Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/perex_z.jpg

Ahoj!

Mám pre Vás ďaľšiu kapitolu. Dnes sa už naozaj dozviete, čo sa skrýva za Natiným smútkom.

Opäť raz ďakujem za Vaše komentáre :) .

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Joahnnie

5)  Joahnnie (29.03.2015 22:03)

Máme s mojimi českými priateľmi teóriu, že na Slovensku sa s češtinou stretávaš pomerne často, dabing, knihy a taaaak...takže pre nás to nie je až taká tragédia s porozumením češtine. Aspoň to sme vypozorovali, aj keď pre mladšie ročníky to už asi tak veľmi neplatí.
Mne ako hltačke kníh a príbehov všetkého druhu príde, že na čo by som mala čakať na slovenský preklad, keď si to môžem prečítať po česky :D .

Som rada, že sa vám postava Natálie páči, moja sestra skonštatovala, že by ju najradšej prefackala, pretože jej je veľmi nesympatické jej správanie. Ja si naopak myslím, že keď je človek krásny, tak ľudia v ňom často nevidia nič iné. A to je problém ...

Alenka

4)  Alenka (29.03.2015 21:51)

Jáj, ony se tu stále probírají mé mezery v jazyce našich sousedů? Možná mě omlouvá můj nízký věk - přece jen starší ročníky slýchávaly slovenštinu stejně často jako češtinu, ale já už ne. Ale jsem doopravdy ráda za svou pasivní znalost. Občas nevím nějaké to slovíčko, ale dá se to snadno pochopit z kontextu. No a když ne... tak se najde někdo poradí, kdo mi poradí, že jo.
Moc se mi líbí, že Nat je holka parádnice, ráda se cítí dokonale. Což je super, protože většinou hlavní hrdinky bývají šedé myšky a právě kamarádky holek, které jsou jako Nat. Je sympatické a originální, že tady je to obráceně. Jsem zvědavá na další díl. ;)

SestraTwilly

3)  SestraTwilly (27.03.2015 22:16)

Mne je tiež všetko jasné;) .No ono to asi bude aj tým,že slovenčina je môj rodný jazyk:) .Na druhej strane,ja až na pár výnimiek dávam prednosť čestine,má rozhodne bohatší hovorový jazyk,čo slovenčine bohužiaľ chýba.No tvoja poviedka je tá povestná výnimka,ktorá potvrdzuje pravidlo,ale to som už spomínala,takže asi preto nerobí problémy s čítaním češkám.;)
Takže Nat odhalila pred Oliverom svoju drsnú a smutnú minulosť.Oliver sa mi páči,je dobrý poslucháč a netlačí na ňu.Som zvedavá,ako sa to vyvinie medzi nimi. ;)

Bedrunka

2)  Bedrunka (27.03.2015 15:30)

Tak já jsem naprosto spokojená! Nemám problém ani se souvislostmi ani se slovenštinou - přijde mi poetičtější - nemůžu si pomoct! Jinak ti doporučuji kouknout na povídky EllizabethP a budeš presně vědět co myslím!

K dnešní kapitole- nádhera! Moc se těším na pokračování - je to hodně silný příběh!

Moc děkuji

NikkiOesch

1)  NikkiOesch (27.03.2015 13:01)

Nádhera! Nat opravdu obdivuju, z tohohle bych se asi nikdy nevzpamatovala...vím, proč neřídím. Vždycky se může něco stát a já vím, že bych se s tou vinou neuměla vypořádat. Navíc, když ji nepodpořili ani rodiče, to by mě teprve zlomilo. Je statečná a silná, možná poškozená, ale mám takový pocit, že Oliver ji spraví. Úžasná kapitolka, děkuju!

1

>