Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

Emm... no, tohle je poslední kapitola. Jsem z toho nějaká rozcitlivělá. Takže zítra ráno už vyjde jenom epilog a bude po Tváři... fňuk.

Vy víte, jak moc si cením vašich komentářů, takže když nějaký zanecháte, budu ráda :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

14)  stass (13.05.2013 00:14)

Ty si ma rozplakala. Normálne ležím a revem. Dobre, nerevem, ale slzy mi tečú. Však si zabila Harryho. Zabila si ho. Harryho. Asi by som sa mala ísť vyspať, začína mi hrabať.

Florence

13)  Florence (16.03.2013 09:19)

BÉĎO, jé smysluplný komentář :D. Jsem hrozně ráda, že se ti Tvář líbí... líbiLA, protože už SKONČILA. Stejská se mi po ní:p. Děkuji!
TWI, přemýšlím, jestli se mám červenat nad tou poklonou nebo se rozplývat nad tvým celkovým pochvalným komentářem... A stařičké záda? Chicht!

Twilly

12)  Twilly (16.03.2013 08:03)

Krucinál! (a věř, že to nejsou zrovna tá slova, které se mi derou přes rty). Co věta, to drahokam. Jednoznačně, jedna z nejpovedenejších kapitol..... Nemám, já OPRAVDU nemám slov, ale hodlám setrvat v upřímném předklonu tak dlouho, jak to mé stařičké záda vydrží

Bedward

11)  Bedward (15.03.2013 23:34)

Přidavám velmi pozdní trochu smysluplný slíbený komentář :-) Po přečtení této kapitoly sem měla v hlavě hotovej guláš :-) V té kapitole se toho tolik děje ani se k tomu nelze vyjádřit. Ale jedno ti říct musím je to úctyhodné dílo máš můj neskonalý obdiv. Je to prostě dokonalost sama :-D

Florence

10)  Florence (13.03.2013 10:02)

Merline, FANNY, asi jsem závislá na tvých komentářích. Vážně
Ano, vlastně by stačilo kdysi mávnout hůlkou a Hermi by si neprošla vším tím peklem. Nebyla by závislá, nebyla by tak zlomená, tudíž b se nerozešla s Ronem, nevzala by si Harryho a ten by jí nikdy nemohl dovolit/přikázat si začít s Dracem. A ona by ani nikdy nešla do Šikmé uličky pro přísady do lektvarů a tak by ji nepotkal Draco... Všechno je to tak propojené, co?
Moc ti děkuji, vážně

Fanny

9)  Fanny (10.03.2013 21:27)

„Avada kedavra,“ pronesl jsem chladně.
Ohromující, jak to bylo jednoduché. Celou tu dobu stačilo jedno máchnutí hůlkou a Hermi by se nikdy nic nestalo. Ale taky by se nestalo spoustu jiných, důležitých věcí. Anebo by se to všechno stalo i bez Thea. Kdo ví? Já jen vidím, jak to bylo příšerně jednoduché. Mžik.
„…leželo tělo černovlasého muže, kterého jsem kdysi nenáviděl…“
Myslela jsem, že v tuhle chvíli se budu klepat strachy o ně o všechny, ale… Jsem až překvapená, kolik absurdní naděje cítím. Když Hermi je slepá a sama. Když Scorp má otce se znamením na předloktí. Když Harry leží vedle nich a není mezi živými… Kde ani nikdy nebyl. Když se všechno začne vracet do starých kolejí, které neexistují. Když se otvírá nevítaná nová budoucnost pro Draca, o kterého se bojím čím dál víc. Když vidím Pansy a doufám, že má aspoň ta naději. Ale ta naděje tu je, nevím, kde se vzala a je mi jasné, že tu dlouho nebude. A tak jdu dál… Abych si na ni moc nezvykla.
Symbióza…Tohle slovo mě pro to nikdy nenapadlo, ale je to přesně tak. Přesně tak, jak už bylo zmíněno tisíckrát a nikdy nikdo nepochopí.
Proč? Do pytle prkenýho proč? Málem se mi zastavilo srdce. Když Hermi přiložila dlaň ke Dracově tváři. A on… On překonal tu vzdálenost. On se jí nevzdal… A znovu se mi hlavou honí tisíc dalších variant a možností. A já si nechci vybrat. Ale i tak je to obrovská úleva. Vím, že přijde něco zásadního. Vím, že ho můžeš i teď kdykoli zabít. Tuším, že to dokážeš a vím, že tě nedokážu odhadnout.
Šest vět o konci. Šest vět o něčem, co skončilo. A já se nad každou musím pousmát. Protože každá obsahuje dávku štěstí, které ani věta poslední nesmaže. Nový začátek nebude dobrý. Nebude asi ani dostatečný, ale po opravdu dlouhé době je tenhle konec šťastný tak, jak to jen jde. Díky za něj. Nechce se mi dál. Nechci si smazat Úsměv z Tváře. A Pláč… Ten je teď vedlejší, když i na něj dojde… Mám se těšit, nebo se bát. Mám očekávat slzy smíchu, nebo smutku?
Florence, jak ti mám poděkovat? Za Tvář, za ně a tentokrát především za ten konec. Díky. Obrovské díky. A ano jdu vstříc nebezpečí…i když se říká, že zvědavost zabila kočku. Epilog je příliš neodolatelný.

