Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/perex_z.jpg

Tešia ma Vaše komentáre, veľmi pekne ďakujem :) .

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

SestraTwilly

6)  SestraTwilly (27.03.2015 21:45)

Páčilo sa mi,ako si opísala Nat.Namaľovaná je drzá a priebojná,odmaľovaná je krehká,s bielou pokožkou a vlasmi vo vrkoči.Zdá sa,že Oliver sa jej pomaly,ale iste dostáva pod kožu .Idem čítať ďalej,aby som zistila,čo ju máta.Pekná kapitolka.

Leeashka

5)  Leeashka (26.03.2015 21:33)

Mně se tvoje slovenština čte naopak dobře. Až na ty odchylky od českého pravopisu Už jsem to chtěla pochválit minule, ale úplně jsem zapomněla! Já se totiž právě u slovenských povídek dlouho nezdržuju, jelikož ztrácejí mou pozornost, jak se musím nezvykle moc soustředit na text. Ale tvůj se čte lehce a celkem dobře se dají odhadnout i slovíčka, která neznám

Joahnnie

4)  Joahnnie (26.03.2015 21:16)

Ďakujem dievčatá :)

Alenka, ak máš problém so slovenčinou, stačí napísať, čokoľvek preložím...už tri roky žijem v Česku, takže nemám takmer žiadnu jazykovú bariéru (až na slovko "pakliže", ktoré mi nedokázal zatiaľ nikto uspokojivo vysvetliť :D ).
Ten názov, áno je to v preklade Tisíc jeřábů a v tomto význame to sú vtáky :) ... a čo sa týka toho, či je poviedka hotová...nie celkom, kedysi som niekde čítala, že príbeh sa má písať ako celok a teda treba pracovať naraz na viacerých jeho častiach, čo je super, len sa potom potýkam s problémami, že mám napísaných kopu dielikov a chýbajú mi prostriedky, ktoré by to dali dohromady :D takže momentálne dopisujem časti, ktoré spoja príbeh s koncom, ktorý som už napísala :) .

Alenka

3)  Alenka (26.03.2015 18:41)

Ahoj! Já jsem se začetla a tvá povídka se mi líbí.
I když se musím přiznat, že mám se slovenštinou problém. Občas některá slovíčka vůbec netuším, ale rozhodně mi to nebrání si příběh užít. Například rovnou název... Když si to přeložím, je to "Tisíc jeřábů"? Myslím ptáky nebo stavební stroje.
Jsem i celkem zvědavá, o čem celý tenhle příběh bude. ;) Je už povídka hotová?
Jen tak dál!

Bedrunka

2)  Bedrunka (25.03.2015 18:21)

Moc děkuji! Normálně nemám slova, kterými bych vyjádřila své pohnutí! Moc se těším na další kapitolku! Krása!

NikkiOesch

1)  NikkiOesch (25.03.2015 17:08)

Krásné.

1

>