Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Moc děkuji Cam a taky samozřejmě vám za ty milé komentáře *nod*.

Když se podíváte na Povídky od Flo, najdete tam plán kolik kapitol nás ještě čeká.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

21)  Florence (03.03.2013 20:04)

MÁTO, jó to znám. Je vidět, že problémy s tímhle máme holt všichni, nebo alespoň většina, autorů... vždycky je ještě něco, co se dá připsat, že?;)
TWI, mě tohle úplně stačí, holka. Děkuji

Twilly

20)  Twilly (03.03.2013 16:16)

Kurňa, děvče, co mám na tohle "říct"?

Mata

19)  Mata (27.02.2013 20:35)

Flo díky, užila, pořád dolaďuju konec Dobra a pořád s ním nejsem spokojená:) Nepřepískla, ono občas si to řekne samo, co to potřebuje. Znám to, Dobro mělo mít 15 kapitol, podle původního plánu... zatím jsem na 37 a ještě pořád se mi to nezdá :) Takže nejsi sama kdo natahuje. Jsou myšlenky, situace potřebné vývoj postav, které prostě nejdou osekat, ani kdyby se člověk na uši postavil a zas máš co nabídnout čtenářům
Ale chápu i to že se těšíš na něco nového, mám to stejně. Nerada se s něčím zabývám moc dlouho.
Jsem ráda, že je prstík lepší. A práci, nic jinýho mi nezbude než si ji užít, heh

Florence

18)  Florence (27.02.2013 08:50)

Ahoj, Máto, doufám, že jsi měla hezký víkend;). Děkuji ti za komentík, moc si ho vážím. Upřímně, mě přijde, že už jsem z toho ságu udělala. Původně to měl být jenom Úsměv, ale ten se pak zalíbil, tak jsem udělala pokračování, které nemělo být o moc delší. No jo, teď ale Tvář bude mít šedesát kapitol a epilog plus dvacet kapitol Pláče a Merlinvíkolik kapitol Opojení a navíc chci napsat ještě kratší kapitolovku o Astórii... někdy mám pocit, že jsem to trochu přepískla:p. Ale psaní tohodle mě hrozně nadchlo a celkem mě mrzí, že Tvář i Pláč budou končit:'-(, ale zároveň se těším až se pustím do něčeho nového, víš?
Koukám, že jsem se pořádně rozepsala (už jsem si na tu sádru celkem zvykla)... prostě jsem ti chtěla poděkovat.
A užij si práci!

Mata

17)  Mata (27.02.2013 07:17)

Florence další povedená kapitolka. No, to čeho jsem se bála se vyplnilo, alespoň že žádní mrtví. Opravdu se těším jak to dopadne , koukala jsem, že už toho moc nezbývá. Škoda, ale chápu tě, taky neumím psát ságy.
Díky:)

Florence

16)  Florence (25.02.2013 21:11)

PÁJO, mě taky bude smutno... nějak sem si na ně zvykla. V poslední době se musím do psaní nutit, protože se mi to nechce dopsat, abych se s nima nemusela loučit... ale zároveň se hrozně těším, až už to konečně dopsat.
Děkuji ti!

15)  Pavla (25.02.2013 17:43)

Och! Draco je tak... sladkej! I když se zlobí.
To už nám moc kapitol do konce nezbývá. Bude mi po těch dvou smutno... :'-(
Mimochodem - to, co si k těm kapitolkám napsala se mi moc nelíbí. Doufám, že přece jen to neskončí tragicky. V tom smyslu, že někoho dalšího zabijou. Kromě Voldemorta, samozřejmě. Toho musí! :)
Sladkobolná kapitolka. Nedokážu si představit, co Hermiona prožívá za osobní peklo. Ale vím, že je silná a že se s tím popere po Nebelvírovsku!;)

Florence

14)  Florence (25.02.2013 09:09)

Omylem jsem odpravila Luciuse. Prostě jsem psala a psala a tak nějak za pochodu ho zabila

Fanny

13)  Fanny (24.02.2013 23:51)

Padám do mdlob... Doufám, že třeba někoho omylem nezabiješ nebo tak...:D

Florence

12)  Florence (24.02.2013 23:47)

No, aby ses nedivila. Mě se stává, že si rozepíšu kapitolu, zanimrám se do pocitů a pak si na konci kapitoly uvědomím, že jsem vlastně psala úplně o něčem jiném, než jsem původně chtěla :p

Fanny

11)  Fanny (24.02.2013 23:23)

Trefné možná jsou... Nicméně jak pro koho!
Ještě abys nevybavila(!), když to píšeš!

