Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Po delší době zase kousek z Tváře, doufám, že vám chyběla ;)

Děkuji za komentáře a díky posílám i Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

16)  Florence (03.03.2013 20:05)

Ty jsi taky Úžááááásná

Twilly

15)  Twilly (03.03.2013 16:29)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je prostě úžasný!!!!!!! Ne, to TY jsi úžasná!!!!!!!! Harrouš

Florence

14)  Florence (01.03.2013 23:23)

Zrovna jsem dopsala 57 a poslala ji Cam a jelikož Cam je úžasná a skvělá a velmi nadaná a rychlá, tak si myslím, že další kapitola (má 2000 slov) přibude zítra. Tak se těšte
FANNY, já jsem prostě... ach, zrovna teď nedokážu nic smysluplného na ten tvůj ÚŽASNÝ komentář něco kloudného napsat. Jen se zamilovaně koukám. Děkuji ti!
NOKÍ, kdo?
BÉĎO, jsem ráda, že jsi mi odpustila už předem, po konci už bys to udělat nemusela. Moc ti děkuji
ALBY, to že řekl? To je hrozné... jak někdo může něco takového o mých milovaných zmijozelech prohlásit? Můj Draco je chytrej (nebo vyčůranej) a věrnej (občas) a svým způsobem i tak trochu odvážnej (trošilililinku?), ale přežít mu jde zaručeně nejlíp, to bez pochyby. Uvidíme, jestli mu ta superschopnost vydrží Moc ti děkuji

13)  Alby (01.03.2013 23:10)

Minule mi kamoš povedal, ze problem ludi zo Slizolinu je, ze nemaju zaidne nadanie...ani odvahu, ani mudrost, ani vernost. Myslim, ze prave tu v tejto povieke sa ukazalo, co je darom Slizolincanov. Prezitie. Prezit za akychkovlek okolnosti, v akejkolvek dobe, prezit oni a ich blizky. Nie je to zbabelé je to ľudské. Nie každý je hrdina, Potter je len jeden. Píšeš krásne a ako sa blíži záver vyzývam Ťa. DAJ MI NÁDEJ. :)

Bedward

12)  Bedward (01.03.2013 22:43)

Sakra ten konec se ale blíží. Ty mi dáváš. Opravdu to jde k velmi špatnému konci. Ach jo. Já nechci aby Harry umřel. A Draco a Hermiona určitě nebudou spolu.:'-( :'-( :'-( Ale přesto všechno tuhle povídku(y) miluju a tebe taky Takže ať už to nakonec dopadne jakkoliv je ti odpuštěno;)

Nokia

11)  Nokia (01.03.2013 20:20)

:D :D Není jich moc :D Ale neboj, moje srdce si získalo jen pár jedinců... :)

Fanny

10)  Fanny (01.03.2013 19:52)

Och! Vždycky stačí věta na to, aby člověk pochopil a chtěl hned zase radši zapomenout. „Mohla jsem opravovat nebo ničit, ale nemohla jsem ničemu vdechnout nový život.“ Opět jsi nám předvedla další ze špatností války. Za co všechno může. Ukázala jsi další věc, v čem je změnila. Tvořit a ničit. Není strašné, že to první všichni téměř zapomněli?
„…, ale nikdy jsem si nepředstavovala, jak bude vypadat Harryho život.“ Občas mám pocit, že se s jeho smrtí všichni smířili a ani si toho nestačili všimnout. Otázka je, jestli se opravdu smířili, nebo tu informaci jen odsunuli někam, kde zatím bolet nebude.
„Brzy, už brzy,Malfoyi. Ještě tenhle týden,“zašeptal
To zní… Zní to strašně. A já nechci konec. Bála bych se ho, i kdybych nevěděla. Nevěděla velkou spoustu hodně děsivých věcí. A Dracovi to musí znít hrozně divně. Velké změny by neměly být rychlé, ale bohužel bývají. A následky dobíhají dlouhou dobu po tom. A někdy, jako po válce, je změna z horšího na lepší asi i horší obzvlášť. Když dobro není dobro, zlo není zlem, nic není černé ani bílé a všude kolem je velké moře šedé. Stejné jako je Harryho šedá. Někdy někde tmavší, někdy světlejší. A najednou má všude vysvitnout zářivá bílá? Náhle stejně nepříjemná, náhlá a pronikavá jako sluneční paprsky po probuzení do nového dne. Monotónnost není příjemná, ale bezpečná rozhodně, že?
Celý rozhovor těch dvou byl geniální. Geniální stejně jako ti dva. Ano, jsou si podobní opravdu v lecčem. Na své straně mají stejnou váhu, oba stejně úspěšní. Oba na své straně slavní. Ale Harry je doopravdy horší a Draco je zase lepší. Dokonale provázaná rovnováha. Ale teď se s koncem války rovnováha rozhoupává.
Jo, Potterová. Mně se to příčí, ale jim to zajišťuje můj obdiv. Protože tak je to správně. Musí bojovat za hodně věcí, nemusí se stát troskou ještě kvůli jménu. Ten rozhovor nebyl jen geniální, ale i hezký. Prostě a jednoduše hezký.
Florence, děkuju. U tebe slova díků na vyjádření vděčnosti téměř nestačí. Je to zpříjemnění dne i vrácení obou nohou na pevnou zem. A i za to Díky.

