Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/TOUHA 5.jpg

Draco.

Tohle je poslední kapitola Touhy, takže, mimi, doufám, že se ti povídka líbila.

A moc děkuji Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

19)  Florence (28.05.2013 14:00)

Díky, Iwko

18)  Iwka (28.05.2013 13:59)

Florence

17)  Florence (16.05.2013 21:51)

Stass, holka, já jsem taky moc ráda, že si moji povídku takhle jedním dechem zhltla, to mi věř. Jsem z toho prostě na větvi, že něco, co jsem stvořila, může někoho takhle doopravdy nadchnout!
Mimi tě sem přivedla? Já pořád říkám, že tu holku miluju!
Děkuji ti! Snad tě potěší, že nějaké bonusy ještě přibudou, zrovna dělám na Dracovi v Azkabanu

16)  stass (16.05.2013 21:40)

No, hanbím sa, lebo na konci Opojenia som Ti nezanechala komentár, lebo pri každom pokuse o medzeru ma hodilo do stredu epilógu (smerom hore sa cez iPod ide ľahko, ale dole musíš rolovať) tak som to vzdala. Neuveríš, celú Mozaiku spolu s pár komentármi mi trvalo prečítať presne týždeň a neľutujem, že som sa do toho pustila. Vnútorné boje so sebou o štvrť na jednu ráno, či dočítať Tvár alebo si ju nechať na ráno. Čítala som ju do niečo po pol jednej . Nervy o Draca, zlosť na Lupina alebo Lavender (Levandule), úsmevy nad Scorpovými blábolami proste perfektné Čo viac dodať? Nič! Je mi ľúto, že to skončilo :'-( , no zároveň Ti ďakujem za dokonalý zážitok, čo ma stál pár nervov a chumáč vlasov Zbožňujem túto poviedku a niet mimi, nenájdem ju ja sa Ti klaniam, tak kak si perfektná! Už si bežím prečítať bonusy

Florence

15)  Florence (26.03.2013 15:05)

Děkuji ti, Rose! To je vážně hrozně milý Jsem nadšená, že se ti Touha líbila

Rose

14)  Rose (26.03.2013 13:56)

Tohle se dá popsat jen dvěma slovy: Úplně boží
Nemám co jiného k tomu dodat. Jsi opravdu skvělá.:)

Florence

13)  Florence (26.03.2013 05:51)

KEJT, to mi povídek. Já už z toho pomalu magořím ... Opojení už zbývá jen takový kousek! Co si potom jen počnu?
No, mám v plánu číst něco nového, ale po MOZAICE (hezký název, mimochodem ;) )se mi prostě bude stýskat. Přece jenom jsem se tím celým zaobírám už skoro půl roku...
Děkuji ti

12)  Kejt (26.03.2013 01:18)

Flo, zhltla jsem i Touhu, JO. Další skvělej střípek do tvé MOZAIKY. Tak jsem si v duchu pojmenovala celý tvůj cyklus. Jak to děláš, že dokážeš postupně přidávat další větve příběhu? Krásně k sobě pasujou, naopak se doplňujou. Nakoukla jsem do přehledu a Opojení nebude moc dlouhé, co budem pak číst?

Florence

11)  Florence (25.03.2013 20:41)

PERSEO, no, abych se upřímně přiznala, já jsem měla z Touhy podobné obavy. Přece jenom, jak napsat povídku z pohledu Asty, aniž bych z ní udělala chudáčka, ale snažila jsem se, tak snad.... Děkuji ti

10)  Persea (25.03.2013 16:23)

Uprimne? Ked Touha zacala mala som silne obavy. Obavy,ze z Asty spravis maleho chudacika, na ktoreho sme boli zle. Ked prisla 1. kapitola a ta neskutocne uhm.. neskutocna Astoria spadol mi kamen zo srdca :D :D Sanka dolu Flo a velmi,velmi sa tesim na Opojeni

Florence

9)  Florence (25.03.2013 12:34)

ANNE, já se nad těmi smajlíky docela bavím... i když mě dost děsí ten s tou palicí. Ten je na Asty nebo na mě? Mám se bát? Děkuji ti!
FANNY, líbilo? To jsem ráda (a taky se mi dost oddechla). Ze setkání těch čtyřech (Daphné vážně nepočítám) jsem měla hrůzu a když jsem to hodila na papír (nebo spíš do wordu), tak sjem z toho stejně byla docela nesvá... ale neporušila jsem nic z toho, co jsem řekla ve Tváři, Draco a Hermi se vážně nesetkali, ani se neviděli. Zkrátka ti MOC děkuji, Fanny a PDFko už jsem posalal;)
MARJET, nepomohlo. Nedokázala využít tu příležitost, která se jí naskytla a to je jen její blbost (a taky za to můžu já, protože jí nemám ráda). A jasně, teď už bude Opojení (vlastně jsem ho už přidala) a v dnešní kapitole Blaise bude a to docela dost. Děkuji ti!

Marjet

8)  Marjet (25.03.2013 00:50)

Panečku. Asty se konečně trochu podívala pod pokličku, že? Ale nepomohlo to. Moc hluboko zakořeněná výchova. Každá normální holka by od něj dala ruce pryč. A jak dopadne, že. :'-( Je mi jí dost líto. Dělá jenom to, co zná. Krásný, jako vždy. :-) Tak a teďka už bude Opojení, že? Protože nemůžu si pomoc, ale Blais je prostě Blais. Jasně, i Draco a Hermiona...ale Blais je nejlepší. :-D

Fanny

7)  Fanny (24.03.2013 21:10)

Výjimečně jsem našla pro Asty trošku pochopení. To, že nic nechápe... To si dovedu představit. Jenže nezná Draca a právě se setkala se dvěma, které ho znají velmi dobře.

