Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Moc děkuji Vám a také Cam :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

18)  Florence (17.01.2013 21:15)

PÁJO, tak já se zase na své straně šťastně usmívám nad tvým komentářem a tvou pochvalou. Moc ti děkuji!
Líbí se mi pojem Zmijonebelvír:D, zní to hezky. Já bych ale svého Blaise nazvala jen Zmijozelem, přece jen je pořád takový Zmijozel, ale dobrý.

17)  Pavla (17.01.2013 20:57)

Flo! (kdy by tu byl roztékající se smajlík, už bys ho tady měla ;) - Samozřejmě, roztékající se blahem!) Po přečtení téhle úžasné kapitolky se nemůžu dočkat na pokráčko... Užívala jsem si ten rozhovor jako bych byla tichou postavou v místnosti! Jako bych na vlastní oči viděla jejich výrazy. Ta autentičnost postav a rozhovorů je dokonalá. Skvělá kapitolka...
Věř mi, že ti rozumím... taky mám něco obdobného, akorát místo kluka jsem vysazená na holku, kterou bytostně nesnáším. Ale to jsem odbočila.
A k těm fotkám... no, hehe, nechtěla jsem sem psát, že zmijozelskou rodinu si představuji s prázdnými výrazy, chladným vystupováním a povýšeným chováním, ale vzhledem k tomu, jaký je Zabini ve skutečnosti (a že mi jako pravý padouch opravdu nepřipadá ;) ), tenhle fakt mileráda opomenu. Protože Blaise je co? Přece Zmijonebelvír - tak trochu.
PS: Jdu na pláč :)

Florence

16)  Florence (17.01.2013 05:31)

Zohavení opilých hovádek ... ne, to to není, ale bylo to těsně vedle:D

15)  Tammy (16.01.2013 21:10)

Moc děkuju, že jsi taková!
ZOH? Zohavení opilých hovádek? - tohle byla první věc, která mě napadla. Asi to nebude ono, co?:D

Florence

14)  Florence (16.01.2013 20:46)

BÉĎO, já taky Harryho miluju a ničí mě, že ho ničím, ale to mé ničení rozhodně nezastaví:D. Moc ti děkuji za poklonu!
PÁJO, ne, že bych já byla premiantka... bojuju o to místo s dvěma kluky (jednoho z nich bytostně nesnáším, ale já to tomu frájovi natřu za to, že mé pohlaví v minulých generacích diskriminoval... to jsem se nějak unesla. Moc , moc MOC ti děkuji za tu nádhernou poklonu, co jsi mi složila. A Btw, nevěřila bys jak těžké je sehnat fotku nějaké decentně vypadající starší černošky. Hrozně těžké! A když už nějaké seženu, tak se na nich usmívají... takže Blaisova zmijozelská rodina tak trochu zavání nebelviresmem.:D

13)  Pavla (16.01.2013 20:30)

Ach, Flo! Jsem na tom podobně jako ty... Ne že bych byla premiantka třídy, ale snažím se, což je víc, než můžou říct ostatní. Takže tě naprosto chápu. ;)
Avšak, obávám se, že dnešní komentář bude stát za pendrek. :p Můžu ti říct, že si připadám jako Harry... smířená s osudem, vyprahlá, naprosto lhostejná. :(
Kapitola byla úžasná, ale obávám se, že dnes mě to nevtáhlo do děje. Myšlenkami jsem bloudila někde jinde. Budu si to muset přečít zítra ještě jednou! ;) Nemusíš se bát, tebou to nebylo. Tvůj úžasný pisatelský mozek je naprosto, ale totálně, dokonalý. Tvoje ručičky patří pozlatit a tvoje fantasie by měla dostat medaily - tu největší. Zítra ti snad dám lepší komentář, než tuhle snůžku blábolů.
Mimochodem - ta fotka je úžasná. Nejvíc se mi líbí ta stará paní - Fulvia Má úsměv jak vrata, ale právě pro to je mi sympatická. :)

Bedward

12)  Bedward (16.01.2013 19:49)

Taky se potřebuju napít. Ty mi teda dáváš Flo. Miluju tvého Harryho a ty ho tak ničíš. Ach jo. Přála by jsem šťastný konec. Nevím ani moc co napsat. Mám kvůli tobě depku. Kdyby jsi nepsala tak dobře tak se to nestane :-)

Florence

11)  Florence (16.01.2013 19:19)

Ne, nebolí mě číst tvé komentáře, popravdě se u nich vesele pohihňávám (nebo možná chytám podivné záchvaty smíchu, aniž bych chápala z čeho;)).
A ano, Harry má nápad (jsi zase první, co si toho všimla - nebo to napsala), pracovně mu říkám plán ZOH (samozřejmě ti neprozradím, čeho je to zkratka, protože to by úplně pokazilo překvapivou pointu:p). Děkuji!

