Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/jm%20avatar.jpg

FF k Bratrstvu.

Takhle to dopadne, když ležíte pár dnů s horečkou a pak jako terapii použijete ty nechutně sexy upíry...

15+, i když...;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

25)  Simiik (04.04.2011 20:35)

SUPER!!!!

Janeba

24)  Janeba (10.02.2011 22:37)

Ambřičko, skvělé, ale to je asi tak naprosto všechno, co můžu napsat, protože jsem vážně utrpěla pouze základním vzdělánám a to TWILIGHT! Jsem však odhodlána tuto trestuhodnou záležitost napravit a knihy honem sehnat a přečíst!
Layla a John, John a Layla .....
Děkuji

ambra

23)  ambra (08.02.2011 20:02)

Milá NisoGabriel, moc Ti děkuji za krásný komentář - a samozřejmě všem vám milé moje dívky, které se mi tu zviditelníte . Niso, já to začala psát poněkud ukvapeně pod přímým dojmem z prvních dvou dílů, takže "můj" Zsadist je chudáček zatím sám . Aktuálně jsem tak vystreslá, že další kapitolu mám hotovou a dva dny ji furt předělávám. To se mi ještě nikdy nestalo... Psát jako autorka se pokouším, ač to jinak nedělám, ale u BDB mám pocit, že při nějakém zásadním narušení stylu to ztrácí to kouzlo. A taky v mém obvyklém psacím jazyce se některá slova prostě nevyskytují, takže se za W styl trošku schovávám :D . Uf... Možná to dnes večer konečně dopiluju. A na Zsadista se určitě chystám aspoň s nějakou kratší povídkou, to je neskutečné téma . Ještě jednou - díky .

NisaGabriel

22)  NisaGabriel (08.02.2011 19:36)

Jsem tu nová. Popravdě, dostala jsem se sem díky vyhledávání FF k Bratrstvu a našla tuto. Registrovala jsem se před chvílí a to hlavně proto, abych Ti tu mohla zanechat pár slov, aniž bych si připadala nepatřičně a anonymně.
A tohle... tohle je dokonalé. Zmínila ses, že se snažíš psát jako autorka (nebo sem to četla jinde?) a to se povedlo. Popravdě, jen těžko bych rozeznala tvoji FF od originálu.
Mám jen jedinou výtku (a to jsem od přírody upřímný kritik a nebojím se něco vyčíst) a ta se ani netýká textu. Jen obsahu - chybí mi Zsadist s Bellou...
A taky bych Ti chtěla poděkovat. Sice jsi to zavinila nepřímo, ale přesto. Tyto stránky se mi líbí, nakousla jsem spoustu zajímavých povídek a zdá se, že se tu slízají samé nadějné autorky.
Co se Johna týče, je dokonalý. A tvoje povídka stejně tak.

Linfe

21)  Linfe (04.02.2011 11:16)

Ahoj, tak jsem tu znova. Marně sbírám slová, která sem napsat. Nejenom, že je to naprosto věrné originálu a místy i lepší, ale rozhodně mě to na prvních pár řádcích tak chytlo, že už nemůžu jinak. Děkuju

P.S. já vím chabý komentář :-(

Twilly

20)  Twilly (04.02.2011 07:03)

Málem si mě zabila.. to jako mám teď jít do práce??? Prdlajs ... úžasný, ženská, úžasný

Silvaren

19)  Silvaren (02.02.2011 13:56)

Tož pěkně žhavý začátek to byl! Krásně popsaná atmosféra, úžasné vyjádření Johnových a Layliných pocitů a ty horké chvilky
John i Layla jsou mí oblíbenci, moc jim to přeju. Jen doufám, že to V zkousne a nebude dělat problémy. A testosteronové akvárko mě roztrhalo na kousíčky

AliceBrandon

18)  AliceBrandon (31.01.2011 19:52)

Ambro, sláva ti. Jsem moc a móc šťastná, že ses do nich pustila. Už mi kluci chyběli :)
Sice trochu sténám nad některými droboulinkatými... ále nic,uděláme to takhle, zapomenu na všechno, co vim, a totálně si to užiju. Píšeš báječně, ale to už jsem ti několikrát zapěla. Totálně vtahuješ do děje. Já úplně tajila dech. A Layla :D jak to vzala hopem :D ale jo, takhle se holt na Johna, čumíka, musí :D Do něj.
Jen tak dááál...

17)  Lejla (30.01.2011 17:33)

Ma draha, ikdyz jsem pribeh Johna jiz cetla, tak toto nema chybu...dokazu si velice dobre predstavit, ze by to takto mohlo opravdu byt. Vsechno se schoduje. Je to poutavy dej a kdyby to bylo v knizni forme, hned bych po tom skocila. To vzruseni tam jiskri siroko daleko a jiskry mo preskocily i do obyvaku a co ted?? Jsi uzasna. Toto si Bratrstvo zaslouzilo a ze jsi to napsala ty...skvele.

