Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/tvář.png

No jo, no... to je konec... chjo

Kdo bude chtít pdf, ať mi napíše. Mail mám na profilu :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2 3   »

PrincessCaroline

44)  PrincessCaroline (17.02.2014 21:56)

O Hermione? No tak fajn je to pre moje dobro tak si to určite prečítam Aj tak si myslím že sa mi to bude páčiť pretože vieš zaujať :) Už mi nič nepíš o Opojeni pretože trham kachličky od nervov a tíško trpím do stredy A potom uvidíš! Server padne od mojich myšlienkových pochodov
Ale Scorpi je proste Najkrajší syn, Dracov syn a jeho kópia, moja malá srdcovka a... Práve som jeden veľký hormón

Florence

43)  Florence (17.02.2014 21:14)

Já a reklama? No, to vůbec! :D
No, ale myslím, že Pláč ti pomůže v porozumění Opojení, protože to je hlavně o Hermioně (ups? Ale Draco je tam taky... občas) a dost se tam taky vyskytuje Blaise a jeho propletenec s Pansy, který nevím, jestli bez čtení Pláče si dost užiješ. Takže... ta reklama je jen pro tvoje dobro
A v Opojení je taky Scorpík!

PrincessCaroline

42)  PrincessCaroline (17.02.2014 20:32)

Dobre pochopila som túto nenápadnú reklamu:D Dám na tvoju radu a prečítam si ju pred Opojenim. Myslím že ešte sa pre Bleiseho nájde miesto v mojom Aj keď mi takto odopieraš Draca (Je proste No.1) Teda dúfam že v Opojeni nájdem aj jeho pasáže pretože otvorene? Milujem Draca ale Hermiona mi je trochu viac ľahostajná Ale keď robí Draca šťastným som aj jaa A taktiež mám trochu slabosť pre ich kombináciu asi kvôli nezvyčajnému spojeniu Slizolinu a Chrabromilu. (Človek by neveril koľko času strávi písaním jedného komentára cez mobil )

Florence

41)  Florence (17.02.2014 16:33)

Tak to koukám,, že máme stejnou slabinu. Draco je moje achillova pata, ale pravda je, že jsem si kvůli těmhle povídkám (a zvlášť pak kvůli Pláči, s kterým jsem si dala práci) ještě dost oblíbila Blaise. Moc ti děkuju a budu se těšit na ten slíbený komentář k Opojení? Btw, přemýšlela jsi o tom, že by sis přečetla i Pláč? Jestli jo, tak bych ti ho asi určitě doporučovala ještě před Opojením.

PrincessCaroline

40)  PrincessCaroline (17.02.2014 13:39)

Flo to ma ešte poriadne nepoznáš. Ja keď sa do toho zažeriem, nič ma nezastaví. Hlavne keď sa jedná o Draca On je moja slabosť. Ja ti musím poďakovať za tento príbeh aj o Zabinim, Pansy a Theovi. Opojeni si určite prečítam ale až v stredu pretože práca nepočká. Keby som dnes nevstávala skoro ráno určite by si mala už komentár aj tam . Už teraz sa nemôžem dočkať na Opojeni len musím vydržať

Florence

39)  Florence (17.02.2014 10:25)

Páni! PÁNI! WOW! Já nemůžu uvěřit, Caroline, že si to za jeden jediný den stihla dotáhnout až na konec Tváře. To je teda jedno velké a pořádné WOW!
Až tak tě to chytlo, jo? No, víš, ráda bych ti doporučila ještě Opojení, které je vlastně třetí část (po Úsměvu a po Tváři).
Ještě jednou ti moc děkuju!

PrincessCaroline

38)  PrincessCaroline (17.02.2014 02:58)

Mám infarkt z ktorého sa nespametám. Práve som psychicky umrela. Doživotie v Azkabane? Vážne? Mám dosť každú jednu kapitolu som prežila, aj jej oslepnutie, ale toto... mám chuť sa stať Som zvedavá, ako teraz zaspím.

Florence

37)  Florence (25.05.2013 21:13)

IWKO,
ahoj! Už jsem si myslela, že tě tady nepotkám, takže tohle je opravdu velmi milé překvapení :D. Jsem ráda, "že to jednou přišlo"
Já jsem tě rozbrečela? A bude ti vadit, když přiznám, že z toho mám radost? Teda ne z toho, že sis rozmázla make-up, ale z toho, že to na tebe tak zapůsobilo
No, na tuhle povídku vlastně navazuje ještě Opojení, takže jestli chceš pokračovat, můžeš (jen nenápadná reklama).
Moc ti děkuji

Iwka

36)  Iwka (24.05.2013 23:15)

Flo...
Ach, Flo, vím, že jsem vlastně provinilec, protože už jsem to měla mít dočtené dávno. Ale nějak nebyl ten správný čas. Věděla jsem, že Tvář musím dočíst a že to jednou přijde... A nemýlila jsem se.

