Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/jm%20avatar.jpg

15+ a tentokrát jakože fakt:).

A pokud se Vám to líbí, nechte ťukec, zdaleka si tím nejsem tak jistá jako svou běžnou ff produkcí:). Díky!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Janeba

26)  Janeba (11.02.2011 08:14)

Ambřičko, sice se trochu ztrácím, ale napsané to máš skvostně!;)
Děkuji!!

NisaGabriel

25)  NisaGabriel (09.02.2011 16:49)

Pan X opět na scéně... mrzí mě, že už ho v originálu zabili. Byl nápaditý a byla sranda "vidět" mu do hlavy. Nicméně za tu Reginu bych ani nenadávala, kdyby mu utrhli hlavu - a nepochybuju, že se to stane.
A John... tak mladý, nejistý. Po takové zásadní změně a zmatku s upírstvím potká Laylu. Má to, chudák, těžké a doufám že ty dva nebudeš moc trápit.
A Zsadist, Vishous a Butch? Ti tři jsou fakt skvělí. A V je pěkně setřel...
Upřímně, obdivuju Tě. Snad jsem ještě nečetla nic, z čeho by mě aspoň část nenudila - a tady? Absolutně nic nudného, všechno jsem četla tak rychle a soustředěně, že jsem měla chuť nadávat, když mi došly písmenka.

Linfe

24)  Linfe (04.02.2011 11:19)

Možná, když se budu snažit, tak všechny ty komentáře zvládnu doplnit ještě před víkendem ;) Pan X....jůůů on je tu i pan X a tak zákeřněj, no jako originál. Uf a scéna s Johnem jako živá, jako živá.... ještě teď je mi horko

Twilly

23)  Twilly (04.02.2011 07:16)

NO.... jsem kompletně v .... raději to nebudu rozvádét . Prý zdaleka si nejsem jista... pche... to si snad děláš srandu, ne? Ženská, vždyť ty jsi multitalent na emoce... smršti moje milovaná... . Je to dobrý, co dobrý, je to skvělý...

ambra

22)  ambra (31.01.2011 20:21)

Moje milá AB, tomu se říká smíšené pocity. Jistě - jásám, že Tě tu mám, zároveň trnu, protože jsem BDB rychlokvaška - dvě první knihy za dva dny, teď sjíždím Zsadista . Takže ty drobnosti, které jsou mimo předlohu, si vlastně užívám. Obávám se, že až si přečtu vše, nebude mě lákat něco k tomu vyklopit dalšího. Přítomný čas. Já nevím, jak je to v originále, ale v prvním díle v češtině mě hrozně vyděsil. Ona ho tam autorka prostě cpe (nebo překladatelka?). U druhého ubrala a - světe zboř se - ono mi to tam trochu chybí. Tak jsem v tom svatém nadšení po něm párkrát sáhla, ale jsem z něj nervózní a postupně mi ho ubývá . Jinak mě ty Tvoje komenty neskutečně baví . Děkuju, drobečku!!!

AliceBrandon

21)  AliceBrandon (31.01.2011 20:15)

Tak tedy. Nejprve jsem se od srdce zasmála. První mě skolil "nenápadný" SUV pana X. Málem jsem se seSUVla ze sedačky :D Promiň. Ale musím... :D asi chcípnu. Ech, dobrá, tak tedy nenápadný SUV. Chm. No a pak se nám tu předvedl Vishous a to už bylo vážně hromobití. Říct Zsadistovi, že Butchovi udělá :D :D :D Tak tomu se říká sebevražda.
No a pak tu začlo být horko. Ty tedy umíš vylíčit sexuální napětí. Přebírání fixu! Ty jsi hlavička! Úžasné, ani jsem nedýchala. Jo, akorát mě tam na chvíli vyvedl z míry přítomý čas, který mě docela vyděsil, protože ho neto, no nemám ho zrovna v lásce, a docela jsem se bála, že jsi se ho chytla a že ho nepustíš. Nakonec jsi pustila a já si oddechla a taky jsem se pustila - do dalšího hothothot. Uau. To napětí se vážně dalo krájet. Povedlo se ti to.
Z pana X je mi špatně, toho hajzla jsem nenáviděla vždycky, doufám, že v tvojí povídce zdechne. A to tím nejhorším způsobem. Doufám, že vymyslíš co nejkreativnější drasťárnu. Chm. Tak končím se svým výlevem a můžu jenom tleskat.

Rosalie7

20)  Rosalie7 (30.01.2011 20:26)

Tak jo, ambři, přiznám se. Dostalas mě! Je to úžasné a z tohodle nápadu mi běhá mráz po zádech. Nevím, co ti mám pochválit dřív. Jestli tu scénu s Johnem a Laylou, nebo ten tvůj styl psaní. Já ten wardismus miluju, je to úžasné a vtáhne to do děje, a tys to dokázala a ještě k tomu přidala to úžasné spisovatelské koření
Pak je tu to s panem X. Děsivé. Tenhle nápad je tak primitivní, jednoduchý a snadno proveditelný - prostě a jednoduše geniální!
A nakonec Vish, Brian a Z. Jo, já je miluju. A Tys mi je nejen dala do jedné scény, ale naprosto a totálně jsi je vystihla. A mě jsi rozesmála, protože Vish je prostě Vish a tyhle jejich chlapský vtípky a postrkování jsou naprosto úžasné. Klaním se

ambra

19)  ambra (30.01.2011 18:49)

Berunky, víte že vás miluju, že jo? Dopisuju další a divím se, že mi ty peřiny ještě nechytly . Pokud choroba vydrží, bude každý den kapitola, dnes jsem úplně ztratila hlas, takže nemám problém okolí přesvědčit, že mi fakt ještě není dobře a nutně musím zůstat v posteli . Takže večer určitě přes Shrnutí bude!!!

