Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

"Chodící depka" opět v akci. Musím přiznat, že jsem se v téhle kapitole vážně vyžívala :)

Děkuji vám a také děkuji Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

12)  Florence (14.12.2012 13:16)

Na objednávku? Já ti nevím... dramatická pauza, kdy se zamýšlím... já jsem si psaní téhle kapitoly užívala. Baví mě se nimrat v něčí sebelítosti. Lepší průměr zní líp něž jen průměr;)
A mimochodem, Twilly, celkem mě začíná děsit to tvoje zalíbení v mém Harrym. víš přece, že tohle NENÍ o něm, že? Já mám jeho postavu moc ráda, ale přece jenom bys měla mít raději DRACA

Twilly

11)  Twilly (13.12.2012 23:26)

Merline, zabte mě někdo! Samozřejmě jsem nemyslela Dráčka, ale Harrouše

Twilly

10)  Twilly (13.12.2012 23:24)

Tak ti přemýšlím nad touhle kapitolou . Není špatná. Rozhodně ne, lhala bych, kdybych to tvrdila, ale určitě v mích očích není to nejlepší, coz ze sebe dostala. Příjde mi to tak trošku "na objednávku" od nás, od čtenářů. Ta palačinková a popalačinková scéna v budoucí kapitolce má asi tak o dvěstě procent vyšší otáčky a zasáhla mě přímo do hercny (a ne kvůli Dráčkovi, ale kvůli atmosféře). Já vím, asi jsem tě moc nepotěšila , ale jestli opravdu stojíš o můj názor, tohle byl pro mě takový ten lepší průměr. DO HLAVY NE!

EDIT: *cos ne coz

Florence

9)  Florence (13.12.2012 13:41)

TWI, ty chudinko, musela jsi nakupovat, to tě lituji Ale němčina... brrr. Já umím z němčiny jen aufídrzen a to jen proto, že to použil Draco v jedné z povídek, co jsem překládala. Díky :D
PÁJO, slzy na krjíčku... jen na krajíčku! Však já je z tebe nějakou dojemnou scénou vymáčknu. Jednou se mi to povede! HAHAHA a pak ovládnu svět. A mimochodem, já jsem neřekla, že Tvář skončí špatně Děkuji ti!

8)  Pavla (12.12.2012 21:56)

Oou... "chodící depka" je extra mega chodící depka! Chápu její pocity i sebelítost by se dala pochopit, ale tohle... tohle bylo tak moc SMUTNÝ, že jsem měla slzy na krajíčku.
Je mi líto, co museli všichni obětovat pro "dobrou věc". Všichni. (A proto doufám, že jim všem dopřeješ šťastný konec! ) A vzhledem k tomu, co jsem se dozvěděla minule, začínám se psychicky připravovat i na bad end! (S velkým sebezapřením a velkou obětí mého psychického stavu, Flo! ;) )
Moc smutná kapitola, hlavně ta poslední část! Stejně jako vždy, Flo, vtáhlo mě to do děje a já zapomněla na okolní svět. ;)

Twilly

7)  Twilly (12.12.2012 20:41)

Dneska jsem dala rychlé čtení,... ALE... po óbr dlouhé poradě na níž se projednávalo asi tak půlmiliónů pohledávek (v němčině!!!) a cca hodině a půl strávené v překouřeném obchoďáku, kde jsem vybírala šaty, boty a všechny ty serepetičky na páteční vánoční večírek , nejsem schopná žádné analýzy. Zvažuju selfkorekci svého Dráčka, ale za kvalitu neručím, mít ale na zodpovědnost solidní komentář, si netroufám ... zkusím to zítra, co ty na to, zlato?

Florence

6)  Florence (12.12.2012 18:10)

Jé, ahoj, STELL, ráda tě tu zase vidím :D. Dostala? Tak to je paráááda . Díky!
BÉĎO, - chodící zoufalství, jo, to by bylo asi výstižnější. Že by byl Draco její lék... hmmm;) Děkuji ti!
MIMI, co já bych si bez tebe, tak silné osobnosti, počala? Hermi by neměla koho štvát. Tak moje povídka je pro tebe jako lektvar proti bolesti, jo? Muhahahahaha . Jsem ráda, že jsem ti zdvihla náladu a abych nezapomněla -
SIM, děkuji ti! :D!
NIKI, díky! :)

5)  Niki (12.12.2012 16:40)

:)

Sim

4)  Sim (12.12.2012 15:52)

3)  mimi (12.12.2012 15:13)

skvelá kapitola síce ako vždy Hermiona ma občas irituje ale ja to vydržím. Som silná osobnosť Nech nad tým uvažujem akokoľvek nedokážem si v hlave ani približne predstaviť, že čo sa udeje ďalej. A to spôsobuje, že sa táto poviedka pre mňa stáva drogou a ja stále a stále potrebujem novú dávku Dnes ma v škole nesmierne vytočil každý jeden profesor čo sa na mňa len pozrel, ale ty si moju náladu vďaka tejto kapitole znova zdvihla:D :D :D
Perfektné

Bedward

2)  Bedward (12.12.2012 13:51)

Já osobně bych to dneska nenazvala chodící depkou, ale spíše chodícím zoufalstvím. Tak to to na mě působilo.
Draco by mohl být Hermionin lék proti závyslosti na té břečce.

Stelletta

1)  Stelletta (12.12.2012 11:38)

Hermiona dostane průplesk :D :D :D
Zase jsem se do toho dostala ;) parááááda
A Dráček je miláček :D :D

1

>