Florence

10)  Florence (24.02.2013 23:20)


Konec zevnitř a konec z venku jsou náhodou docela trefné. Alespoň já si pod tím hned vybavím, co pro ně chystám;)

Fanny

9)  Fanny (24.02.2013 22:59)

Asi jsem věděla, proč se na to shrnutí hned nekoukat...! Člověk houby pozná, akorát se děsně vyděsí...! No, to je pak k vzteku. Přestala jsem se snažit o pochopení někde u slov "konec zevnitř, konec z venku"

Florence

8)  Florence (24.02.2013 22:51)

ALBY, ... tak já si to teď budu vybíjet na někom jiném, jo? Děkuji!
KEJT, zaplatí, o to by ses neměla bát. Děkuji!
NIKI, malinovou má Ron, Draco hnědou, Harry šedivou a Blaise má barvu svěží jarní trávy;). Moc ti děkuji!

7)  Niki (24.02.2013 22:34)

Perfektní Dracova reakce !:)))
Chudák Hermi a to bude podle častic ve své hlavě poznávat ty důležité osoby ???
Takže Draco ma hnědou a Harry malinovou ?? :D

6)  Kejt (24.02.2013 22:33)

Ach bože, to by už vážně stačilo, kolik bude muset ještě obětovat? Sakra, je mi to líto, pro Hermionu tu je šílená rána, ona knihomolka, ach jo. DOufám že za tohle Nott opravdu zaplatí.

5)  Alby (24.02.2013 22:19)

UZ NECH SA TOMU DIEVČAŤU STANE NIEČO DOBRÉ. TOTO JE DOSŤ UŽ AJ NA KOŇA. S pozdravom Alby

Florence

4)  Florence (24.02.2013 22:19)

Moc vám děkuji za komentáře, holky
BÉĎO, no mě taky docela překvapilo, že už mi zbývá tak málo kapitol...bude mi to líto, ale zároveň se už nemůžu dočkat konce, protože ten jsem měla vymyšlený už tak dlouho a pořád na něj musím čekat:p. A Opojení jsem tam nezahrnula, u toho si ještě nejsem jistá. Navíc s ním teď budu mít do ukončení Tváře pauzu. Díky!
MIMI, já zase nemůžu uvěřit, že ještě pořád píšu Tvář. Původní plán byl jen o pár kapitol víc než má Úsměv, ale pak jsem se nějak rozjela..... A na touhu se už taky celkem těším... nová krev. Tisíceré díky!
FANNY, Hermi je lvice, i když jí samotné to tak někdy nepřijde. Možná už je lvice jen ze zvyku... nic jiného než bojovat prakticky neumí, že? A jasně, že je vždycky může postihnout něco horšího, z hlavy mě napadá několik možností včetně té, která vede k Opojení . To já ti děkuji!

Fanny

3)  Fanny (24.02.2013 21:55)

To přece nemohlo být na vždy, ne? Já jsem nemohla jen tak oslepnout, že?
Sakra, tohle jsou ty myšlenky, které člověka potom táhnou ke dnu. Ty po kterých přijde pochopení a vše ostatní. A ty, které se nikdy vracet nepřestanou. Strašně mě mrazí. Hrozně, hrozně moc.
Není to tak urgentní?! Ne, občas se nedivím, že je na tom Hermi tak jak je. Vlastně je na tom líp, než bych očekávala. Po tom všem. Možná proto, že moudrý klobouk nelhal a je nebelvírkou. Lvicí, která se nikdy nepřestane rvát. Nikdy. Alespoň s něčím bude vždycky bojovat. A kdyby se vzdala života, s čím by bojovala?
Ať se radši neptá, co ji může potkat horšího... Protože, jak víme, vždycky může. Jen sakra proč? Doufám, že se tu odpověď dozvíme alespoň někdy! Proč to oslepnutím zdaleka neskončí...?
Uf. Uf. Uf! Dáváš nám zabrat a především jim. Barevné částice byly lanem v propasti a vsadím se, že to víš. A já doufám, že jsme je neviděli naposledy!
Florence, čím dál víc mi hlavou léta jen otázka "Proč?". Začíná být pekelně neodbytná a já se s každou další kapitolou utvrzuji v tom, že ta otázka je absolutně na místě. I když občas snad přehlušuje i něco jiného. Mám tak zmatené myšlenky!
Díky!

2)   (24.02.2013 21:37)

To už zostáva do konca tak málo kapitol??? Na jednej strane ma to teší, lebo už sa dozviem, ako to celé dopadne a nastúpi na scénu Touha(?) a na druhej strane sa mi nechce veriť, že už bude koniec.
Inak znova skvele napísané a tie Hermionine myšlienky boli tak veľmi reálne. Ja osobne som čakala, že Draco zdupká a stále mám pocit, že to pre nich nedopadne dobre a Opojenie ma v tom utvrdzuje takže Flo, rýchlo rýchlo rýchlo ďalšiu, lebo umieram zvedavosťou

1 2   »

>