Florence

8)  Florence (10.03.2013 19:56)

Basko, bez epilogu by to nebylo ono... Opojení by pak nedávalo smysl. Moc ti děkuji
Béďo, nějaký smysluplný komentář? Tak já se budu těšit :D. Díky!

Bedward

7)  Bedward (10.03.2013 16:48)

Upřimně nevím co napsat. Musím to přečíst znovu a pak následně bude nějaký smysluplný komentář. Ale nejdřív epilog ;-)

Baska

6)  Baska (10.03.2013 00:07)

epilóg by ani nebolo treba,
v takto celkom prijatelne pozitívny koniec som ani nedúfala :D ale inak poklona za celú poviedku, musím povedať že som spokojná a že ju jednoducho

Florence

5)  Florence (09.03.2013 22:57)

Ó lidi, to je od vás tak milý ... mě z těch vašich komentářů, tak nějak pálí oči:p
MIMI,... víš, že já tě prostě miluju, že? Měla bys to vědět, říkám to docela často... ale tentokrát si to opravdu zasloužíš. Jo, epilog bude krušnej... docela dost. Epilog by se dal brát jako taková návnada na Opojení, kde se TO bude ještě řešit. A největší překvapení ze všech - Hermiona ti neleze na nervy? Já jsem to věděla! Věděla jsem to! Ty si prostě... ach... já jsem už od začátku věděla, že ji miluješ. A to že tě dneska neštval Draco?... Nó, počkej si na Touhu:D. To že jsi komentovala u každé kapitoly, je obdivuhodné a já ti za to moc děkuji. Co bych si bez tebe počala? MOC TI DĚKUJI
PÁJO, brečíš? Merline... to jsem sice nechtěla, ale hrozně mě to těší. To zní divně... já jsem si jen nemyslela, že bych někoho dokázala rozbrečet jenom tím, co napíšu, takže jsem prostě... nadšená. Neplácáš hlouposti! Nebo možná jo, ale já si je šíleně užívám, takže ti děkuji za tu spoustu komentářu, cos tu nechala, i za to, že jsem tě dokázala rozbrečet
ALBY, děkuji ti, moc . A bez epilogu? To by se vám líbilo, to nechat na téhle vlně, co? Abych se připravila na zítřejší komentáře
MÁTO, mě tohle úplně stačí. JÁ ti moc děkuji

Mata

4)  Mata (09.03.2013 22:03)

Amen...
Nějak nevím co napsat, připravila jsi mě o slova, kruci. Snad jen bylo to dokonalý... Díky

Omlouvám se že jsem se neozvala dřív, dočítala jsem poslední čtyři kapitoly až dnes. Holt technika si postavila hlavu.

3)  Alby (09.03.2013 21:22)

Nepis Epilog - takto je to dokonale.

2)  Pavla (09.03.2013 21:16)

Sedím v posteli a brečím. Kapesníčky se hromadí kolem mě a ačkoliv jsem to už dočetla, z očí mi klouže další slza. Bože, chudák Harry! Chudák Hermiona a chudák Ron! I když je to ťulpas, je to skvělý přítel. Ten nejlepší! :(
Ach Bože! Tohle je tak strašně smutné a zároveň tak dojemné, že to není ani možný. Asi plácám hlouposti, že? To ty slzy. Ani pořádně nevidím na klávesnici a v hlavě mám směs emocí!
Krása, krása, krása, krása, moje milá Flo!

1)   (09.03.2013 20:02)

WOW Flo, ty si génius. Poplakala som si, zasmiala sa a takmer dostala srdcový infarkt a to všetko si mi privodila 4000 slovami
Draco bol v tejto kapitole taký iný. Akoby pochopil o čom to všetko bolo a pripadal mi taký dospelejší. A kupodivu, keď uvažoval o tej siréne tak mi to už nebolo také... bleee chápeš?
Ja neviem, ale celá táto kapitola na mňa pôsobila takým dojmom... proste ešte teraz mám rozbúšené srdce a rozklepané ruky. Je mi ľúto Harryho a popravde, okamžik čo ma rozplakal bol ten, keď tam prišla Hermiona. Ešte nikdy som ju takto neľutovala ako teraz. Všetko to zúfalstvo a ten strach čo pociťovali je razom preč, ale keď si človek uvedomí, že stratil najlepšieho priateľa a milovanú osobu po boku ktorej vyrastal, tak si vlastne musí premyslieť či to celé za to stálo.
Len mi teraz nejde do hlavy, že keď je všetko takto "pekne" ukončené a Draco si odniesol Hermionu tak čo sa vlastne stane. Myslela som, že počas bitky zomrie, ale on žije. Tak prečo je Hermiona v Opojení taká, Prečo naňho nechce myslieť? Dostaneme odpoveď v Epilógu? Ja tuším že áno a začínam sa toho naozaj báť.
Táto poviedka bola absolútne dokonalá a poviem ti, že nikdy som sa pri žiadnej toľko krát nenaštvala, takže v tom máš prvenstvo a na záver ti musím priznať, že Hermiona mi už takých desať kapitol nelezie na nervy, takže si môžeš gratulovať nechávala som si to ako bonbónik na záver
A jeeee teraz budem gratulovať ja sebe, že som napísala komentár ku každej jednej kapitole (ten potlesk je pre mňa) a toto je ďalšie tvoje prvenstvo:D
A teraz potlesk pre teba Flo: A ešte na záver dodávam:

1

>