18)  Lejla (30.01.2011 17:35)

Chybeji mi slova jeste jsem to zcela nerozdychala.Wow
Snad jenom jedno:Miluji tve Bratrstvo

Nerissa

17)  Nerissa (30.01.2011 16:52)

Asi si to budu vážně muset přečíst, protože jsem absolutně zmatená, co se týče postav. Ale je to skvělé, ambro.

Ivanka

16)  Ivanka (30.01.2011 15:48)

Ambro, ty mě jednou zabiješ! Tohle bylo naprosto dokonalé. Z toho začátku mě mrazilo. Přiznám se, že ve knížce mám občas nutkání přeskakovat vsuvky s bezduchými. Hlavě po druhém přečtení druhého dílu jsem to dělala skoro vždy. Ale tady jsem žádostivě hltala každé písmenko textu. Dokonalé a mrazivé. Nechtěla bych být tvůj protivník...
A pak pohled V! U toho jsem málem umřela. Na tohle by měl být zbrojní pas! A poslední věta to všechno ještě dorazila. Zsadist a Butch jsou prostě miláčci! :D
No a pak Layla a John. Měla bys psát do perexu: POZOR, ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ! VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! a nebo aspoň lebku... Jak tohle má normální člověk vydržet? No prostě naprosto dokonale vystižená atmosféra, dotyky, všechno jsem to viděla před sebou. A prej že filmy jsou lepší než knížky!
A poslední čtyři odstavce! No není to k vzteku, že narazí na doggenku, která pracuje zrovna u Tohra? Tomu se říká pekelná smůla. Nová taktika vyhlazovací společnosti je prostě vražedná! A taková mi byla sympatická... :(
Shrnuto jednou větou, naprosto boží zážitek!

Evelyn

15)  Evelyn (30.01.2011 15:14)

Ty jo, ambro, já snad konečeně přestanu kolem milenců chodit a vrhat na ně pohledy Jednou na vás taky dojde a fakt si je přečtu. Protože tohle bylo dokonalý!

Gassie

14)  Gassie (30.01.2011 11:49)

Páni

13)  chaton (30.01.2011 11:04)

úžasné , pro chlápky z bratrstva mám slabost , a ty jsi je vykreslila úžasně

sakraprace

12)  sakraprace (30.01.2011 10:50)

Butch a Z , úplně je vidím. :D A V si s nimi pěkně pohrál.
Ovšem John a Layla, uff, budu se muset nějak rozdýchat.

11)  Iwka (30.01.2011 09:55)

Já teda nečtu Bratrstvo, ale pustila jsem se do toho, a i když plno věcí nemám zmáklých, baví mě to

10)  AMO (30.01.2011 09:06)

Co to...? Kdo to...? No a jsem mimo...
Jedna super scénka za druhou... Z a B, zdálo se mi o Vás... část s papírem a fixy uf... oni mají výbuch atomové bomby a já ohňostroj barev a pocitů.

P.S. jaký virus tě napadl??? fantazie, euforie, vyjímečnosti nebo snad dokonalosti???

Hanetka

9)  Hanetka (30.01.2011 08:21)

No, mám čím dál silnější pocit, že bys měla být nemocná častěji. Teda, nepřeju ti nic špatného, ale jestli je výsledkem horečky TOHLE, tak chci taky takovou chorobu. Maruško Ambruško, kdy že bude další díl?

Nebraska

8)  Nebraska (30.01.2011 07:37)

Občas nastane moment, kdy mě napadne: co já tady vlastně dělám?
A tohle je jeden z nich Nejen, že styl psaní je zároveň přesně ty i Bratrstvo (asi jako kdyby Ward docházela k tobě na lekce psaní ;) ). Ty si tam jen tak, jako by se nechumelilo, hodíš bezduché, donutíš mě áchat nad chlapskejma záležitostma v Doupěti a jako bonus způsobíš, že už se nikdy nebudu na flipchart a fixky dívat stejně (proč jen je budu potřebovat polovinu své pracovní doby, až se zas vrátím?! ).
Tak já nevim. Příště radši investuju svůj čas do toho, abych tě přemluvila k přečtení něčeho a k napsání ff

MisaBells

7)  MisaBells (30.01.2011 00:38)

Sakra... vyschl mi zdroj. Co já teď? Jak dlouho je čekačka na další díl? A matou mě komentáře! Jak to je? Vlastní příběh, nebo převypravuješ? Já jsem z toho totální trotl, fakt. Ale kapitola skvělá. Scána s fixem... mňamózní! Super, děkuju, že jsem to mohla číst!

1 2   »

>