16)  AMO (30.01.2011 08:33)

Tak a teď vůbec nevím, co jsem snídala
S tímhle po ránu a já mám dokonale vygumováno, to mám jít vařit??? Vždyť si zákonitě ublížím, protože nemusím ani zavírat oči a stejně mi jejich těla tančí před očima
Jsi dokonalá jako vždy a to se jdu teprve pokochat fotkami.

P.S. Ty jsi byla nemocná??? Já jen, že v které dimenzi žiješ, protože Tvůj den nemůže mít 24hodin. Neustále se divím, co všechno stíháš a zvládáš

MisaBells

15)  MisaBells (30.01.2011 00:29)

Zase jdu pozdě, sakra... Proč já se všechno dozvídám jako poslední?
ambruško, dušičko jedna jedinečná... tohle bylo huá! Nemáš se vůbec čeho bát, když ti to půjde tak jako tenhle díl. Já se znovu zamilovala!
Výhoda opozdilců je větší prvotní dávka! Jupí!

ambra

14)  ambra (29.01.2011 22:28)

Tak jo, kdo má náladu - přes shrnutí už se dostanete na další kapču;) .
Bye, já vím, že už to máš načtený skoro celý, nemáš zdání, jak jsem se před Tebou klepala . Děkuju .

Bye

13)  Bye (29.01.2011 22:24)

Tyjo, teď jsem z toho nějak vedle sebe, protože jsem k Tichému milenci vzhlédla takříkajíc rovnou ze stránek originálu a shodou okolností jsem právě četla o Johnově přeměně a taky o tom, kdo ho krmil a co bylo potom... :D
Nebudu těm, co nevědí nic prozrazovat. Jen... bylo to, jako sledovat stejnou věc ze dvou různých úhlů, dvěma různými pohledy.
A byla to sakra skvělá podívaná!!!!!!!!!!!
Layla se mi moc líbí. Její postřehy z těch setkání s jednotlivými bratry... Phury se před ní zamknul a prosil ji aby se oblíkla. Polovičatě se nakrmil, důsledně dodržujíc bezpečnou vzdálenost. A historka s Vishousem - vodka + cigárko = uvolněná atmosféra
Skvělý, těším na další

ambra

12)  ambra (29.01.2011 21:55)

Koťátka, dlouho jsem nebyla tak vyklepaná před vydáním článku. Nakonec jsem musela sama sebe uklidňovat, že fakt o nic nejde. Ani netušíte, jak MOC vám za vaše strašně milá slova děkuju!!!

Hanetka

11)  Hanetka (29.01.2011 18:26)

Ambro, šíříš nějaký nebezpečný virus... taky mám najednou horečku. Sakra, jak zvládneš mít rozepsáno tolik věcí? Ale všechny jsou senzační!

Nerissa

10)  Nerissa (29.01.2011 18:03)

Bratrstvo mám zatím jen stažené v počítači a možná, že potomhle se na něj vrhnu o něco dřív, než jsem plánovala. Ambří tohle je... žhavé. To jediné slovo k tomu sedí.

Rosalie7

9)  Rosalie7 (29.01.2011 13:02)

Uf, kdo přiložil?
Ambři, tohle bylo úžasné rozptýlení. Ono není lepší, než tihle kucí válečnický, a já jsem moc ráda, že jich mám najednou ještě víc... Přesto bys tu svoji horečku neměla takhle šířit - co to plácám, šiř! Protože Tehrror a Layla... Yep, a chudák vražedkyně Xbůhvíco utřela!(pardon, její jméno si stále nejsem schopná zapamatovat )
tak ahoj u dalšího krásného dílku... ííí!(to je, pěkně prosím, záchvat těšení...)

semiska

8)  semiska (29.01.2011 12:30)

Zlato, přesně tě chápu, protože už týden marodim a nechávám se rozptylovat těmito úžasnými válečníky. ;)
Teď ale k povídce. Nádhera, moc se ti to povedlo. Potřebuju schladit, nějak se mi zvýšila teplota mého nemocného tělíčka. Layla a John jo? To je geniální. Moc se těším na další kapitolku.

gucci

7)  gucci (29.01.2011 10:40)

to byl luxusní výkon.... .....u nás mrzne jak praští a já bych v klidu mohla nahradit Temelín.....k večeru se vracívají horečky..tak pak budu očekávat pokráčko!!

sakraprace

6)  sakraprace (29.01.2011 10:12)

No ty kráso, tos mě dostala. Jsem nějaká rozhicovaná. První kapitolka a ty se do toho takhle opřeš
Moc se ti to povedlo.

1 2   »

>