Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Kap. Kap. Kááp...

Ten konec se už ale blíží, co? Jsem z toho nějaká smutná :(

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

16)  stass (13.05.2013 00:02)

Perfektná kapitola! Dychberúca akčná, ej ale chcem vedieť čo sa stane. A budeeeem :D

Florence

15)  Florence (16.03.2013 09:12)

Aaaaaaaaaaaahoj Twilly

Twilly

14)  Twilly (16.03.2013 07:38)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jde di tuhého

Florence

13)  Florence (08.03.2013 09:59)

Děkuju ti. Věř mi, hrozně dobře se to čte
Osud zákeřný zas tak není, to jen autorka si to trýznění postav užívá

Fanny

12)  Fanny (07.03.2013 22:40)

Florence, ty jsi zase sen každého čtenáře.
Časté kapitolky, skvělé psaní, o ději ani nemluvě. Reakce na komentáře je bonusem, který zbožňuji.
A když se k tomu přimícháš těžká rozhodnutí, rozporuplné situace, zákeřný osud (či autorku ) a propracované charaktery postav... To se pak komentáře píšou jedna báseň. A já jsem ráda za možnost autorovi nějak "poděkovat".

Florence

11)  Florence (07.03.2013 21:43)

KEJT, mě přišlo, že Luna by si ani jako z poslední bitvy nic moc nedělala... ani ze zajmutí ne. No... Pasnyin pohled vyjde (už vyšel) v Pláči, takže se ti zodpoví odpovědi tam, doufám. Ale za tím balvanem je jí hezky :D. Děkuji ti!
PÁJO, néééé, zas tak zlé to nebude. Určitě mi věříš, co?. Už ti došlo, že heppáč neplánuju? Takže se škrcení nemám bát? Děkuji ti
FANNY,... už jsem se poučila a čtu tvůj komentář v pohodlý domova, takže moji spolužáci přijdou o podívanou, jak si slintám do klávesnice. Já vlastně pořádně netuším, co bych i k tomu měla napsat, jsem tak nějak "rozdrcená na atomy". Takže ti snad bude stačit dnes jen tohle - Fanny, ty jsi sen každého autora

Fanny

10)  Fanny (07.03.2013 19:43)

Koho by napadlo, že se člen řádu bude bez problémů proplétat mezi smrtijedy během bitvy. Mě určitě ne.

Nikdy bych neřekla, že blbé "Kap. Kap. Káááp." může být nervy drásající. Jo, teď bych to dosvědčila i před nejvyšším soudem. Protože s každým dalším "kapáním" jsem se víc a víc blížila k šílenství. Jak jsme se blížili k Theovi, tak se i můj rozum více podobal tomu jeho. Což nepovažuju za příjemné ani přijatelné.

Skrytá Pansy, schovaná Hermi, jediný, kdo zbýval, byl Blaise. Takhle si opravdu pomáhají přátelé, viď? Ne, neudivuje mě to, ale je pokaždé milé vidět Draca, jak se nechová jako starý Draco. Jen mě hrozně mrzí, že tihle čtyři si nikdy nepůjdou na svatbu, nikdy společně neoslaví narozeniny... sakra, nikdy se nesejdou ani nad máslovým ležákem. Protože - a znovu se budu opakovat - my víme víc.

A začínám být doopravdy vděčná za to, že se bojím už teď. Že Opojení ukázalo dost na to, abychom se nenechali uspat na vavřínech. Protože s touhle kapitolou jsem si definitivně jistá tím, že nebýt Opojení, teď bych se doslova koupala v naději. A vytrhnutí špuntu od téhle koupele, by bolelo opravdu hodně.

A jo, přijde mi správné, když to udělá Draco. Kdo ho zabije. Kdo ho zabije a bude k tomu mít pádný důvod. Kdo toho nebude litovat, ale zároveň to neudělá z nenávisti. Smrt Thea z Dracovi ruky se mi líbí. Pro všechny. S troškou sarkasmu bych řekla, že zabije víc much jednou ranou.

A znovu díky, Florence. Nevěřila jsem, že by komentář po téhle kapitole někdy mohl dávat smysl, ale odstup se osvědčil. Ty totiž člověka dokážeš rozdrtit na atomy, aniž by ses ho dotkla.

