Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Moc vám děkuji za všechny ty komentáře (i když musím přiznat, že díky některým výhružkám se vážně bojím :D) a díky samozřejmě posílám i Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

18)  Florence (04.02.2013 17:54)

Třeba to ještě trumfnu... ještě se pár smutných kapitol bude konat, nevím jestli v Tváři, ale v Opojení nebo v Pláči určitě.
Já jsem tě, PÁJO, rozbrečela? Teda nééé, že bych z toho měla radost , to vůbec ne. Děkuji ti a to moc!

17)  Pavla (04.02.2013 17:45)

Ach, Flo! (Mám takový pocit, že takhle bude vždycky začínat můj komentář ) Tohle bylo tak... sladkobolné. Ano, můžeš si gratulovat, v očích se mi tvořily slzy jako hrachy a ten konec, ačkoliv jí řekl, že ji miluje, myslím, že tohle vyznání přišlo tak trochu pozdě. Ale úžasně se to k téhle kapitolce hodí. Když jsem u předchozích kapitol psala, že tohle je ta nejsmutnější kapitolka, kterou jsi napsala, musím se opravit - TOHLE byla ta nejsmutnější, nejtragičtější kapitolka, cos kdy napsala. :'-(
Ještě k Pláči - díky za Blaise, který Hermioně pomohl. Už se nedivím, proč mu Hermiona věří.

Florence

16)  Florence (04.02.2013 08:48)

No jo, to si ale nevychutnáš ty jemné náznaky, co tam trousím... ale rozumím ti;)

15)  Niki (04.02.2013 06:50)

Aletojá vědět neci
A takvím že Hermi to přežije, alejá se to chci dozvědt z Tváže

Florence

14)  Florence (04.02.2013 06:12)

NIKI, no... kdybys četla Opojení určitě bys věděla, že alespoň jeden z nich to přežije;)
STELL, já tebe taky (ale těch smajlíku s paliceme se taky trochu bojím). Díky!
S, áááá, někdo přišel na to, že jsem si nemohla pomoct a prostě jsem musela vraždit. Děkuji ti!

13)  s. (03.02.2013 22:54)


niečo podobné som čakala, veď ty ich predsa vyvraždiť musíš :D ..
ale rozdelovať draca a hermi?

Stelletta

12)  Stelletta (03.02.2013 22:51)


Ale jinak tě mám strašně ráda

11)  Niki (03.02.2013 22:18)

MUSÍSETI TO POVÉST !!
PROTO TEĎ NEČTU Opojění,ABYCH SI TO PŘEČETLA AŽ POTOM, TAKŽE TAK :*

Florence

10)  Florence (03.02.2013 21:52)

Jo, ty patříš zrovna k těm, jejichž výhružky mě vážně děsí, asi za to může i ten CAPSLOCK. Každopádně... budu se snažit to kompenzovat, ale nejsem si jistá, zda se mi to povede. Díky!

9)  Niki (03.02.2013 21:49)

U MĚ SI TE JEN TAK NEVYŽEHLÍŽ, DLOUHO SI TO BUDEŠ KOMPENZOVAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:*

Florence

8)  Florence (03.02.2013 21:25)

Moc vám děkuji za komentáře, jsem z nich hrozně moc nadšená
KEJT, no jo, můj Draco má i dobrou stránku (byla zadolovaná hodně, hodně, hodně moc dole, ale nakonec vyplavala na povrch). Děkuji ti!
ALBY, alkohol ještě čeká, neboj . Když já jsem nechtěla, aby se zachoval jako spratek, přece jenom i jeho válka a Hermiona změnila. Děkuji!
MIMI, .... asi mám zástavu srdce. Ty jsi soucítila s Dracem? Vážně? A u Hermiony, HERMIONY, taky? Vážně? . Děkuji ti a to moc, já tě totiž taky miluju
MONI, rozpolcená? To zní celkem dobře. Díky!
NOKIA, ahoj! Tebe jsem už dlouho "neviděla":D. Jo, máš pravdu, nezaslouží si to a já jsem tak zlá, nicméně Draco si to možná trochu zaslouží, ne? Děkuji ti za takovou poklonu
FANNY, já už jsem se v tom nevydržela dýl pitvat, protože mě to taky bolelo. Hermi v Opojení žije, sice s problémama, ale žije. A jak to, že to vydrží bez Draca? No... nech se překvapit:D. Musí se toho stát ještě hodně. Potrat holčičky byla druhá fáze mé čtyřfázové bouřky, takže nás čekají ještě dvě pohromy:'-(. Fňuk... proč to jen dělám? Děkuji ti za úžasný komentář!
BÉĎO, ach, Béďo, děkuji ti. Jsem ráda za takový kopliment. Draco ještě všechny informace nemá... ještě se bude dozvídat.