Fascinující setkání!!! Nemám slova pro to, jak moc je to neuvěřitelné. Pansy, Asty, Hermi a Draco v jedné situaci. A všechno dokonale sladěné. Pasující o sebe.
Obě dvě jí řekli, že je blázen, když si chce Draca vzít. A obě měly pravdu. Uvědomila si to někdy? Ale někomu stačí ke štěstí málo. Pro někoho je pověst a peníze vše. Možná tím někým byla Astórie.

Vlastně to všechno viděla. Moc Pansy. Krutost Draca. Svou neschopnost. Normálnost mudlorozených. Souvislost mezi Dracem a Hermi. Šílenost jejího vlastního sňatku. Jenže nic z toho si nedala dohromady. Nic jí nesecvaklo. Nic z toho nedokázala využít.

Nedokážu nic z toho, co si právě myslím napsat slovy, ale zkrátka: Znovu jsi mě ohromila(!) a tahle pátá část byla jednoznačně nejlepší.
Jedna z mnoha věcí, které mě na tvém psaní ohromují je to, že všechny postavy prostě dělají rozhodnutí přesně takové, jaké jsou. (ano, vím že i tohle se nedá pochopit )
Díky!!!
P.S. Můžu zase poprosit o PDFko?:p

AnneCullen

6)  AnneCullen (24.03.2013 20:57)

Co bych ti k tomu asi tak napsala? Že jsi skvělá pisatelka nejspíš už víš, takže že by něco nového? Ne, dneska jsem nespala a asi nic moc originálního nevymyslím... asi se zbaběle schovám za smajlíky a přinutím je, aby to vyjádřili za mě... tááákže: :D - ten poslední smajl vyjadřuje už jen mé pobavení nad svým rozjímáním, který smajlík vyjadřuje moje pocity při čtení :D

Florence

5)  Florence (24.03.2013 19:14)

MIMI, ách. PDFko už jsem ti poslala. Já jsem nakonec ráda, že jsem se na tuhle povídku vrhla... vyzkoušela jsem se něco nového a tak nějak se odreagovala od Opojení:p. Já nevím, asi jsem divná, ale mě se Hermi a Harry jako pár líbí... a to dost . Touha po lepším životě je sakra silná, myslím, že u Asty převálcovala i ten chabý zbytek samostatného rozhodování, co měla.... chudinka A i já tě miluju Děkuji ti!
ALBY, no, to je otázka, že? Možná by to bylo celý jinak... Děkuji ti!
CAMILL, hihihi! Řeknu ti své veřejné známé tajemství - Nesnáším Asty! Úplně vážně jí nemám ráda. Tvoji zmínku o hepáči nenápadně přeskakuji;) a směju se nad představou, že z Blaise bys udělala pečovatelku pro duševně choré. Děkuji ti!
MÁTO, ano, je hloupá a ano, má vymytý mozek. Taky mi jí je trochu líto, ale ne moc, protože jí moc nemusím. Děkuji ti za pochvalu

Mata

4)  Mata (24.03.2013 18:47)

Asty je hloupá,tak že by jí jeden jednu vyťal, ale... v podstatě je mi jí zoufale líto. Je to člověk s tak vymytým mozkem, až to snad ani není možný. Rodina, sestra, společnost... její já zmizelo kamsi a nezanechalo po sobě ani dopis na rozloučenou.
Jinak samozřejmě skvěle napsaný. Díky za super povídku

Camilla13

3)  Camilla13 (24.03.2013 18:32)

No, shrunula bych to takhle. Bylo to pěkné, víc nečekej. Ale to jen proto, že Asty protě nemám ráda. Jinak to bylo napsáno naprosto úžasně. Už se nemůžu dočkat Opojení. Tak doufám, že mě nezklameš. Víš, na co teď narážím... no ano, na happy end Takže se smiluj a pust ho z Azkabanu a nech ho s Hermionou a Scorpem. Nedělám si iluze, že mu nebude šibat, ale holt počítám s tím, že se o něj postará Blais, koneckonců už se takhle stará o Hermionu.

2)  ALby (24.03.2013 17:52)

Ktovie kam by to slo, keby mu pansy nepovedala o Harrym a Hermione...

1)   (24.03.2013 17:30)

Že chcem PDF-ko nemusím dvakrát hovoriť, však? :D :D :D
A ďakujem, že si to napísala :D i keď som si to predstavovala tak, že sa jej Draco aspoň dotkne :p i keď je to Draco, takže som blbá, ak som niečo takéto čakala A musím povedať, že Astóriine myšlienky ma v niektorých momentoch doslova zabíjali a ja som sa váľala smiechom. Ona a tie jej baktérie... A musím s ňou súhlasiť. Milujem tvojho Harrouša, ale predstava jeho a Hermi je naozaj nechutná. Ale to som ti už vravela
A páči sa mi, ako si to ukončila. Všetci veľmi dobre vieme, ako mu nakoniec Astória odpovedala. Ja byť na jej mieste, tak ho rovno pošlem niekam... ak už nebrala do úvahy to, čo jej povedala Hermiona, mala brať aspoň to, čo jej povedala Pansy. Veď ona je predsa jeho najlepšia priateľka a tak musí vedieť aký je Draco v skutočnosti a že vlastne nestojí za nič.
Ale ako bolo povedané na konci...túžba je silná. Ale nezaškodilo by, ak by občas prevládalo aj triezve uvažovanie. I keď, je to Asty... takže...
Milujem ťa

1

>