9)  Pavla (07.03.2013 14:50)

No já nevím, ale mám takový pocit, že to bude... fuj, ani vyslovit se nemůžu, jak se mi dělá zlé. Jen doufám, že má Draco pravdu a bude to on, kdo Thea zastaví a přitom zůstane naživu! (Rozumíš, Flo?! NAŽIVU! Jinak bude - a já se půjdu )
A ještě jedna věc mi tady nesedí... proč by měl Theo věřit zrovna Dracovi, když v Pláči Blaisi řekl, že viděl Draca jít k Hermioně?
No, uvidíme, jak to všechno skončí... ale už je mi jasné, že to žádný happyend nebude :'-(

Fanny

8)  Fanny (06.03.2013 23:16)

Jen co jsem se vzpamatovala z Pláče, už je ze mě zase uzlíček nervů… Rozklepaná, vyklepaná a jistá si jen dvěma věcmi. Za a) Tři tvé kapitoly za den jsou moc a už nikdy to nemám dělat. A za b) mozek už mi podruhé za dnešek dal s bohem.
Takže já opět opakuji: Vrátím se později a děkuji!!!

7)  Kejt (06.03.2013 18:42)

Milá FLo, dnešní kapitola je další perla... ctěný Lord Malfoy, to jsem se málem udusila čajem... A věřím, že takto zasněně by Luna plula sídlem a mluvila. Díky, to stálo za to. I Draco, který slibuje Pansy, a jen pro jistotu, ta Pansy tam je proto, aby bojovala za Řád a nebo za Voldyho? Nebo se tam jen maskuje. Nicméně se těším, jak si Draco vychutná Thea a doufám že si ho vychutná. I za Blaise, kterého mučí a chce ho fanaticky zabít. Skvěle si vystihla jeho posedlost, on by opravdu udělal maximum proto, aby zabil Hermionu i Draca

Florence

6)  Florence (06.03.2013 17:02)

No jo... válka a Flo se podepisuje na všech :D
Moc ti děkuji, NOKÍ

Nokia

5)  Nokia (06.03.2013 17:00)

Anoo, taky se těším, až se mu za všechno, co udělal Hermi, a nejen jí, pořádně pomstí. Pořád mi nejde do hlavy, jak se z tak milého kluka z Bradavic stalo něco... takového. Válka se opravdu podepisuje na všech.
Těším se na další, jakoukoliv kapitolu.

Florence

4)  Florence (06.03.2013 16:50)

BÉĎO, zítra bude Pláč... z pohledu Pansy, abych vás v tom ještě chvíli máchala:D. Upřímně buďte rádi, že jsem se nakonec rozhodla vynechat pohled Hermi na průběh finální bitvy. Děkuji ti!
NIKI, jasně! S Hajzlem pryč!:D Díky.
MIMI, no... zítra je Pláč a já se tu snažím dopsat 59 Tváře, ale zatím jsem jako kdyby ze mě můza vycucla všechnu schopnost psát. Vím, co tam chci, ale nějak se nemůžu vymáčknout... chjo:p. To bude tím, že ani mě se nechce končit, ale zároveň se na to těším. Jsem taková rozpolcená.... Děkuji ti!

3)   (06.03.2013 15:32)

Dúfam, že pokračovanie bude čo najskôr! To už ozaj bude len jedna kapitola? :'-( :'-( :'-( :'-( Teraz mi to je ľúto, že už je koniec. Táto poviedka mi prirástla k srdcu
Skvelé a teším sa na ďalšiu

2)  Niki (06.03.2013 15:27)

Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!! :DDDD
Krásnééé !!! :DD
KOneščně se mu za všechno pomstí :D
hajzlovi jednomu :DDD

Bedward

1)  Bedward (06.03.2013 12:52)

Kdy bude pokračování? Zítra? Protože toto se nedá. Jako kdo to má vydržet? Kousek děje sem a kousek zase tam a furt nevím co bude dál. Já se snad dám na modlení
Ale kapitola skvělá, úžasná, dokonalá, perfektní...

1

>