U posledních kapitol jsem bulela. Jakože totálně, slzy jak hrachy a ošklivě roztřesená brada. Harry v Tvém podání mě totálně dostal. Člověk asi tak nějak nemůže nebýt fascinovám jeho příběhem, jeho životem, jeho osudem.
Tenhle konec... proooč?! Už tak jsem byla sklíčená, ale teď jsi mě fakt rozbila. Je mi jich tak líto...

Jsi úžasná, Flo. Klaním se a děkuju!

Florence

35)  Florence (17.05.2013 22:09)

Thanan, holka, moc ti děkuji! Jsem ráda, že ses do toho pustila a jsem ještě raději, že se ti povídka líbila a že ses mi to rozhodla napsat

34)  Thanan (17.05.2013 21:25)

Prostě úžasná povídka! Hned jdu na Opojení! Jsem opravdu ráda že jsem ji přečetla :-) Jen tak dál :-)

Florence

33)  Florence (13.05.2013 09:00)

Stass, holka, vážně ti moc děkuji za všechny ty komentáře, co mi tu necháváš. Neodpovídám ti na všechny, promiň mi to, ale všechny je potstivě čtu a jsem z nich náležitě nadšená.
Jsem moc ráda, že se ti moje tvorba líbí. Kromě Pláče jsem napsala ještě Opojení a Touhu, která dokresluje celou tuhle válečnou atmosféru. Tak možná zkus i to. Opojení je úplně nejposlednější hotový kus;)
Vážně ti hrozně moc děkuji

32)  stass (13.05.2013 00:21)

No, už len Plač a idem ďalej :D
Aj keď nechápem, ako ho tie svine bezcitné mohli odsúdiť...
Čítalo sa mi to naozaj skvele, nielen táto kapitola, teda no epilóg, ale celá poviedka. Perfektný, dokonalý a neopísateľný zážitok a ja Ti zaň ďakujem.

Florence

31)  Florence (16.03.2013 17:52)

No, moc dlouho, Marjet, čekat nebudeš. Epilog Pláče už je u adminek v procesu, takže dneska už asi vyjde.
Hrozně mě potěšilo, že tě Pláč nadchl tak, že si ho zblajzla

Marjet

30)  Marjet (16.03.2013 17:14)

Pláč už mám dočtený do dnešní kapitoly. :-D A jsem ráda za to privilegium, že jsme mohla Tvář číst najednou. Ale čekání a napínání si užiju u pokračování, nemám pravdu? :-D

Florence

29)  Florence (16.03.2013 09:19)

A já jsem vděčná za to, že jsi četla, dočetla a komentovala. Děkuji ti!:D

Twilly

28)  Twilly (16.03.2013 08:11)

Do prdele, děvče! Tohle je snad ještě lepší než předešlá kapitola... Jsem naprosto rozložená na mikročástice a jsem za to vděčná

Florence

27)  Florence (15.03.2013 07:35)

MARJET, moc ti děkuji. Tak ty jsi jako první narazila na epilog? A já jsem tady své pravidelné čtenáře tak dlouho napínala s koncem... No, jo to je výhoda, když začneš číst až když je povídka hotová. Člověk pak nemusí čekat, co?
Hm... možná by se ti líbil i můj Pláč z pohledu Blaise nebo Úsměv z pohledu Draca v Bradavicích;).

Marjet

26)  Marjet (15.03.2013 00:25)

Páni. Právě jsem, díky Epilogu, který jsem si paradoxně přečetla jako první, dočetla Tvář a musím říct, že to bylo dokonalé. Ze Zmijozelů se nestali úplní dobráci. A Řád nebyl jenom hodný. A to jsou dvě věci, které se objevují jen málo. Takže:

Florence

25)  Florence (12.03.2013 07:47)

KEJT, myslím, že zatím prozradím jen: "Moc lidi kazí". Tři roky jsou z doživotí pro mladého "kluka" jen mžik
PÁJO,... Áááá! Merline, já tě miluju! Myslím, že bych tě mohla zaměstatnat na plný úvazek, jako moji vzpruhu sebevědomí! Tvůj komentář jsem četla už čtyřikrát a myslím, že ještě hodněkrát budu. Vážně, jsem tak... úplně na větvi z celé té chvály! Ááách... . Myslím, ž nevím, co víc bych k tomu měla říct... Snad je => DĚKUJI!!!
JOPINKO, páni! Věnovala jsi mi první komentář jako přihlášená? Toho si moc vážím a toho, co mi do něho napsala ještě víc! Moc ti děkuji, holka. )Tak trochu mě zrovna vystihuje tenhle smajlík )

1 2 3   »

>