Florence

9)  Florence (01.03.2013 19:46)

To zní mnohem líp :) Já jsem myslela, že už jsem tu zkráceninu četla;). Můžeš si mít svobodně ráda koho chceš, Nokí, tedy pokud to není Asty, Levander, Lucius, Theo, Ginny, Voldík, Goyle, Daphné... no, ještě bych na někoho určitě přišla

Nokia

8)  Nokia (01.03.2013 19:43)

No, docela jsem si oblíbila přezdívku Nokí Tak třeba tak :D Tak to jsem ráda, že svou lásku můžu svobodně projevit :)

Florence

7)  Florence (01.03.2013 19:11)

Ahoj... zrovna přemýšlím, jak bych měla zdrobnit tvůj nick - Nokijko? nezní to divně? - mě to taky chybělo! A za pocity k Harrymu se nestyď. Já ho totiž úplně nehorázně miluju. Děkuji ti!:D

Nokia

6)  Nokia (01.03.2013 19:04)

Tohle mi chyběloooo!! :) Harrouš je cukroušek. Začínám se stydět za moje pocity k němu protože tohle je přece Dramione, ale... s ním to jinak nejde
Úžasná kapitola, Draco příjemně překvapil... přece jenom je to taky cukroušek, i když trochu jiným způsobem...

Florence

5)  Florence (01.03.2013 18:56)

MIMI, jo, jo, trochu mi to trvalo (trochu déle), ale nakonec jsem to ze sebe dostala. Teď píšu 57, takže by mohla zítra nebo pozítří být. Já se totiž potřebuju vrhnout na překlad Someone pro kizi, takže nevím, jestli to dneska stihnu dopsat. Pořád věříš? Hmmm.... Víš co? Musím s tebou jednou v něčem souhlasit. Harry vážně dneska vyšel jako ten odvážnější a Draco jako... Draco. A spojení Hermiona Malfoyová se mi taky nelíbí... ne v téhle povídce. Děkuji ti
KEJT, celých šedesát kapitol k tomu konci směřuju, tak doufám, že nakonec připravená budeš. Moc, moc, moc ti děkuji za tu velkou pochvalu
NIKI, thanke you!:D
PÁJO, já myslím, že Harrymu už je jedno jestli umře za dobrou věc. Možná už chce prostě jen umřít... jeho život stojí za starou bačkoru. Deset let po konci války se bude odehrávat epilog Opojení, takže to bude tvůj malý náhled;). Děkuji ti

4)  Pavla (01.03.2013 18:37)

WOW! Tak Harry chce do toho skočit rovnýma nohama... Je to silný človíček. Obdivuju to, jak chce zemřít pro dobrou věc. Přece jen však doufám, že nakonec nezemře. Tolik sebeobětování už bylo dost. Hermiona si vede dobře!
Děkuji za kapitolku!
PS: nepřípomínej mi, že tenhla úžasná, excelentní, emocemi nabitá povídka(román?) skončí... Fňuk! :'-( Ještě bys mohla udělat pohled do budoucnosti, třeba takových 10 let po válce...? Co na to říkáš, no?

3)  Niki (01.03.2013 17:06)

Nice !!!! .)))

2)  Kejt (01.03.2013 16:09)

Ach jo, sakra, pomalu už jde do tuhýho. Nevím, jestli jsem na to připravená. Flo, vykouzlilas nádhernej příběh. Tolik odstínů, charakterů. OPravdu paráda. Děkuju. Když to čtu, srdce se mi svírá.

1)   (01.03.2013 15:59)

Už som sa začínala báť, že sa tejto kapitoly ani nedočkám Ale konečne je tu.
Harry je nesmierne zlatíčko jááááj....pomaly strácam nádej, že to prežije, no nejako stále proste verím. Nechcem, aby sa mu niečo stalo. Ak si niekto zaslúži hepáč, je to on.
A Malfoy...jeho myšlienkové pochody pre mňa neboli veľmi zaujímavé. Skôr boli pre neho typické a spojenie Hermiona Malfoyová sa mi nepáči. Nie, vážne to znie divne.
A inak nikdy som nad tým neuvažovala, ale v tejto kapitole som si uvedomila, že Malfoy a Harry sú diametrálne odlišný jeden od druhého. Harry je taký odvážny a čestný a nebojácny a Malfoy je baba (pre mňa)
Takže dúfam, že ďalšia bude čo najskôr

1

>