10)  Tammy (16.01.2013 18:56)

Dracova věta - Jsem do ní zabouchlej - je ta nejvíc ne Dracova věta, že ho zbožňuju snad o něco víc. (Na rovinu, taky máš z mích posledních komentářů dojem, je se mnou něco špatně? Začínám komentovat, jako by mě přetáhl šípem po hlavě ten naháč Amor. To mě vážně znervózňuje, protože to následný čtení, tě musí bolet )
CHUDÁK HARRY!!! Je vážně zvláštní že to podepisuje i Draco - jakoby by měl Harry nějaký nápad?

Florence

9)  Florence (16.01.2013 17:52)

To je dobře, mimísku (když už jsem u těch zdrobnělin )

8)   (16.01.2013 17:18)

Florinka aj ja ťa milujem

Florence

7)  Florence (16.01.2013 16:44)

Angel, já už mám to nejtěžší taky za sebou, takže už jen čekám ty lehčí, ale většinou nezkutečně otravné, předměty;) Ach, střední, to je boj:D
Mimi, no jo no... potkali no... ale nedošlo mi to dřív, než jsi to napsala. Já Harryho od Rowly taky nemám ráda, protože tam má asi tolik mozku jako Crabbe a často pronáší kýčovité repliky. Ale Harryho jsem si zamilovala u MoR. Tu naprosto zbožňuji! Zbožňuji! Zbožňuji! A tebe samozřejmě miluji, dnes proto, že jsi schopna mít ráda i někoho jiného než Asty (která je FUJ!)

6)   (16.01.2013 16:36)

Flo, Draco a Harry sa úplne prvýkrát stretli v Šikmej uličke, keď si kupovali habity :D to len tak na úvod.
A inak... chudáčik maličký Harry Je až neskutočné, čo si z jeho postavy urobila. Nikdy som ho bohvieako nemusela, ale v tvojej poviedke ho milujem A nechcem aby zomrel...aj keď mám zlé tušenie, že to tak bude (ale to som už písala). Takže poklona pred tvojím Harrym

Angel

5)  Angel (16.01.2013 16:29)

To u mě taky. ale už mi nehrozí že vyletím. Mě uklidňuje zase čtení, ale jakmile jsem se dostala k počítači, tak už to bylo vypni ho, máš se učit a tak.
A nemáš zač.

Florence

4)  Florence (16.01.2013 15:46)

Ahoj, moc vám děkuji za komentáře:D
NIKI, a navíc je to ochotný přiznat
KEJT, jo, mě je Harryho taky líto. Chudák, jeho postava to ode mě snáší asi nejvíc. Díky!
ANGEL, jo, já tě chápu... nesnáším pololetí. U mě ještě bude nějakou dobu pokračovat, ale zjistila jsem, že já si celkem odpočinu tady nebo u psaní. Moc ti děkuji za komentář!

3)  Kejt (16.01.2013 15:17)

No, takže konec se blíží, Harry dokázal v Dracovi vzbudit soucit, to je paráda, díky, ale stejně je mi ho líto. To jak je unavenej, vyčerpanej, odevzdanej. Doufám, že Severus přežil.

2)  Niki (16.01.2013 14:54)

Užasné jak si Potter uvědomil že pro Hermi je ejlepší Draco :D :DD

Angel

1)  Angel (16.01.2013 14:52)

Nejdřív se musím omluvit za menší defekt s komentáři. Jelikož se blíží pololetí a mě hrozily pětky, musela jsem čas věnovat škole. Ale už by to mělo být v pohodě, takže jsem se naplno věnovala tváři.
Všechny kapitoly byli úžasné ani nevím jak správně popsat pocity které jsem měla při čtení.
Draco, můj miláček se zase vyznamenal. A Potter ten si teď taky nevede špatně, teda pořád mu nejde odpustit co udělal ale už jde na správné cestě.
A Hermiona, strašně mi ji bylo líto v tom obchodu. Lev bych nejradši jednu flákla Jenom musím dodat Hermi opovaž se ještě někdy k tomu lektvaru blíž jak na 5 metrů
Skvělá kapitola a už se moc těším na pláč

1

>