplata. Děkuji ti, Twilly :)
NIKI, já jsem přemýšlela, jak to mám napsat. Ale k Dracovi se mi prostě hodilo tohle nebo ještě jedna o něco neslušnější verze, ale těm se zatím snažím vyhýbat. Děkuji!

1 2   »

>