Bedward

7)  Bedward (03.02.2013 20:45)

Ach :'-( To bylo tak dokonale napsané. Mám až z toho depku jak jsi mě svými slovy donutila prožít tento srdcervoucí okamžik. Ale Draco všechno ví? Co, kdy, kde, jak? Mě přijde, že nemá všechny informace. A typuju že Draco teprve bude zuřit.

Fanny

6)  Fanny (03.02.2013 20:42)

Krátké, tak strašně krátké, ale být to jen o něco delší...Ano, unesla bych to, ale slzám bych nezabránila, i takhle si téměř našly cestu....
Z pohledu Draca, kterému není líto nic a nikoho...
"Pláč znamenal život a život znamenal čas a čas byl jistou nadějí."
"... Chtěl jsem jen, aby mi byl lhostejný celý svět. Jenže už to nešlo, a tak jsem k sobě tiskl ženu, kterou jsem políbil a kterou jsem zachránil, a jen si přál změnit svět."
Když člověk slyší tyhle věty... Je to silnější než všechno.
Když je dva vidím... Jak to, že Hermi v Opojení vůbec žije? Co se muselo stát, že je to rozdělilo? A zároveň To Hermi přežila? Já si totiž nedovedu představit, jak by bez sebe mohli být. Bez toho, aby z nich byli absolutní trosky. A Hermi se v Opojení poměrně drží... Není na tom tak moc zle, jak bych v budoucnosti bez Draca předpokládala... V Opojení žije. Komunikuje. V mezích možností.
Florence(!), co se stane? Co se ještě musí stát?

Nokia

5)  Nokia (03.02.2013 19:55)

Ale ne :'-( Čekala jsem toho hodně, představovala jsem si, jak na to zareaguje, jak ho to bude bolet. Ale tohle bylo... moc. Až mě z toho bolí srdce. Tohle si nezaslouží, ani jeden z nich.:'-( )
Brilantně napsané. :'-(

4)  Monique (03.02.2013 19:38)

zpracovávám...... ale je to fantastický úplně rozpolcená jsem z toho

3)   (03.02.2013 19:00)

moje predstavy tejto chvíle sa diametrálne líšilo od toho, ako si nám to naservírovala. V prvom rade som nečakala takúto reakciu od Draca. Ty vieš, že ho nemám rada, ale touto kapitolou si ma donútila cítiť k nemu akýsi druh súcitu a sympatií. A u Hermiony takisto. Ja na jej mieste by som asi vyvádzala viac. Možno by som podpálila niektorý dom Rádu, alebo niekoho zabila, alebo proste znenávidela všetkých čo boli u Goylových počas bitky. A na Dracovom mieste by som pravdepodobne najskôr zabila Rona a potom Harryho odovzdala Voldymu (prepáč Harrouš), ale táto reakcia, bola taká... pokojná. A príliš uveriteľná.
Depresívna, boľavá a dokonale napísaná kapitola
Milujem ťa Flo

2)  Alby (03.02.2013 18:30)

Čakala som, že bude kričať a zúriť, že obviní, Rona a Harryho, Rád, vesmír, že sa niekde sa sám opije a ju nechá samú... Čakala som, že to bude maly slizolinský rozmacnaný spratek. A hľa, aký MUŽ.

1)  Kejt (03.02.2013 18:16)

Ach bože, to byl velmi smutný, bolavý, ale uvěřitelný, navíc Draco je ten citlivej, milující a utěšuje ji, co víc si přát. Ach jo.

1

>